Piękność to mało powiedziane! Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości!

Magda Gessler młoda

Magda Gessler młoda

Magda Gessler w młodości jako nastolatka

Magda Gessler pochwaliła się fanom zdjęciem z młodości. Restauratorka wstawiła na Instagram zdjęcie z 1970 roku. Jako nastolatka miała przepiękną figurę i wyglądała zupełnie jak swoja córka. Zobaczcie sami!

Magda Gessler nie jest osobą, którą w Polsce trzeba komukolwiek przedstawiać. Restauratorka wyrobiła sobie nazwisko jako gwiazda TVN-u, brylując po restauracjach w całej Polsce i odmieniając ich los w swoich hitowych Kuchennych Rewolucjach. Gdy przyszła piastować stanowisko jurorki w MasterChefie znali ją i szanowali wszyscy Polacy. Bezkompromisowa, nieco kontrowersyjna, z burzą charakterystycznych loków na głowie, Gessler nazywana jest królową TVN-u i nie jest to wcale tytuł bezpodstawny. Trudno ją pomylić z kimkolwiek – ale jak wyglądała przed laty?

Ostatnio w social mediach króluje popularne wyzwanie #10yearschallengeWiele gwiazd zdecydowało się pokazać swoje fotografie sprzed dziesięciu lat, ale Gessler poszła o krok dalej i pochwaliła się fotografią z 1970 roku. Na zdjęciu ma zaledwie kilkanaście lat, jest szczuplutka jak brzoza i do złudzenia przypomina swoją córkę, Larę Gessler. Nie ma jeszcze charakterystycznych loków i nie wygląda tak onieśmielająco jak obecnie, choć trzeba przyznać, że uroku jej nie brakuje. Internauci byli zachwyceni i nie szczędzili Gessler komplementów, bardzo zresztą zasłużonych.

Jak wam się podoba Magda w takim wydaniu? Poznalibyście?

Odmieniona Magda Gessler w nowej fryzurze. Po jej słynnych lokach nie ma śladu! Reakcja fanów?

Lara Gessler przyłapana na przeprowadzce! Towarzyszył jej nowy przystojniak! Już wiemy kim jest!

Magda Gessler zrobiła córce nagie zdjęcie! Nie uwierzycie, do kogo ją porównała [WIDEO]


Magda Gessler w młodości jako nastolatka

Magda Gessler w młodości jako nastolatka

Magda Gessler w dzieciństwie

Magda Gessler w dzieciństwie

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×