Nieznany biznes Magdy Gessler. Mało kto wiedział, że ma jeszcze jedno źródło dochodu. Ile na nim zarabia?

Magda Gessler zarobki

Magda Gessler zarobki

Na czym zarabia Magda Gessler? Okazuje się, że restauratorka generuje spore zyski nie tylko na restauracjach i produktach sygnowanych swoim wizerunkiem. Ma jeszcze jedno źródło dochodów.

Magda Gessler to jedna z popularniejszych polskich restauratorek, która uchroniła wiele miejsc od bankructwa. Kuchenne rewolucje, które prowadzi już od dziesięciu lat, zawładnęły całą Polską. W tym czasie nie tylko stała się mentorem w branży gastronomicznej, ale także zdobyła niesamowitą popularność jako osobowość telewizyjna.

Na czym zarabia Magda Gessler?

Chociaż wiele osób nie wyobraża sobie, by Magda przestała gotować, to restauratorka ma plan na wypadek, gdyby przestała czuć smak potraw. Okazuje się, że interesuje się sztuką i jak zdradziła w rozmowie z Faktem, maluje obrazy. Gdy je sprzedaje, na jej konto wpływają imponujące kwoty, sięgające nawet kilkunastu tysięcy złotych za jedno dzieło:

Moje obrazy potrafią się sprzedać nawet za 4 tysiące euro (ponad 16 tys. zł). Za tyle na przykład sprzedałam jeden w Madrycie – zdradziła restauratorka w rozmowie z tabloidem.

Magda w młodości ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie. Obecnie sporo czasu poświęca swojej drugiej pasji. Gdzie można znaleźć najwięcej jej dzieł?

Największą ich kolekcję z pewnością ma mój ojciec – dodała Gessler.

Tata restauratorki nie jest jedyną osobą, której podoba się jej sztuka. Trzy lata temu gwiazda przekazała obraz na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki któremu na konto fundacji wpłynęło 4050 zł.

Obraz Magdy Gessler sprzedany na aukcji WOŚP 2017

Obraz Magdy Gessler sprzedany na aukcji WOŚP 2017. Jaka kwota wsparła konto fundacji?

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię w swojej londyńskiej willi. Widok powalił na kolana nawet Magdę Gessler


Magda Gessler maluje obrazy

Magda Gessler maluje obrazy

Obraz Magdy Gessler sprzedany na aukcji WOŚP 2017

Obraz Magdy Gessler sprzedany na aukcji WOŚP 2017

Magda Gessler pokazała swoje obrazy w DDTVN

Magda Gessler pokazała swoje obrazy w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×