Szukaj

Magda Gessler ma dom w Ameryce! Wystrój wnętrz i ich ciepło zachwycają. Jak tam luksusowo

Jak mieszka Magda Gessler w Kanadzie?

Jak mieszka Magda Gessler w Kanadzie?

Magda Gessler jest bardzo przywiązana do ojczyzny. Nie zamierza jej opuszczać na stałe, jednak postanowiła wybudować sobie dom za granicą, który często odwiedza.

Magda Gessler to niekwestionowana królowa restauratorów. Smaki, wykonanie, kreatywność – o to chodzi w jedzeniu, które ona ceni. Dzięki nietuzinkowej osobowości stała się także gwiazdą telewizji, przeprowadzając Kuchenne rewolucje w całym kraju.

We wszystkich odcinkach rewolucyjnego show restauratorka stara się pomóc upadającym restauracjom oraz osobom tam pracującym. Każdą ze swoich wizyt rozpoczyna od próbowania dań ugotowanych przez kucharzy zatrudnionych w danym lokalu. Niestety nie zawsze trafiają one w smak i gust kulinarny Magdy, ale ona niestrudzenie walczy o polepszenie jakości dań w odwiedzanych miejscach.

Magda Gessler ma dom w Kanadzie

W życiu zawodowym Magda odnosi same sukcesy, jednak idą one w parze z życiem prywatnym. Gwiazda jest od wielu lat związana z ukochanym partnerem Waldemarem Kozerawskim. Dzieli ich jednak spora odległość, gdyż jego stałym miejscem zamieszkania jest Kanada. Restauratorka tak często odwiedza tamte strony, że postanowiła uwić sobie wspólne, przytulne gniazdko, w którym oboje czują się najlepiej.

Za granicą oprócz ukochanego czeka na nią piękny dom, w którym nie brakuje udogodnień. Znajduje się tu duży ogród z bujną roślinnością, jest także miejsce na luksusowe jacuzzi, w którym chętnie wypoczywają. Sporym wyzwaniem dla Magdy okazało się być wyszukanie odpowiednich mebli, które pasowałyby klimatem do wnętrz. Musiały one podobać się zarówno jej, jak i Waldemarowi.

Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja – pisała.

W kanadyjskim domu Magdy Gessler nie brakuje klimatycznych wnętrz. Pierwsze skrzypce grają tu ciepłe, miodowe barwy, uzupełnione drewnianymi dodatkami. W pomieszczeniach leżą pięknie zdobione, eleganckie dywany. Jest bardzo domowo i przytulnie. Taras to jedno z ulubionych miejsc Waldka i restauratorki, bardzo chętnie urządzają tu przyjęcia, robią romantyczne kolacje.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze można znaleźć w środku willi – zapraszamy do galerii.


Magda Gessler : dom w Kanadzie

Magda Gessler : dom w Kanadzie

Magda Gessler : dom w Kanadzie

Magda Gessler : dom w Kanadzie

Magda Gessler : dom w Kanadzie

Magda Gessler : dom w Kanadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×