Magda Femme wychodzi za mąż po raz drugi!

Magda Femme

Magda Femme

Podobno zmiana fryzury oznacza u kobiety nowy etap w życiu. Ostatnio na taki krok zdecydowała się Magda Femme, która przefarbowała włosy na blond. Wydawało się, że taka metamorfoza była spowodowana sukcesem ostatniej płyty „Retro Love”, która pokryła się złotem za sprzedaż cyfrową. Tymczasem to tylko zalążek. Okazuje się, że wokalistka postanowiła po raz drugi wyjść za mąż. Jej partnerem na resztę życia jest raper Michał Zawidzki występujący pod pseudonimem Syn Prezydenta.

Dziś postanowiliśmy że nadszedł czas na kolejny krok… Ślub Wznieśmy toast! Dobrego dnia kochani! napisała Magda na Facebooku.

Przypomnijmy, że w latach 1996-2001 Magda była żoną Michała Wiśniewskiego. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Wiśniewski zarzucił Femme homoseksualizm i żerowanie na jego sukcesach, a ta z kolei odpowiedziała mu równie mocno za pośrednictwem piosenki „Kompromitacja”. W 2006 roku pojawił się cień nadziei na poprawienie relacji, i razem z Ich Troje Femme wyleciała do Aten na konkurs Eurowizji. Po powrocie do Polski, aż do dzisiaj, ich relacje wróciły na wrogi tor.

Mamy nadzieję, że tym razem życie Magdy będzie wyglądało już tylko kolorowo.

 

Magda Femme i Syn Prezydenta

Magda Femme i Syn Prezydenta


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×