A to niespodzianka! Gwiazdor serialowych hitów został księdzem. W sutannie trudno go rozpoznać

Gwiazdor M jak miłość zostanie księdzem

Gwiazdor M jak miłość zostanie księdzem

Gwiazdor M jak miłość porzucił aktorstwo i wstąpił do zakonu Ojców Bernardynów. Niedługo zostanie księdzem. Podjął już pierwsze konkretne kroki. Sprawdźcie, co wiadomo na ten temat.

M jak miłość jest serialem, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Od 2000 roku losy Mostowiaków i ich przyjaciół  przyciągają przed telewizory mnóstwo odbiorców. Przez kilka lat historie bohaterów tworzyła Ilona Łepkowska. W pewnym momencie jednak odeszła. Scenarzystka w jednym wywiadzie powiedziała, że gdyby to od niej zależało, już dawno zakończyłaby ten serial:

Ja każdy z seriali, który zaczynałam, kończyłabym najdalej po czterech, pięciu latach. Tylko nie dawało się ich skończyć po takim czasie, ponieważ były zbyt dużym sukcesem – komentowała Łepkowska w programie „Gwiazdy bez maski”.

M jak miłość nadal jest emitowany na antenie i ma się świetnie. Na planie pojawiają się nowe gwiazdy, inne żegnają się ze swoimi rolami, niektórzy wracają po czasie.

M jak miłość: Jakub Strzelecki został księdzem. Zrezygnował z aktorstwa

Przez pewien czas z serialem M jak miłość był związany Jakub Strzelecki. We wspomnianej produkcji gościł w 2011 roku. Wcielał się w postać Dariusza Roszkowskiego. Nie jest to jedyna rola, którą zapisał na swoim koncie. Grał w popularnych filmach i serialach, wśród których warto wspomnieć tytuły takie jak m.in. Samo życie, Teraz albo nigdy!, Na dobre i na złe oraz Miasto z morza.

Gdy wydawało się, że kariera Jakuba Strzeleckiego nabiera rozpędu, postanowił zrezygnować z aktorstwa. Przestał pojawiać się przed kamerami, a także porzucił występy na scenie. W 2014 roku poczuł powołanie. Wstąpił do zakonu Ojców Bernardynów i przyjął imię Tobiasz. Dwa lata później złożył śluby. W październiku poszedł o krok dalej i złożył śluby wieczyste. Kilka miesięcy później przyjął sakrament święceń pierwszego stopnia. Wkrótce zostanie księdzem.

Od momentu, w którym Jakub Strzelecki po raz ostatni pojawił się na ekranie, przeszedł sporą metamorfozę. W sutannie trudno go rozpoznać. Jego aktualne zdjęcia możecie znaleźć w naszej galerii.


Jakub Strzelecki aktualnie

Jakub Strzelecki aktualnie

Jakub Strzelecki zostanie księdzem

Jakub Strzelecki zostanie księdzem

Jakub Strzelecki zostanie księdzem

Jakub Strzelecki zostanie księdzem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×