Szukaj

Uczestnik programu „Rolnik szuka żony” z dnia na dzień zrzucił 12 kilo! Wygląda znacznie lepiej, a to dopiero początek metamorfozy!

Rolnik szuka żony 5 uczestnicy

Rolnik szuka żony 5 uczestnicy

Łukasz Sędrowski stracił 12 kg

Łukasz Sędrowski z Rolnik szuka żony schudł 12 kilogramów. Swoją metamorfozą pochwalił się na Instagramie. Zobacz, jak się zmienił.

Po Karolinie Szostak, Katarzynie Niezgodzie i Patryku Vedze przyszła pora na kolejną spektakularną metamorfozę w świecie show-biznesu. Tym razem ostro za siebie wziął się Łukasz Sędrowski – uczestnik 5. edycji programu Rolnik szuka żony.

Udział w hicie TVP okazał się przełomowy dla jego obecnego życia. Mężczyzna nie tylko rozkochał w sobie piękną Agatę, która najpierw wysłała do niego list, a potem walczyła o względu na oczach milionów widzów, ale też spełnił swoje marzenia o znacznie szczuplejszej sylwetce.

Łukasz Sędrowski schudł 12 kilo. Efekty swojej metamorfozy zaprezentował na Instagramie. Chociaż obecny wygląd powalił internautów na kolana, uczestnik reality-show zapewnia, że wkrótce zaprezentuje się w jeszcze szczuplejszym wydaniu, bowiem jego praca nad wymarzoną formą wciąż trwa:

-12 kilogramów, a to dopiero początek… – napisał dumny z siebie Łukasz.

Co stoi za spektakularną metamorfozą Łukasza z Rolnik szuka żony 5? Na razie tego nie wiem. Przystojniak nie chciał zdradzić sekretu swojej smukłej sylwetki. Liczymy, że wkrótce się to zmieni.

Podoba Wam się metamorfoza Łukasza?

Urocze zdjęcie Marty Manowskiej z dzieciństwa to hit sieci! Internauci byli pod wrażeniem!

Marta Manowska pokazała pierwszego uczestnika “Rolnik szuka żony 6”! W nowej edycji zaskoczy nas czymś jeszcze!

Kulisy nowego związku Marty Manowskiej wyszły na jaw! Wiemy kim jest jej ukochany!


Łukasz Sędrowski stracił 12 kg

Łukasz Sędrowski stracił 12 kg

Rolnik szuka żony finał. Na zdjęciu Łukasz

Rolnik szuka żony finał. Na zdjęciu Łukasz

Łukasz Sędrowski przed metamorfozą

Łukasz Sędrowski przed metamorfozą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×