Szukaj

Koszmar Łukasza z „Big Brothera”! Najbardziej wstydliwa choroba świata niszczy mu życie!

Łukasz Darłak - wstydliwa choroba

Łukasz Darłak - wstydliwa choroba

Łukasz z Big Brothera zdobył się na śmiałe wyznania. W jednym z ostatnich wywiadów nie tylko rozwiał wątpliwości w kwestii swojej higieny, ale także opowiedział o wstydliwej chorobie. Brawa za odwagę.

Łukasz Darłak w programie Big Brother dał się poznać jako jeden z najbardziej charyzmatycznych uczestników. Bez ogródek mówił to, co myśli – często broniąc swoich racji wchodził w konflikty z mieszkańcami, dla większości z nich był solą w oku. Chociaż 26-latek z Rzeszowa opuścił program na początku maja, dzięki uprzejmości producentów powrócił do niego po dwutygodniowej przerwie, zastępując miejsce swojej przyjaciółki z reality-show, Justyny Żak. Wyautowany gej poszukujący miłości na popularnej wśród homoseksualistów aplikacji randkowej, próbuje wykorzystać swoje pięć minut najlepiej jak tylko potrafi. W tym celu odwiedza telewizyjne shows, w których dzieli się swoimi przemyśleniami na temat pobytu w domu Wielkiego Brata. Podczas wywiadów stara się obalić wszystkie mity na swój temat.

Zobacz: Łukasz Darłak z „Big Brothera” oszukuje uczestników i ukrywa swoją przeszłość! Czy aby na pewno jest psychologiem?

Tym razem okazją do wyjaśnienia kilku krzywdzących go plotek był program Koło Plotka. Łukasz Darłak przed kamerą otwarcie zapewnił swoich fanów, że „nie jest brudasem”. Chociaż generalne porządki w swoim mieszkaniu robi dwa razy do roku, a śmieci wyrzuca raz na miesiąc, co – jak sam przyznał – denerwuje jego sąsiadów, którzy tygodniami muszą podziwiać worki z odpadkami, to były chłopak Michała Witkowskiego zapewnia, że niemalże obsesyjnie dba o higienę. Gwiazdor rality-show bierze prysznic lub kąpiel dwa, a czasami nawet trzy razy dziennie:

Ta opinia [brudasa] się do mnie przykleiła, z tego powodu, że miałem kawałek ciasta w uchu i tego nie zauważyłem, bo trudno zauważyć to, co się ma w uchu, z tego powodu ciągnie się teraz opinia, że się nie myję – przyznał Darłak nawiązując do sytuacji, która szczególnie zapadła widzom w pamięć.

Na co choruje Łukasz Darłak?

Największą ciekawostkę Łukasz zostawił na koniec rozmowy. Choć wydaje się, że jego życie jest jak z bajki, to tylko pozory. Znany gej otwarcie przyznał, że ma poważny program z… gazami, co mocno utrudnia jego codzienne funkcjonowanie:

Bardzo puszczam bąki. Zastanawiam się czy nie pójść do lekarza z tym, bo naprawdę jest tego za dużo. Czytałem w internecie, że jest taka choroba, nazywa się gazica i polega na tym, że ludzie puszczają za dużo bąków. 

Niestety uciążliwe objawy „gazicy” dają o sobie znać w najmniej oczekiwanych momentach. „Gazica” to rzadka i ciężka do wyleczenia choroba jelit. Szacuje się, że Polsce zmaga się z nią około 3000 osób. Czy wśród nich jest przystojniak z Big Brothera?

Zobacz: Oleh zaplanował zemstę na Łukaszu! Za chwilę znowu będzie głośno o gwiazdach „Big Brothera”!

Zobacz: Matka ostrzega Madzię Wójcik przed związkiem z Olehem! Gwiazda “Big Brothera” ujawniła kulisy trudnej rozmowy z rodzicami!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!


Łukasz Darłak z Big Brothera

Łukasz Darłak z Big Brothera

Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Tomasz Urban obraził Łukasza Darłaka

Tomasz Urban obraził Łukasza Darłaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×