Przystojniak z TVN-u szuka miłości na portalu randkowym dla gejów! Ujawnił swoje wymiary i preferencje seksualne!

Łukasz Darłak gej grindr

Łukasz Darłak gej grindr

Łukasz Darłak po wyjściu z Big Brothera wrócił na swoją ulubioną aplikację randkową dla gejów. Z licznych informacji możemy dowiedzieć się m.in. jakie są jego wymiary i preferencje seksualne.

Łukasz Darłak dał się poznać jako jeden z najbardziej barwnych uczestników Big Brothera. Przystojny 26-latek w trakcie programu otwarcie przyznał, że w 90% pociągają go mężczyźni, a jedynie w 10% fascynują go kobiety. Zaznaczył też, że nigdy nie doświadczył seksu z przedstawicielką płci pięknej. W trakcie programu pojawiły się spekulacje, że homoseksualista może stworzyć poważny związek ze swoją przyjaciółką z domu Wielkiego Brata – Madzią Wójcik. Niestety decyzja widzów przerwała ich flirt, Łukasz w niedzielę spakował manatki i wyszedł z programu.

Po opuszczeniu reality-show Darłak długo nie tęsknił za piękną Magdaleną. Psycholog znany z serialu TVN-u 19+, gdy tylko odebrał telefon z przechowalni, natychmiast zainstalował sobie aplikację Grindr, która cieszy się popularnością wśród gejów na całym świecie. Takie informacje przekazał portal Pomponik, który opublikował screeny profilu byłego chłopaka Michała Witkowskiego.

W programie mówił, że szuka starszego faceta, który będzie umiał się nim zaopiekować. Chcieliśmy zaprosić go na randkę – niestety, nie odpisał nam. Może Wy będziecie mieli więcej szczęścia. Powodzenia!

Jakie wymiary ma Łukasz Darłak?

Na swoim profilu Łukasz Darłak zdradził swoje preferencje seksualne. Na pytanie o pozycję odpisał, że jest „uniwersalny”. Przy okazji zdradził, że nie ma wirusa HIV, jak również podał swoje wymiary – 183 cm i 68 kg, co oznacza, że po wyjściu z programu szybko przytył. Jeszcze tydzień temu, podczas oficjalnego ważenia, wyświetlacz pokazał 66,7 kg.

Konto Łukasza Darłaka na Grindr jest połączone z jego Instagramem, co rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie autentyczności. Warto też przypomnieć, że w jednej z rozmów z Magdą i Marchewką wyznał, że mieszkając w Londynie poznał przez swoją ulubioną aplikację randkową mężczyznę, który do dzisiaj jest jego przyjacielem:

  • Poznałeś go przez aplikację na „g” czy na „t”? – zapytała Madzia.
  • Na „g” – odpadł Łukasz.
  • Ale mieliście jakiś seks czy coś? – kontynuowała Wójcik.
  • Nie, poszliśmy na spacer, było miło i się zaprzyjaźniliśmy. Nie jest w moim typie, ja wolę takich mniej przypakowanych – skwitował Darłak.

Może w Warszawie Łukaszowi uda się znaleźć nie tylko przyjaciół? Życzymy mu samych romantycznych uniesień!

Zobacz: Shawn Mendes jest gejem?! Bożyszcze nastolatek publicznie o swojej orientacji seksualnej!

Zobacz: Marc Jacobs wziął gejowski ślub! Tak spektakularnego wesela nie miały największe gwiazdy! Instagram tonie w przepięknych zdjęciach!

Zobacz: Chłopak Bartka Niedzielskiego opublikował wzruszające pożegnanie swojego ukochanego. Ten tekst rozrywa serce!


Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Łukasz Darłak i Michał Witkowski byli parą

Łukasz Darłak i Michał Witkowski byli parą

Łukasz Darłak jest gejem

Łukasz Darłak jest gejem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×