Szukaj

Big Brother: Znamy wyniki głosowania i nominacje! Aż sześć osób walczyło o głosy! Kto odpadł?

Big Brother wyniki głosowania. Kto odpadł jako piąty?

Big Brother wyniki głosowania. Kto odpadł jako piąty?

Łukasz Darłak opuścił program Big Brother. Znamy wyniki głosowania widzów, którzy przez dwa tygodnie mogli wysyłać SMS-y aż na sześciu mieszkańców Zobacz, jak rozłożyły się głosy i sprawdź, kto został nominowany w kolejnym tygodniu.

Takiej sytuacji w trwającej edycji programu Big Brother jeszcze nie było! Aż 6 mieszkańców zostało nominowanych do opuszczenia domu – trzech w wyniku nominacji sprzed dwóch tygodni i trzech karnie za błędne wykonanie zadania mannequin challange. Ostatecznie o dalsze być albo nie być w reality-show walczyli: Kasia Olek, Łukasz Darłak, Magda Zając, Oleh Riashentsev, Magda Wójcik i Izabela Mączka.

Widzowie tradycyjnie wybierali uczestników, których nie chcą dłużej oglądać w programie. Tym razem na ogłoszenie wyników czekaliśmy aż dwa tygodnie, bowiem tyle czasu trwało głosowanie. Ostatecznie z domu Wielkiego Brata musiał wyprowadzić się Łukasz.

Było fajnie. Tego nie dało się zaplanować, to są tak silne emocje, których nie da się skontrolować nigdy. Czasami czuć kamery, czasami nie czuć. Widać, że się kręcą, ale jak wchodzą emocje to się o nich zapomina – powiedział Łukasz po opuszczeniu programu.

Poniżej szczegółowe wyniki głosowania SMS:

  • Kasia Olek – 20%
  • Łukasz Darłak – 40%
  • Magda Zając – 18%
  • Oleh Riashentsev – 13%
  • Magda Wójcik – 1%
  • Izabela Mączka – 8%

W dzisiejszym programie na żywo ogłoszono również, że do obsady dołączył Paweł Grigorukchłopak Justny Żak, który w ciągu kilku najbliższych dni wprowadzi się do domu Wielkiego Brata.

Ale jaja. Myślę, że Justyna się bardzo ucieszy, bo bardzo za nim tęskniła – stwierdził Łukasz.

Spodziewaliście się takiego biegu zdarzeń?

Łukasz Darłak jest piątym uczestnikiem, który opuścił Big Brothera. W poprzednich tygodniach byli to, kolejno: Klaudia Marchewka, Karolina Wnęk, Tomasz Urban, Natalia Wróbel. Dobrowolnie z obsady programu odeszli: Daniel Barłóg i Marlena Klimczyk, zaś Maciej Borowicz został usunięty z domu ze względu na mowę nienawiści pod adresem homoseksualnego Łukasza.

Big Brother – nominacje w piątym tygodniu

Uczestnicy Big Brothera tradycyjnie nominowali pod dwie osoby, które ich zdaniem powinny opuścić program. Najwięcej głosów dostali: Kasia (5), Justyna, Angelika i Jakub – po 4. Magda Zając jako jedyna otrzymała immunitet – wpływ na decyzję miało dwóch nowych uczestników (Angelika i Jakub), którzy wybrali najsympatyczniejszego według siebie uczestnika.

Kto dostał najwięcej głosów i od kogo? Lista poniżej:

Kim jest Łukasz Darłak?

Łukasz ma 26 lat i pochodzi z Rzeszowa. Z wykształcenia jest psychologiem i pracuje z osobami chorymi na autyzm. Jest gejem, był chłopakiem Michała Witkowskiego. Kocha swoją pracę, a możliwość pomagania innym daje mu ogromną satysfakcję. Zdaje sobie sprawę, że w osiągnięciu sukcesu ważny jest rozwój osobisty. Ma pozytywne podejście do życia. Nawet codzienne, rutynowe czynności, sprawiają mu radość. W jego życiu ważną rolę odgrywają przyjaciele. Za swoją najlepszą cechą charakteru uważa spokój. Czuje się atrakcyjny i szczery. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

Zobacz: Big Brother: Oto nowi uczestnicy! Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk dołączyli do obsady! Kim są?

Zobacz: Kto nie jest sobą w “Big Brotherze”? Klaudia Marchewka wskazała swój typ. Nieźle się zaskoczycie [WIDEO]

Zobacz: Gwiazda “Big Brothera” pokonała raka dzięki modlitwie. Czy to był cud? [WIDEO]


Łukasz Darłak jest piątym uczestnikiem programu Big Brother

Łukasz Darłak jest piątym uczestnikiem programu Big Brother

Łukasz Darłak odpadł z Big Brothera

Łukasz Darłak odpadł z Big Brothera

Łukasz Darłak opuścił Big Brother

Łukasz Darłak opuścił Big Brother

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×