Szukaj

Wybuchł wielki skandal wokół „Big Brothera”! Producenci zabawili się psem jednego z uczestników! Małgorzata Ohme oburzona!

Skandal w Big Brotherze. Podczas wykonywania zadania inspirowanego zabawą Mannequin Challenge, do domu Wielkiego Brata na pięć minut wbiegł przywieziony z daleka pies, który miał na celu rozproszyć uwagę zastygniętych w pozie uczestników. Po chwili okazało się, że uroczy buldog należy do Igora. Internauci są oburzeni pomysłem producenctów.
Pies w Big Brother. Skandal w programie

Pies w Big Brother. Skandal w programie

Producenci Big Brothera robią co mogą, by przyciągnąć przed telewizory jak najwięcej widzów. Ostatnio do obsady dołączyły dwie nowe osoby, jednak nie to okazało się największą sensacją jaka w tym tygodniu miała miejsce. Podczas jednego z dzisiejszych zdań doszło do ogromnego skandalu, który tym razem – sądząc po komentarzach na Instagramie programu – raczej nikogo nie rozbawił.

Uczestnicy dostali od Wielkiego Brata zadanie inspirowane popularną zabawą Mannequin Challenge, które na pierwszy rzut oka sprawiało wrażenie dziecinnie prostego – przez 5 minut musieli zastygnąć w pozie w jakiej byli w chwili ogłoszenia wyzwania. Luźna atmosfera błyskawicznie została zaburzona w momencie, w którym do domu wbiegł pies Igora.

Mieszkańcy natychmiast zaczęli entuzjastycznie reagować na obecność czworonoga, który biegał wokół nich. Na widok Jakubowskiego uroczy buldog francuski zaczął wariować, ten jednak w obawie przed oblaniem sprawdzianu nie reagował. Za pewne 27-letni bokser nie spodziewał się, że zwierzę, które na potrzeby zabawy zostało ściągnięte z oddalonego o 220 km Konina, po chwili opuści willę.

Ch*j, takie k**wa granie ludziom na emocjach. Gorzej już być nie mogło, to był mój pies Floruś – powiedział Igor, na co Angelika odpowiedziała: – O kurde jaka słaba manipulacja z tym psem.

Pomysł producentów nie spodobał się nie tylko Igorowi, który był wyraźnie poirytowany całym zajściem, ale także internautom. W komentarzach pod najnowszymi zdjęciami na Instagramie aż roi się od ostrych słów. Widzowie sugerują, że realizatorzy reality-show zdecydowanie przesadzili:

  • Wpuścili psa do domu!!! To był pies Igora i nie pozwolili im się ruszać, po 5 minutach psa zabrali. Żal normalnie żal! Pies lizał Igora widziała jak się cieszy a on nic nie mógł zrobić, strasznie manipulujecie
  • Wstyd TVN jak można zrobić coś takiego Igorowi i psu?Nie miał nominacji to mu psa przywieźliście na chwilę by zepsuł zadanie. Masakra.Teraz będą tak pogrywać by zostali ich ulubieńcy.
  • Ale żenada! Jak można tak wykorzystać zwierze…
  • Pies w szoku, Igor widziałam że wstrzasniety.. Bardzo słabe zagranie
  • Jesteście od teraz jedną wielką porażką. Powinniście się wstydzić! Jak można tak grać na uczuciach?! Wasze zachowanie sięgnęło dna!
  • Jesteście k**wa nienormalni! Sprawa zgłoszona do Towarzystwa opieki nad zwierzętami

Słowa krytyki pojawiły się także pod adresem Małgorzaty Ohme – psycholożki i prowadzącej Big Brother nocą:

  • Gosia Ohme serio? Psychologiem ty jesteś? Czy show must go on za wszelką cenę. Oglądalność wam spada i g**no robicie.
  • Wzystko możecie tam robić ale nie grać na uczuciach zwierząt. Bo pies nie rozumie że widzi pana minutę a pan nie reaguje na niego. Serce mi pęka.
  • Powinna Pani wpłynąć na produkcję żeby pozwolili pomieszać pieskówi z Igorem. Po takiej wizycie oboje Mają złamane serca …

Co ciekawe, Małgorzata błyskawicznie odpowiedziała na uwagi internautów:

Pełna zgoda, mam cztery psy ze schronisk 🙁 – skomentowała z oburzeniem.

W trakcie wykonywania szeroko komentowanego zadania trzech mieszkańców entuzjastycznie zareagowało na obecność psa i nie wytrwało w jednej pozie. W efekcie musieli oni nominować kolejne osoby, które w tym tygodniu zawalczą o pozostanie w programie. Tym sposobem do Łukasza, Magdy i Kasi dołączyli Oleh, Madzia i Iza.

Czy TVN7 odpowie na krytykę internautów?

Zobacz: Zamieszanie w Big Brotherze! Kolejne trzy osoby zostały nominowane do opuszczenia programu!

Zobacz: Gwiazda “Big Brothera” pokonała raka dzięki modlitwie. Czy to był cud?

Zobacz: Filip Chajzer o nagłym zwolnieniu Uli Chincz z “Big Brothera”. Jak obecnie wygląda ich kontakt? [WIDEO]


Pies Igora w Big Brotherze

Pies Igora w Big Brotherze

Pies Igora został przywieziony do Big Brothera na pięć minut

Pies Igora został przywieziony do Big Brothera na pięć minut

Pies Igora Jakubowskiego miał przeszkodzić uczestnikom w wykonywaniu zadania

Pies Igora Jakubowskiego miał przeszkodzić uczestnikom w wykonywaniu zadania

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×