Szukaj

Wybuchł wielki skandal wokół „Big Brothera”! Producenci zabawili się psem jednego z uczestników! Małgorzata Ohme oburzona!

Pies w Big Brother. Skandal w programie

Pies w Big Brother. Skandal w programie

Skandal w Big Brotherze. Podczas wykonywania zadania inspirowanego zabawą Mannequin Challenge, do domu Wielkiego Brata na pięć minut wbiegł przywieziony z daleka pies, który miał na celu rozproszyć uwagę zastygniętych w pozie uczestników. Po chwili okazało się, że uroczy buldog należy do Igora. Internauci są oburzeni pomysłem producenctów.

Producenci Big Brothera robią co mogą, by przyciągnąć przed telewizory jak najwięcej widzów. Ostatnio do obsady dołączyły dwie nowe osoby, jednak nie to okazało się największą sensacją jaka w tym tygodniu miała miejsce. Podczas jednego z dzisiejszych zdań doszło do ogromnego skandalu, który tym razem – sądząc po komentarzach na Instagramie programu – raczej nikogo nie rozbawił.

Uczestnicy dostali od Wielkiego Brata zadanie inspirowane popularną zabawą Mannequin Challenge, które na pierwszy rzut oka sprawiało wrażenie dziecinnie prostego – przez 5 minut musieli zastygnąć w pozie w jakiej byli w chwili ogłoszenia wyzwania. Luźna atmosfera błyskawicznie została zaburzona w momencie, w którym do domu wbiegł pies Igora.

Mieszkańcy natychmiast zaczęli entuzjastycznie reagować na obecność czworonoga, który biegał wokół nich. Na widok Jakubowskiego uroczy buldog francuski zaczął wariować, ten jednak w obawie przed oblaniem sprawdzianu nie reagował. Za pewne 27-letni bokser nie spodziewał się, że zwierzę, które na potrzeby zabawy zostało ściągnięte z oddalonego o 220 km Konina, po chwili opuści willę.

Ch*j, takie k**wa granie ludziom na emocjach. Gorzej już być nie mogło, to był mój pies Floruś – powiedział Igor, na co Angelika odpowiedziała: – O kurde jaka słaba manipulacja z tym psem.

Pomysł producentów nie spodobał się nie tylko Igorowi, który był wyraźnie poirytowany całym zajściem, ale także internautom. W komentarzach pod najnowszymi zdjęciami na Instagramie aż roi się od ostrych słów. Widzowie sugerują, że realizatorzy reality-show zdecydowanie przesadzili:

  • Wpuścili psa do domu!!! To był pies Igora i nie pozwolili im się ruszać, po 5 minutach psa zabrali. Żal normalnie żal! Pies lizał Igora widziała jak się cieszy a on nic nie mógł zrobić, strasznie manipulujecie
  • Wstyd TVN jak można zrobić coś takiego Igorowi i psu?Nie miał nominacji to mu psa przywieźliście na chwilę by zepsuł zadanie. Masakra.Teraz będą tak pogrywać by zostali ich ulubieńcy.
  • Ale żenada! Jak można tak wykorzystać zwierze…
  • Pies w szoku, Igor widziałam że wstrzasniety.. Bardzo słabe zagranie
  • Jesteście od teraz jedną wielką porażką. Powinniście się wstydzić! Jak można tak grać na uczuciach?! Wasze zachowanie sięgnęło dna!
  • Jesteście k**wa nienormalni! Sprawa zgłoszona do Towarzystwa opieki nad zwierzętami

Słowa krytyki pojawiły się także pod adresem Małgorzaty Ohme – psycholożki i prowadzącej Big Brother nocą:

  • Gosia Ohme serio? Psychologiem ty jesteś? Czy show must go on za wszelką cenę. Oglądalność wam spada i g**no robicie.
  • Wzystko możecie tam robić ale nie grać na uczuciach zwierząt. Bo pies nie rozumie że widzi pana minutę a pan nie reaguje na niego. Serce mi pęka.
  • Powinna Pani wpłynąć na produkcję żeby pozwolili pomieszać pieskówi z Igorem. Po takiej wizycie oboje Mają złamane serca …

Co ciekawe, Małgorzata błyskawicznie odpowiedziała na uwagi internautów:

Pełna zgoda, mam cztery psy ze schronisk 🙁 – skomentowała z oburzeniem.

W trakcie wykonywania szeroko komentowanego zadania trzech mieszkańców entuzjastycznie zareagowało na obecność psa i nie wytrwało w jednej pozie. W efekcie musieli oni nominować kolejne osoby, które w tym tygodniu zawalczą o pozostanie w programie. Tym sposobem do Łukasza, Magdy i Kasi dołączyli Oleh, Madzia i Iza.

Czy TVN7 odpowie na krytykę internautów?

Zobacz: Zamieszanie w Big Brotherze! Kolejne trzy osoby zostały nominowane do opuszczenia programu!

Zobacz: Gwiazda “Big Brothera” pokonała raka dzięki modlitwie. Czy to był cud?

Zobacz: Filip Chajzer o nagłym zwolnieniu Uli Chincz z “Big Brothera”. Jak obecnie wygląda ich kontakt? [WIDEO]


Pies Igora w Big Brotherze

Pies Igora w Big Brotherze

Pies Igora został przywieziony do Big Brothera na pięć minut

Pies Igora został przywieziony do Big Brothera na pięć minut

Pies Igora Jakubowskiego miał przeszkodzić uczestnikom w wykonywaniu zadania

Pies Igora Jakubowskiego miał przeszkodzić uczestnikom w wykonywaniu zadania

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×