Szukaj

Ciężarna Lara Gessler nie mogła dłużej milczeć. Wpis oburzonej gwiazdy masowo komentują matki. Jak tak można?!

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler na swoim Instagramie poruszyła bardzo ważny problem dotyczący kobiet w ciąży. Opublikowała relację, w której opisała przykrą sytuację, jakiej często musi stawiać czoła. Na jej wpis zareagowało wiele internautek.

O tym, że Lara Gessler jest w błogosławionym stanie, dowiedzieliśmy się dość niedawno. Córka Magdy Gessler ujawniła swoją ciążę, gdy już była dość zaawansowana. Od tej chwili bardzo chętnie dzieli się swoim szczęściem. W jednym z wywiadów podzieliła się nawet datą planowanego porodu. Dziecko ma urodzić się na przełomie września i października:

Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

Celebrytka wybrała oryginalny sposób na ujawnienie płci dziecka. Na Instagramie wciągnęła internautów w grę, po której wszystko stało się jasne.

Lara Gessler nie jest przepuszczana w ciąży

Chociaż termin porodu młodej mamy zbliża się wielkimi krokami, to ona ani myśli o tym, by spędzać czas oczekiwania w bezczynności. Restauratorka wraz z Piotrem Szelągiem przeprowadzili się do nowego mieszkania. Lara postanowiła zapytać mieszkańców swojej dzielnicy, czy mają do polecania fajne miejsca, które mogłaby odwiedzić w okolicy. Pod postem pojawiło się mnóstwo propozycji, z jednej z nich gwiazda postanowiła skorzystać. Odwiedziła restaurację Sen, a zdjęcia z wizyty opublikowała na Instagramie.

Dziś natomiast zdecydowała się poruszyć poważny problem dotyczący wszystkich kobiet w ciąży. Okazuje się, że nie tylko ona jedna zmaga się z nim na co dzień. W relacji na stories widzimy Larę stojącą w kolejce, niestety żadna ze stojącą z nich osób nie zdecydowała się na to, by przepuścić kobietę w zaawansowanej ciąży przed siebie.

Przepuszczanie kobiet w ciąży to mrzonki. Zdarzyło mi się to dopiero 2 razy. Chyba powinnam zacząć sapać – napisała Gessler.

Niestety jest to dość powszechne zjawisko w naszym kraju. Ciężarne bardzo rzadko otrzymują ten gest dobroci, o czym masowo wspomniały w komentarzach na Instagramie Jastrząb Post.

  • Oczywiście. Ludzie udają, że nie widzą brzuszka albo, co gorsze, pozwalają sobie na komentarze. Najbardziej chamski, jaki usłyszałam w kolejce na badania – ja Ci brzucha nie zrobiłam, a jestem stara i należy mi się szacunek…
  • estem w bliźniaczej i chodzę do sklepów gdzie ekspedientki reagują i przepuszczają, czasami ktoś wpuści z wyrozumiałością, ale niestety rzadko.
  • Oczywiście że tak , na całe 9 miesięcy tylko jedna Pani przepuściła mnie w kolejce … uważam że jest to bardzo przykro.

Nie zabrakło też głosów od matek, które nie widzą większego problemu w braku reakcji społeczeństwa na widok kobiet z większym brzuszkiem.

  • Bez przesady, bylam w ciąży dwa razy i nigdy nie przeżywałam, że nie chcą mnie przepuścić w kolejce… Nawet tego nie oczekiwałam…
  • Nikt mnie nie przepuścił, nie ustąpił miejsca i nie przeżywam. Jest to smutne, ale bez przesady. W dzisiejszych czasach dodatkowo musimy męczyć się w maseczkach i żadna z nas nie płacze z tego powodu. Raczej każdy ma większe problemy.

Mamy nadzieję, że odezwa Lary zwróci uwagę na problem, z jakim na co dzień muszą zmagać się przyszłe mamy.


Lara Gessler w ciąży

Lara Gessler w ciąży

Lara Gessler w ciąży odpoczywa na Mazurach

Lara Gessler w ciąży odpoczywa na Mazurach

Lara Gessler

Lara Gessler

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×