Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Jak wypoczywać w mieście w stylu Lary Gessler? Restauratorka zdradziła to na swoim blogu

Lara Gessler blog jak się nazywa Loca-love.pl


Piknik z Martini w stylu Lary Gessler

O tym, że Lara Gessler wystartuje z własnym blogiem, Jastrząb Post pisał jeszcze w lipcu ubiegłego roku. Od zrodzenia się koncepcji do realizacji pomysłu upłynęło kilka miesięcy. I oto w kwietniu tego roku ruszyła autorska strona o charakterze lifestyle’owym prowadzona przez Larę do spółki z jej przyjaciółką Patrycją Pankiewicz.

Na tworzonym przez nie blogu Localove można znaleźć mnóstwo inspiracji m.in. kulinarnych, a ponadto informacje na temat modnych miejsc, które warto odwiedzić, okolicznościowe porady, a także wspomnienia związane np. z Dniem Matki.

W jednym z najnowszych wpisów dziewczyny pokazują, jak nie ruszając się z miasta, spędzić czas z przyjaciółmi w świetnej atmosferze, na łonie natury. Odpowiedzią na potrzeby wszystkich mieszczuchów, którzy chcą się dotlenić, a przy okazji porozmawiać i zjeść coś pysznego, jest zdaniem Lary Gessler piknik.

Pomysł był bardzo spontaniczny – piszą Lara i Patrycja. – Miałyśmy jakieś 12 godzin na przygotowania, a chciałyśmy zrobić wszystko same. Prawie nam się to udało. Jedzenia było aż nadto, a nasi goście byli szczerze zadowoleni, że nikt nie wymagał od nich nakładu pracy przy tym przedsięwzięciu.

Co się składa na piknik w stylu Lary Gessler? Dużo dobrego jedzenia, Martini (warto pamiętać o lodówce, która schłodzi nie tylko napoje, ale i np. owoce, które świetnie orzeźwią w upalny dzień), a do tego dobra muzyka i zestaw do uprawiania sportu, np. badmintona czy frisbee. Niewiele, a dobry nastrój współtowarzyszy gwarantowany.

Tyle wystarczy, aby zaimponować znajomym. Gdybyście jednak dodatkowo chcieli zyskać w oczach przyjaciół, zabawcie się w barmana. Nawet na łonie przyrody można szybko zrobić modny drink. Może taki, na który przepis zdradziła nam niedawno Lara? Sprawdźcie: Przepis Lary Gessler na modne drinki

Lara Gessler na pokazie nowej kolekcji Maćka Sieradzkiego (fot. ONS)

Lara Gessler (fot. ONS)

Lubisz piknikować?Komentarzy: 2


Lorren | 5 sierpnia 2016, 03:51

That addeessrs several of my concerns actually.


Gośćania | 2 czerwca 2016, 13:50

a można w plenerze pić alkohol ?chyba nie .a tak w ogóle ciekawa jestem kto to wszystko tachał


Dodaj komentarz
×