Lady Gaga nie boi się niczego! Opublikowała SMS-y, które brzmią jak ostrzeżenie dla Iriny Shayk!

Lady Gaga, Irina Shayk, Bradley Cooper

Lady Gaga, Irina Shayk, Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper, to historia, która od kilku miesięcy nie znika z pierwszych stron tabloid. Na dzień dzisiejszy, mamy informację, że gwiazda spotyka się z Danem Hortonem, a z aktorem łączyła ją tylko przyjaźń. Tylko, że ciągle coś nowego się na ten temat pojawia. Zobacz, jaki piosenkarka post wstawiła na swoim Instgramie. Co chciała nim przekazać?

O rzekomym związku Bradleya Coopera i Lady Gagi mówi się już od kilku miesięcy. Od momentu, w którym para pojawiła się wspólne na ekranie w filmie Narodziny gwiazdy, zaczęto insynuować, że mają romans. Chociaż sami zainteresowani zaprzeczali, kolorowa prasa niemal stawała na głowie, by relację tę potwierdzić. Plotki podsycał fakt, że Irina Shayk, partnerka aktora, wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania, dając do zrozumienia, że to koniec miłości z ojcem jej dziecka – Cooperem. Fani Gagi i Bradleya liczyli na to, że teraz para zacznie się oficjalnie spotykać.

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu! Co tam się działo!

Gaga w tajemnicy przed światem, zaczęła umawiać się z Danem Hortonem. Niedawno para została przyłapana na wspólnym brunchu w restauracji Granville.

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

O tym, że relacja jest coraz bardziej poważna, przekonani są też znajomi gwiazdy. Podobno para zna się od dłuższego czasu. Początkowo byli jednak tylko znajomymi. Dopiero niedawno ich relacja stała się poważniejsza i przeszła na kolejny etap. Nastąpiło to sześć miesięcy po tym, jak Gaga odwołała zaręczyny z Christianem Carino.

Zobacz: Bradley Cooper i Lady Gaga szykują coś, o czym za chwilę będzie mówił cały świat! To będzie cios dla Iriny Shayk!

Tylko, że co jakiś czas, kolorowa prasa, zdradza jakieś nowe szczegóły w sprawie aktora i piosenkarki. Na dodatek, Lady Gaga na swoim Instagramie udostępniła mem przedstawiający screen z zabawnymi wiadomościami, które dają wiele do myślenia.

View this post on Instagram

Yea

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Ktoś wysyła jej nienawistne wiadomości? Co one oznaczają? Ktoś ciągle nienawidzi Gagi, za to, że rzekomo rozbiła związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk? Na szczęście jest to jedynie mem, który w obliczu doniesień o romansie i rozbiciu małżeństwa nabiera szczególnego znaczenia. Gwiazda ma na to jedną odpowiedź:

Jestem Włoszką! – ta riposta zawiera więcej niż jakiekolwiek tłumaczenia.

Lady Gaga z pewnością nie da się żadnemu trollowi. Jest silną kobietą, która zna swoja wartość. Jest niezniszczalna! Fani z całego świata ją wspierają. Wystarczy zacytować jedną wypowiedź:

Do wszystkich ludzi- przestańcie słuchać innych. Nie traćcie czasu na strach z powodu  „co by było gdyby?” lub tego, co ludzie będą o tobie myśleć. Dostajesz jedno życie, więc żyj nim na swoich warunkach i nigdy nie pozwól trollowi, hejterowi ani żadnej negatywności ściągnąć cię w dół.

Czy Irina powinna potraktować żart Gagi nieco poważniej niż jej fani?

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera! Nawet Lady Gaga padnie z wrażenia!


Lady Gaga - wiadomości

Lady Gaga - wiadomości

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×