Wojewódzki chwali się kadrem z wakacji: „Jedno spojrzenie potrafi rozkochać w Tobie każdą kobietę”. Zrobiło się bardzo gorąco

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pochwalił się w sieci zdjęciem z ciepłych wakacji. Dziennikarz zrzucił koszulkę i korzysta z promieni słońca. Fani nie ukrywają, że chcieliby być na jego miejscu. 

Kuba Wojewódzki ma już ugruntowaną pozycję w show-biznesie. Gdy zaczynał swoją karierę w mediach, bezustannie pojawiał się  w nowych programach i najpopularniejszych formatach. Od wielu lat jednak ma autorski talk-show, który od dwóch dekad przyciąga przed odbiorniki wierną widownię. Do studia zaprasza on najpopularniejsze osoby z branży i nie boi się im zadać nawet bardzo osobistych czy kontrowersyjnych pytań. Widzowie doskonale wiedzą, że dziennikarz zawsze dostarczy im sporą dawkę ciekawostek z życia swoich gości. W show nigdy nie brakuje ciekawych tematów i bardzo dużej dawki dobrego i ironicznego humoru w wykonaniu prowadzącego.

Kuba nie tylko potrafi odnaleźć się w show-biznesie, ale doskonale także wie, jak należy korzystać z życia. Dziennikarz zawsze otacza się pięknymi kobietami i luksusowymi samochodami, ale gdy tylko pozwala mu na to czas, wybiera się na krótkie wakacje.

Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem z wakacji

Kuba jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd w social mediach. Na Instagramie nie tylko zdradza kulisy swojego programu i zapowiada kolejnych gości, którzy zasiądą na jego słynnych już skórzanych kanapach, ale chętnie pokazuje także, jak wygląda jego życie prywatne. Przez ostatnie miesiące cały czas bawi się z fanami w kotka i myszkę i publikuje kolejne kadry u boku nowej partnerki. Nie zdradza jednak jej tożsamości, a ujęcia kadruje w taki sposób, że trudno jest określić, w kim ulokował uczucia.

Dziennikarz postanowił skorzystać z kolejnego luzowania obostrzeń związanych z pandemią i wyruszył za granicę. Showman właśnie pochwalił się zdjęciem z kolejnego urlopu. W tle widzimy wspaniały widok. Kuba nie włożył koszulki, więc domyślamy się również, że wysoka temperatura i pogoda wyjątkowo mu dopisują. Pod kadrem zamieścił zabawny opis a z hasztagów dowiadujemy się, że wypoczywa w Chorwacji.

Jedno spojrzenie potrafi rozkochać w Tobie każdą kobietę… – podpisał zdjęcie.

https://www.instagram.com/p/CPdQ15ghrlx/?utm_source=ig_web_copy_link

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Nie ukrywają, że chętnie wyjechaliby zimnej Polski i zameldowali w bardziej sprzyjającym klimacie.

  • Alesz masz Pan tam wypas.
  • Co za piękne widoki. Miłej soboty.
  • Cudownie.
  • A w kraju tak zimno. Udanego urlopu.
  • Też bym chętnie się tam zameldował. U nas trochę wieje chłodem.

Nie ukrywamy, że również chętnie znaleźlibyśmy się na miejscu Kuby i wypoczęli w promieniach słońca.


Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×