Szukaj

Kuba Wojewódzki zabrał Magdę Gessler na luksusową kolację. W sprytny sposób obszedł obostrzenia

Kuba Wojewódzki, Magda Gessler

Kuba Wojewódzki, Magda Gessler

Kuba Wojewódzki zabrał Magdę Gessler na kolację w luksusowych wnętrzach. Showman znalazł sposób na obejście obostrzeń wprowadzonych przez rząd.

Kuba Wojewódzki jest bardzo wyrazistą postacią polskiego show-biznesu. Dziennikarz od lat prowadzi znane talk-show, do którego zaprasza najpopularniejsze polskie gwiazdy. Znany jest z ironicznego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Już kilka lat temu sam mianował siebie królem TVN-u.

Niekwestionowaną królową tej stacji jest Magda Gessler, która jest w bliskich relacjach z showmanem. Na początku ubiegłego roku restauratorka poinformowała, że planują założyć wspólny kanał na YouTubie:

Połączyłam siły z Kubą Wojewódzkim. Działamy na tej samej płaszczyźnie. Nikt nikogo nie reprezentuje, każdy się wspiera. Będziemy razem robili YouTube’a i go robimy. YouTube jest bardzo ważną częścią tego programu. Proszę oczekiwać Wielkanocy na YouTubie. Będzie to bardzo lifestyle’owy program – powiedziała Gessler w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Wojewódzki poinformował fanów na Instagramie o tym, że on i Gessler zostali ambasadorami firmy cateringowej. Zdjęcie wzbudziło niemałe zainteresowanie sympatyków obu gwiazd.

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler zjedli kolację w maybachu

Pandemia koronawirusa szczególnie uderzyła we właścicieli lokalów gastronomicznych. Po tym, jak rząd wprowadził obostrzenia, przez które restauracje, bary oraz kluby zostały zamknięte, wielu przedsiębiorców w krótkim czasie ogłosiło upadłość.

Wielu właścicieli firm debatuje nad tym, co robić, aby utrzymać swoje lokale, a inni w tym czasie szukają nowych ambasadorów. Kuba Wojewódzki poinformował właśnie, że wspólnie z Magdą Gessler zostali przedstawicielami firmy, która oferuje catering dietetyczny i dietę pudełkową.

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler na kolacji w maybachu

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler na kolacji w maybachu

Kuba jest bardzo aktywny na Instagramie, dlatego też postanowił pochwalić się kolejnym sukcesem w social mediach. Na swoim koncie opublikował zdjęcie, na którym razem z Magdą pałaszują apetycznie wyglądające dania.

Bez jedzenia ludzie potrafią przeżyć parę dni. A bez sensu całe życie… – napisał Kuba, oznaczając w poście markę, której został ambasadorem.

Para wspólnie posiliła się we wnętrzu luksusowego mercedesa-maybacha, którego cena waha się od 680 tys. złotych do 900 tysięcy, a w najdroższym wariancie wynosi nawet 1,5 mln zł. Auto posiada wiele udogodnień, między innymi rozkładane stoliki.

Uważni fani szybko zwrócili uwagę na gest, który wykonała Magda. W Wielkiej Brytanii uważany jest on za obraźliwy i oznacza to samo co fuck off, czyli „odwal się”. W komentarzach szybko rozgorzała burza:

  • Pani Magdo, ułożenie tych dwóch palców w ten sposób oznacza odwal się, spadaj.
  • Ohh Pani Magdo, nie ładnie fuck off pokazywać do ludzi. Pozdrawiam.
  • Magda, dwa palce w tej konfiguracji to bardzo nieładnie…

Kuba Wojewódzki szybko wyjaśnił fanom, co Gessler miała na myśli:

Magda zamawia 2 kieliszki…

Zjedlibyście kolację w takim aucie?


Kuba Wojewódzki i Magda Gessler

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki - spot tvn jesien 2019

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki - spot tvn jesien 2019

Kuba Wojewódzki nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia

Kuba Wojewódzki nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×