Menu w restauracji Lewandowskiego. Oto dwa ulubione dania Roberta. Już sama nazwa spowoduje, że zrobicie się głodni

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski otworzył restaurację w Warszawie. W imponującym menu znalazły się najróżniejsze smaki. Tadeusz Müller, który czuwał nad całą kartą dań, zdradza, co najbardziej zasmakowało Robertowi.

Robert Lewandowski jest nie tylko jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, ale ma też głowę do biznesu. Od lat jest zapraszany przez największe marki do współpracy. Swoim nazwiskiem sygnuje wiele dobrej jakości produktów. Udało mu się zbudować wokół siebie prawdziwe imperium. Również jego żona Ania nie spoczywa na laurach i prężnie rozwija różne biznesy. Nie ogranicza się jedynie do projektów dla innych firm, ale też ma kilka swoich biznesów, które cieszą się popularnością. Stworzyła aplikację treningową, firmę cateringową, markę kosmetyczną, zaprojektowała kolekcję wózków Cybex i ciągle sięga po więcej.

Piłkarz powoli idzie śladami przedsiębiorczej żony. Ma już własną markę kawy i linię zdrowych przekąsek, a niedawno wystartował z własną restauracją. O lokalu, który tworzył we współpracy z synem Magdy Gessler, Tadeuszem Müllerem, mówiło się już od dawna.

Robert Lewandowski smakował wszystkich dań w swojej restauracji

O restauracji Roberta Lewandowskiego jest głośno od kilku miesięcy. Lokal NINE’S Restaurant & Sports Bar otworzył się dla klientów w miniony wtorek. Zlokalizowana w Warszawie restauracja może przyprawić o zawrót głowy.

Na trzech poziomach znajduje się nie tylko część restauracyjna, ale także bar dla kibiców, a nawet tłocznia mleka migdałowego, które dodawane jest do wybranych potraw i przekąsek. Sportowy wystrój również robi ogromne wrażenie.

Pieczę nad menu od samego początku trzyma Tadeusz Müller, który już jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jak wiele pracy i serca włożył w lokal Lewandowskiego:

Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości. Całym formatem miejsca, co nie jest łatwe, bo miejsce jest bardzo duże, jest około 3300 metrów kwadratowych, trzy kuchnie. Będziemy mieli mam nadzieję tabakę od wakacji. Tabaka w gastronomii to jest nic innego, jak ostry zachrzan na kuchni i to jest w slangu życia kulinarnego codzienne nasze określenie. Każdy chce mieć za drzwiami kuchni tabakę.

Zdaje się, że wysiłek Tadeusza nie poszedł na marne, a sam Robert Lewandowski jest bardzo zadowolony z menu, które powstawało przez długi czas. W rozmowie z Faktem syn Magdy Gessler zdradził, że piłkarz posmakował całego menu i wyłonił swojego faworyta z karty.

Robert próbował wszystkiego, a najbardziej smakowało mu wegańskie danie z wędzonego awokado z wegańskim mięsem. Polubił też precle, które robimy z ciasta neapolitańskiego, parzonego w piwie, dzięki czemu zyskują niesamowitą chrupkość. Są pieczone w piecu szamotowym – zdradza Tadeusz Muller.

Szef kuchni w restauracji NINE’S Restaurant & Sports Bar zdradza również, jaka kuchnia króluje w lokalu. Okazuje się, że to połączenie amerykańskich i azjatyckich smaków.

Do większości dań dorzucamy miks liści azjatyckich, co powoduje, że ciężkie amerykańskie dania zyskują lżejszy charakter – dodaje.

Wszystko to brzmi bardzo pysznie, a Ania na pewno jest dumna z Roberta, że najbardziej zasmakował w wegańskim daniu, a nie w steku, który również jest dostępny w menu.

Wiadomo, że stara się ona bardzo dbać o odpowiednią dietę sportowca. Jeżeli chodzi o ceny, to są one dostępne dla każdego. Najdroższe danie w restauracji Roberta to glazurowane żeberka, za które trzeba zapłacić 59,90 zł. Natomiast skrzydełka z kurczaka z sosami i surówką zjemy już za 27,90 zł. Planujecie wybrać się do restauracji Roberta?


Anna Lewandowska poinformowała, że rusza restauracja Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska poinformowała, że rusza restauracja Roberta Lewandowskiego

Restauracja Roberta Lewandowskiego - takie dania będą serwować

Restauracja Roberta Lewandowskiego - takie dania będą serwować

Restauracja Roberta Lewandowskiego - takie dania będą serwować

Restauracja Roberta Lewandowskiego - takie dania będą serwować

Komentarze

 • Tomek Kowalczyk pisze:

  Oczywiście wszystko drogo w \'restauracji\'
  Lewandowskiego,polski kowalski tam nie zje.

 • Gość Bos pisze:

  Teraz będziemy zasypywani relacją z każdej chwili w „restauracji”. Tragedia!

 • Gość pisze:

  Taki live zarobili to mają nie robcie z piłkarza i czarownicy bohatyrów ale dzieki nim to gó..no zwane polską w ogóle istnieje dzieki kakaowcom i zielonej wyspie macie brud smr..d i ubóstwo podziekujcie im za te dobra kiedys za rumunami 100lat a teraz 200 wystarczy wpisac w neta cała fiłozofia jedni bujają się po miescie audi z ochroniarzami i pierd..lą głup..ty a inni mają plecak spakowany i tak to nie nasz kraj lepsze szeszele mniej śmie..dzi niech kazdy ocenia siebie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×