Kate ODEPCHNĘŁA Williama. Zrobiła to w miejscu publicznym. Jest nagranie wideo

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o kryzysie w małżeństwie Kate i Williama. W sieci pojawił się nowy dowód na potwierdzenie ich konfliktu. Widać na nim, jak Kate odpycha Williama. Wideo z zajścia zamieszczamy poniżej.

Kate William zaręczyli się w 2010 roku. Rok później pobrali się w opactwie westminsterskim. Szacunki mówią, że ich ślub mogły śledzić nawet 2 miliardy ludzi na całym świecie. Dotychczas para uchodziła za wzorcową. Ten wizerunek został w ostatnim czasie lekko nadszarpnięty. Wszystko za sprawą doniesień medialnych zagranicznej prasy dotyczących rzekomych zdrad księcia Williama.

Arystokrata miał się spotykać z Rosą Hanbury. Miało to do tego dochodzić, gdy William stacjonował w wojsku Zjednoczonego Królestwa.

Zamiast spędzać wolne dni w stolicy lub w Berkshire, wolał wypady do barów z kolegami z oddziału. Kiedy w końcu zjawił się w Londynie, wybrał się do klubu, ale bez Kate i intensywnie flirtował z jedną z dziewcząt, o czym nazajutrz doniosły wszystkie brukowce. Kate miała dość. Dla niej takie zachowanie oznaczało brak szacunku – napisano w jednej z książek poświęconych książęcej parze.

Zachowania Williama – według doniesień plotkarskiej prasy – były skrupulatnie ukrywane przed dociekliwymi dziennikarzami i opinią publiczną.

Kate odpycha Williama. Tiktokerka ujawnia!

Kolejny dowód na występowanie kryzysów w małżeństwie Kate i Williama dała anglojęzyczna tiktokerka Tasha, która w swojej działalności skupia się na analizie zachowań członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

W jednym z ostatnich filmików przeanalizowała ona Kate i Williama podczas przechadzki po czerwonym dywanie na premierze nowego filmu o Jamesie Bondzie – Nie czas umierać. W pewnym momencie widać, że księżna bezceremonialnie odpycha swojego partnera!

Zajściem można zobaczyć na zamieszczonym poniżej wideo.

@tishtoking

Reply to @slickslocktok #katemiddleton #williamandkate #dukeandduchessofcambridge #bondpremiere

♬ original sound – Tasha

Tasha komentuje to w następujący sposób:

Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbując z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. A potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się po jego dotyku.

Taka sytuacja w miejscu publicznym wiele mówi o ich relacji.

Nowy film o przygodach Jamesa Bonda

Nie czas umierać, na którego premierze pojawili się członkowie rodziny królewskiej, to ostatni film z cyklu o Jamesie Bondzie z udziałem aktora Daniela Craiga w roli agenta 007. Główny bohater znów zostaje uwikłany w aferę i zostaje zmuszony udziału w działaniach brytyjskiego wywiadu MI6 (Secret Intelligence Service).

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią – czytamy w opisie filmu na portalu Filmweb.

U boku Daniela Craiga w filmie pojawili się Rami MalekLashana LynchRalph Fiennes czy Ben Whishaw. Obraz jest krytykowany przez część polskich widzów za rzekomą poprawność politycznej, której nie dostrzegają jednak widzowie w państwach zachodnich. Producenci filmu postawili po prostu na zerwanie z dotychczasowym, nieco szowinistycznym wizerunkiem agenta 007. Można się o tym przekonać na ekranach polskich kin. Film pobił już rekord pandemiczny rekord kasowy. W weekend, poza granicami Stanów Zjednoczonych, zarobił ponad 100 milionów dolarów.


Książę William i księżna Kate na premierze filmu No Time to Die

Książę William i księżna Kate na premierze filmu No Time to Die

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Komentarze

 • Gośća pisze:

  Trzy eazy byli juz na terspii malzenskiej, ale z tego nic nie bedzie, Moze byc jedynie kolejny dramat, bo William jest Kate i tym malzenstwem znudzony.
  Gdyby nie poczuł sie przyparty do muru, nigdy by sie z Kate nie ożenił. Kate chodzila za nim, jak pies nawet jak mial inna dziewczynę. Poniżała sie wiele razy i już wtedy William ja okropnie traktowal. Jak opowiadal jeden z uczestników imprezy,traktowal ja jak służącą i kazal biegac po drinki.
  Ozenil sie zeby dac następców, a teraz chce zyc. Kate, podobnie jak wcześniej, zniesie wszelkie upokorzenia, zeby osiagnac kolejny cel. Do arystokracji juz weszla, teraz czeka na bycie zona krola, a dociskaja ja, jak zwykle, Mideltonowie.
  Trudno przewidziec, jak ona twszystkie upokorzenia zniesie. Juz teraz jej sie rece trzesa, jak ma cos powiedzieć, co widac na filmach.
  A William, to cham. Swoje zrobil, teraz szuka kobiety z krwi i kości, ale na zajęciach dalej będą wygladali, jak idealne malzenstwo, bo tego od niego sie oczekuje i rak zyje cale BRK,. Zdjecia dla plebsu to jedno, a rzeczywistosc za murami palacu, to drugie. Dlatego Harry zabral rodzine stamtąd uciekl.

 • Gościni pisze:

  Może warto by bylo, aby skorzystali z pomocy psychologa i zajęli się swoim związkiem?

 • Gość pisze:

  Moze nie tyle odepchnęła, co odtracila. To kwestia blednego tłumaczenia. Faktem jednak jest, ze potraktowala go jak natretna muche,
  Wcale sie nie dziwię, ze Willuam, hak sam mowil, jest tym malzenstwem znudzony, i ze szyka normalnych kobiet.

 • Gość pisze:

  Nudzi sie babsztylowi. Za porzadna robote sie zabierz babo!

 • Gość pisze:

  E…. Chyba lekka przesada. Gdzie ona go niby odpycha? Durna tik tokerka niech idzie do roboty normalnej i nie żeruje na ludziach, którzy coś osiągnęli i kimś są. Influencerzy, tik tokerzy, youtuberze – weźcie sie za prawdziwą pracę!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×