Szukaj

Cała prawda o konflikcie Meghan Markle i księżnej Kate ujawniona! „Szpony poszły w ruch!”

księżna kate Meghan markle

księżna kate Meghan markle

Kulisy konfliktu Meghan Markle i księżnej Kate

Księżna Kate i Meghan Markle naprawdę się nienawidzą? Co spowodowało konflikt pomiędzy księżnymi? Dlaczego tak się nie lubią? Kulisy kłótni wyszły na jaw.

Dlaczego Meghan Markle i księżna Kate mają konflikt?

Meghan Markleksiężna Kate to nie tylko partnerki życiowe księcia Williama księcia Harry’ego, ale przede wszystkim nowoczesne, świadome swoich możliwości kobiety, które od miesięcy zmieniają monarchię i wprowadzają powiew świeżości do skostniałych pałacowych zasad. Od kiedy Meghan oficjalnie dołączyła do rodziny w maju, po ślubie z księciem Walii, równowaga w rodzinie została zaburzona. Wielu wierzy, że zmiany musiały nadejść i nie było sposobu, by uch uniknąć.

Żony zmieniają dynamikę, a one obie są bardzo silnymi żonami. Jeśli wprowadzasz dwie niezależne, silne kobiety z zewnętrznego świata do rodziny królewskiej, zderzenie jest nieuniknione i można było to przewidzieć. Szpony poszły w ruch – wyjawia źródło People

Plotki o napiętej atmosferze w pałacu od kilku tygodni rządzą w brukowcach brytyjskich, a fakt, że Meghan i książę Harry wyprowadzają się z pałacu Kensington jedynie je podsyciły. Skąd ta decyzja? Oficjalnie mówi się, że to „dla dobra dziecka”:

Wyprowadzka jest najlepszym rozwiązaniem. Tak jak Meghan i Kate, Harry i William mają zupełnie różne role do odegrania. Obaj bracia są synami Diany, ale ich przeznaczenie jest różne. Meghan zmaga się z problemami. Nie może znaleźć swojego miejsca w rodzinie. Jej ambicje i chęć realizowania ich kłócą się z tym, co reprezentuje sobą Kate. – dodaje informator

Obie księżne miały wdawać się w słowne potyczki nie raz i nie dwa. Meghan zaatakowała księżną Kate przed własnym ślubem, doprowadzając do tego, że będąca świeżo po porodzie Middleton przepłakała całą przymiarkę sukienki swojej córki, księżniczki Charlotte, która była tego dnia druhną. O co poszło? Podobno o fason, który wybrała księżna Kate, a który nie przypadł Meghan do gustu.

Myślicie, że jeszcze się pogodzą?

 

 

Cała rodzina królewska przyłapana na świątecznym spotkaniu u królowej Elżbiety II! Ciężarna Meghan Markle oraz księżna Kate zakopały topór wojenny!

Meghan Markle przytyła w ciąży! Paparazzi próbują udowodnić, jak bardzo księżna przybrała na wadze

Meghan Markle przytyła w ciąży! Paparazzi próbują udowodnić, jak bardzo księżna przybrała na wadze


Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle i księżna Kate 2018 r.

Meghan Markle i księżna Kate 2018 r.

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Kate, uwazana za gwiazde, niestety stracila po przybyciu Meghan. to ja boli. Nie przepadam za Meghan, nudna i staroswiecka Kate, rowniez nie jest moja ulubienica. Kate nie ma klasy, z klasa trzeba sie urodzic. Jej siostra ma jej wiecej.

 • Gość 7303 pisze:

  Księżna Kate jest cudowną osobą Megan nie ma z nią szans. Kate ma złote serce i ten uśmiech.

 • ghm pisze:

  Jest jest klasą samą w sobie. Meghan choćby z tego powodu, że nie pochodzi z WB ma ciężko się dostosować i przyzwyczajona jest do gwiazdorzenia. Ciężko jej będzie to wykorzenić, przypuszczam, że nigdy tego nie zrobi, prędzej na dworze się przyzwyczają do tego.

 • Gość pisze:

  Nie wierzę w konflikt, chodzi o klikanie i kasę.

 • Gość pisze:

  Jeśli prawdą jest, że Meghan wyraziła swoje zdanie ( w końcu to był jej ślub) to Kate nie miała powodu do płaczu i zachowała się jak histeryczka.

 • Gość pisze:

  Co za bzdury, aż niedobrze się robi jak się czyta te banialuki.

 • Gość pisze:

  Meghan Merkle jest zalosna,wrowadzila konflikt w rodzinie krolewskiej ,odciela sie od swojej rodziny i nie ma klasy !!
  Meghan dla mnie to „nikt”

 • Gośćxx pisze:

  Meghan to jakas psychiczna jest!!!

 • Daria pisze:

  Jak Megan myśli, że będzie nr1 wśród angielskich arystokratek to jest głupsza niż myślałam. Przecież to Kate jako przyszła żona króla i jednocześnie królowa zawsze będzie nr JEDEN.

 • Gość pisze:

  Jaka jest prawda wiedzą tylko oni sami, ale szczerze Meghan wygląda na osobę nieszczerą, która chce być zawsze na pierwszym planie. Te teatralne łapanie się za brzuch na oficjalnych wyjściach i to łamanie protokołu, którego muszą przestrzegać, jakby chciała być drugą Dianą. Nie dziwię się, że jest tak krytykowana w brytyjskich mediach.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×