Szukaj

Kiedy on tak wyrósł?! Książę Louis zmienił się w ślicznego dżentelmena! Nie poznacie go na najnowszym zdjęciu!

Książę Louis jak się zmienił?

Jak zmienił się książę Louis?

Książę Louis na świątecznym portrecie. Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama jest coraz większe, wygląda już jak mały dżentelmen. Zobacz, jak zmienił się najmłodszy syn książęcej pary – od dnia narodzin, aż do dzisiaj.

Książę Louis obecnie

23 kwietnia o 11:01 urodził się książę Louis. Rodzina królewska w oficjalnym komunikacie opublikowanym o 14:02 zdradziła, że drugi syn księżnej Kate i księcia Williama w chwili narodzin ważył 3,8 kilograma. Chłopiec jest piąty w kolejce do królewskiego tronu, wyprzedzają go jedynie: Karol, William, George i Charlotte.

Świat od razu oszalał na punkcie Jego Królewskiej Mości księcia Zjednoczonego Królestwa, Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii – bo tak brzmi oficjalny tytuł uroczego Louisa. Media w kraju i za granicą regularnie relacjonowały, co słychać o następcy brytyjskiego tronu. Każde publiczne pojawienie się chłopca doprowadza brytyjską prasę do szaleństwa, nie inaczej było dzisiaj, gdy Pałac Kensington opublikował świąteczną kartkę Kate i Williama z trójką dzieci. Zdjęcie powstało w ich wiejskiej posiadło Anmer Hall.

Największą furorę w mediach zrobił oczywiście książę Louis, który nie jest już słodkim bobasem znanym ze zdjęć wykonanych przed szpitalem świętej Marii w Londynie. Louis Arthur Charles to obecnie mały dżentelmen, który zaraża optymizmem i wyrasta na niezłego przystojniaka. Pojawiły się nawet głosy, że chłopiec to wykapana mama – Kate w dzieciństwie rzeczywiście miała podobne rysy twarzy do tych, które ma jej najmłodszy potomek.

23 grudnia, czyli dzień przed wigilią Bożego Narodzenia, syn książęcej pary skończy osiem miesięcy.

W galerii przypominamy, jak zmienił się książę Louis od dnia narodzin, aż do dzisiaj.

Kapitalne ujęcie! Już jest świąteczna kartka Kate i Williama z dziećmi! Kiedy książę Louis tak urósł?

Rzadki widok! Książę Karol i księżna Camilla przyłapani podczas romantycznego „sam na sam”!

Niepublikowane zdjęcie z wesela księcia Harry’ego i Meghan Markle trafiło do sieci! Bardziej romantycznie być nie mogło!


Czy książę Louis jest podobny do księcia Williama?

×