Książka księcia Harry’ego jeszcze nie powstała, a już wiadomo, że trafi na ekrany. Ujawniono datę premiery

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry wydaje książkę, w której ujawni prawdę o rodzinie królewskiej. Chociaż trafi do sprzedaży w przyszłym roku, już teraz mówi się, że doczeka się ekranizacji.

Książę Harry przez wiele lat wychowywał się w rodzinie królewskiej. Od dzieciństwa musiał przestrzegać zasad panujących na dworze. Gdy dorósł, zaczął brać udział w spotkaniach, w których trakcie reprezentował interesy monarchy. Swoją funkcję pełnił do 2020 roku. To właśnie wtedy on i jego żona, Meghan Markle, którą poślubił w 2018 roku, postanowili zrezygnować z wypełniania obowiązków.

Małżonkowie od ponad roku mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Skupiają się na życiu rodzinnym, a także spełniają się zawodowo. Niedawno książę Harry ogłosił, że szykuje się do nowego projektu. Wyda książkę, w której odsłoni skrywane dotąd sekrety z życia rodziny królewskej. Jak podkreślił dzięki temu czytelnicy z pierwszej ręki będą mogli się dowiedzieć, jaka jest prawda:

Nie piszę z perspektywy księcia, którym się urodziłem, tylko mężczyzny, którym się stałem. Nosiłem w życiu niejedno nakrycie głowy, dosłownie i w przenośni, dlatego mam nadzieję, że poprzez swoją historię – wzloty, upadki, błędy i nauczki – będę mógł pokazać to, że mamy więcej wspólnego, niż się może wydawać. Jestem wdzięczny za to, że otrzymałem propozycję opowiedzenia tego, jak wyglądało moje życie. Cieszę się, że ludzie będą mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki, jaka jest prawda – skomentował Harry całą sprawę.

Daily Mail podaje, że książę już podpisał umowę z wydawnictwem Penguin Random House, która opiewa na 20 mln dolarów. Większa część tej kwoty zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Książę Harry wydaje książkę. Pamiętnik doczeka się ekranizacji

Chociaż książka księcia Harry’ego jeszcze nie trafiła do sprzedaży, już budzi sporo emocji. Na jej temat postanowił wypowiedzieć się pisarz, Gyles Brandreth, który gościł we wtorkowym wydaniu programu This Morning. Powiedział, że w jego ocenie powieść doczeka się ekranizacji. Obstawia, że Meghan odgrywa istotną rolę w procesie tworzenia:

Myślę, że w końcu powstanie film. Wybrali interesującego ghostwritera – mówię „oni”, ponieważ wyobrażam sobie, że Meghan [księżna Sussex] była w jakiś sposób w to zamieszana. W każdym razie Harry i Meghan wybrali ghostwritera o nazwisku JR Moehringer, pisarza, który otrzymał nagrodę Pulitzera, a także kogoś, kto napisał biografie innych ludzi, takich jak założyciel Nike.

Dodał, że książki, które tworzy autor pamiętnika Harry’ego mają tendencję do tego, by potem stawać się filmami. Zdradził też wstępną datę premiery:

Cieszę się, że prawdopodobnie rok po premierze książki zobaczymy film.

Publikacja księcia Harry’ego ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku.


książę Harry w dokumencie The Me You Can't See

książę Harry w dokumencie The Me You Can't See

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Komentarze

  • Gość pisze:

    Na początku to nawet mnie interesowało te perypetie rodziny królewskiej. Teraz jednak jest tego za dużo i szczerze mówiąc mam nadzieję że Harry zniknie z życia publicznego.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×