Łzawy zwiastun filmu o Meghan i Harrym roi się od manipulacji. Naprawdę myśleli, że to nie wyjdzie na jaw?! Fani im tego nie wybaczą

Książę Harry, Meghan Markle

Książę Harry, Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle nakręcili film dokumentalny we współpracy z Netflixem. Już w zapowiedzi roi się od manipulacji. To jakiś obłęd!

Książę Harry Meghan Markle pobrali się w 2018 roku. Dwa lata później zrezygnowali z pełnienia publicznych funkcji w rodzinie królewskiej i wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Na miejscu udzielili wywiadu Oprah Winfrey, podczas którego zasypali Windsorów oskarżeniami. Przekonywali, że Meghan była źle traktowana, co mogło mieć podłoże rasistowskie.

Jakiś czas temu potwierdzili, że opowiedzą swoją historię w filmie dokumentalnym dla platformy Netflix. Ukaże się on w dwóch częściach: pierwsza – 8 grudnia, a druga – 15 grudnia. W sieci są obecne dwa zwiastuny produkcji. Już w nich roi się od manipulacji.

Książę Harry i Meghan: zwiastun ich filmu roi się od manipulacji

Dziennik The Sun na pierwszy rzut wziął oficjalny teaser z zeszłego tygodnia. Redakcja dostrzegła, że w jednym ujęciu pokazano tłum fotoreporterów, którzy czekali na Sussexów. Była to pierwsza manipulacja. Fragment pochodzi bowiem z premiery jednego z filmów o Harrym Potterze. Zarejestrowano go w 2011 roku, czyli jeszcze zanim Harry i Meghan się poznali.

Kolejne manipulacje znalazły się w oficjalnym zwiastunie z poniedziałku. Dwie sceny, które rzekomo przedstawiają dziennikarzy zagadujących Sussexów, rzeczywiście pochodzą z konferencji modelki Katie Price oraz spotkania przed domem byłego współpracownika Donalda Trumpa. Scena, mająca potwierdzić, że książęta są prześladowani przez paparazzich, również jest efektem manipulacji. Tak naprawdę nagrano ją w trakcie wizyty w RPA, gdzie Sussexom towarzyszyło trzech wcześniej zaakceptowanych fotoreporterów

Ponadto producenci zajęli się twórczym przeinaczeniem sceny zarejestrowanej na balkonie Pałacu Buckingham w czerwcu 2019. Ze zwiastuna można wywnioskować, że w centrum znaleźli się książę William księżna Kate. To zapewne ma wywołać w widzach przekonanie o ich dominacji nad resztą członków dynastii. W rzeczywistości jednak to nie oni, a królowa Elżbieta II wybijała się na pierwszy plan. Analizą tego fragmentu wideo zajęli się dziennikarze Daily Telegraph.

Uważacie, że film dokumentalny będzie wiarygodnym źródłem informacji?


Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Instagram Netflix

Harry i Meghan - screen Instagram Netflix

Komentarze

 • Gościówa pisze:

  Kiedy jej rodzinka opowiadała w mediach jakie z niej ziółko, to nikt nie brał tego pod uwagę. Mówili jakie są jej intencje i w jakim kierunku pójdzie ten związek, Mówili o tym, że jest manipulantką, że skłóciła się z całą rodziną i to samo zrobi z rodziną Harry’ego. No i chyba okazało się to prawdą. Wciągnęła w swoją gierkę zakochanego w niej faceta i narobili we dwójkę dymu na cały świat. Tak zależało im na prywatności, a od kilku lat przed kilkoma miliardami ludzi ciągle o sobie opowiadają i jeszcze wciągają w to royalsów. Nikogo nie bronię, ani nie oskarżam, ale całe to zjawisko pt. „Harry&Megan” jest mocno irytujące i żenujące…

 • Gość pisze:

  dobrze robią , nareszcie niech pokażą , co się tam za zamkniętymi drzwiami wyprawia , ci royalsi są nietykalni , ponad prawem i myślą ze im wszystko wolno

  • Gość pisze:

   Na razie to pokazuja , że kłamią.
   To HM sądzą, że wszystko im wolno, gorzej będzie jak royalsom znudzi się milczenie i odpowiedzą 🙂

 • Miki pisze:

  Po co oni szkalują jego rodzinę? Dla kasy? Wstydu nie mają. Kto ich tam w tej Ameryce chce jeszcze zapraszać i pokazywać. Totalna kompromitacja..

 • Gość pisze:

  Do tej pory jej się udawało, więc myślała, że i tym razem się uda. Narcystycznie zaburzeni psychopaci tak mają. Zwłaszcza ci mniej inteligentni.
  Poza tym, oni nie mają fanów, oni mają psychofanów. Nie zraziliby się nawet gdyby jedno z nich założyło na siebie mundur naz*sty…

 • GośćEla pisze:

  Dokładnie. Żaden ptak nie sra we własne gniazdo a Harry chyba dopiero się rozkręca pod wpływem chcącej być w centrum zainteresowania marnej aktorki.

 • Gość pisze:

  Jakim idiota trzeba być żeby z powodu fochow byle wywloki szkalowac własną rodzinę

 • Gość pisze:

  Ich fani to debile, uwierzą i zaakceptuja każdą bzdure i każde kłamstwo.
  Ale tyle przeklaman i manipulacji już w trailererze pokazuje jaką wartość będzie miał filmik. Oraz to , że to bedzie kolejny pokaz samoozaorania:)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×