Fatalny koniec roku dla Krzysztofa Krawczyka juniora. Stracił dach nad głową. Ujawnił, jak teraz żyje

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior nie ma gdzie się podziać. Syn Krzysztofa Krawczyka stracił dach nad głową, a o swojej trudnej sytuacji opowiedział w tabloidzie. Zdradził, gdzie się zatrzymał. 

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu, a jest niepowetowana strata dla grona jego fanów, przyjaciół, a przede wszystkim najbliższej rodziny. Muzyk przez 40 lat był związany ze swoją żoną Ewą. Para poznała się podczas gdy oboje mieszkali w USA. Razem postanowili wrócić do Polski, gdzie rozpoczęli nowe życie. Zabrali ze sobą także jedynego syna wokalisty, czyli Krzysztofa Juniora, który po rozstaniu rodziców został pod opieką ojca. Jego matką była Halina Żytkowiak, czyli druga żona artysty.

Niestety od samego początku relacje pomiędzy macochą i pasierbem nie należały do przyjaznych. Chłopiec najwięcej czasu spędzał ze swoją babcią, czyli matką Krawczyka. W dorosłym życiu również kontakty ojca z synem uległy znacznemu pogorszeniu. Przed śmiercią wokalisty nie zdążyli się nawet pożegnać. Po pogrzebie cały czas nie milkną echa rodzinnego konfliktu Krawczyków.

Syn Krawczyka nie ma gdzie mieszkać. Krzysztof junior został bez dachu nad głową

Krzysztof Igor przez wiele lat mieszkał z dala od taty. Zajmował on jeden pokój w mieszkaniu w Łodzi, które dzielił z bratem ojca i jego rodziną. Niestety, jak zdradził, przez wiele lat był ofiarą agresji i przemocy ze strony najbliższych.

Na tyle ile jestem w domu, na tyle muszę w nim być. Alkohol jest tam prawie codziennie, jak nie kilka razy dziennie. Mam założoną niebieską kartę – tak opisywał swoją codzienność w programie Uwaga!

Ojciec nie ujął jedynego syna w testamencie, a wszystko postanowił zostawić jedynie żonie. Po pogrzebie rodzina walczy w sądzie o majątek po zmarłym. Nie jest to jednak łatwa sprawa. Krzysztof junior jest w trudnej sytuacji mieszkaniowej, a od jakiegoś czasu czeka na przydzielenie mu lokalu socjalnego od miasta. Wiadomo, że w poprzednim mieszkaniu nie miał nawet dostępu do łazienki, czy kuchni. Sytuacja stała się na tyle napięta, że postanowił wyprowadzić się do swojej przyjaciółki Katarzyny.

Krzysiek mieszka u mnie od tej jesieni, bo nie miał gdzie się podziać. Jego fatalną sytuację przedstawiono w programie 'Uwaga TVN'. Teraz czeka na mieszkanie socjalne, ale to jeszcze potrwa – zdradza Katarzyna w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Wspólnie z nimi mieszka także jej 12-letni syn Jaś, z którym 47-latek dogaduje się całkiem nieźle.

Jaś jest zapalonym komputerowcem i nie przepada za śpiewaniem, więc spędzamy wspólnie czas na rozmowach przy przygotowywaniu posiłków albo oglądamy filmy. To jest świetny chłopak – mówi Krzysztof Krawczyk junior.

Krzysztof i Katarzyna planują razem spędzić święta. Miejmy nadzieję, że sprawy spadkowe rozwiążą się jak najszybciej, lub junior doczeka się w końcu mieszkania socjalnego.

Krzysztof Krawczyk junior został bez dachu nad głową. Opuścił mieszkanie, w którym żył od lat. Zdradził gdzie się zatrzymał


Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Komentarze

 • GośćPOWAZNY FAN IGORA JUNIORA KK pisze:

  DLACZEGO BLOKOWANE SA KOMENTARZE NIE ZGADZAM SIE NA TO PROSZE NIE OGRANICZA MI SWOBODY

 • GośćPOWAZNY FAN IGORA JUNIORA KK pisze:

  dajcie zyc temu IGOROWI poradzi sobie pierwsz do telewizj TVPpoleciala po pogrzebie SENIORA EWUNIA po co i dalej sie lansuje na smierci SENIORA jak spedza zalobe i zycie po smierci SENIORA kogo to obchodzi nie tylko ona stracila slawnego meza sa inni i w zaciszu spedzaja ten trudny czas Uwazam ze IGORbardzoa dobrze robi ze mowi o trudnych czasach dla siebie Ewunia myslala ze dalej bedzie swieta jest nie fer do IGORA i pan KOSMALA tez go potepia pisal ze nie umie spiewac to nie prawda UMIE a teraz czeka na zgode IGORA bo chce wydac plyte nagrana z ojcem , PYTAM CZY IGOR UMIE SPIEWAC CZY NIE PANIE KOSMALO ,slucham IGORA wykonu i uwazam ze umie pan LICHTAM I CWYNAR ZROBIA Z IGORA JESZCZE LEPSZEGO SPIEWAJACEGO NIZ JEST, DOBRZE ZE WRESZCIE KURSKI ZAPROSIL IGORA DO LWOWA PIEKNY WYKON KOLED PANIE IGORZE ZYCZE ZROWIA I POWODZENIA PANU W NOWY ROKU I CZEKAM NA PANA PISENKI JEST PAN SUPER CZLOWIEK I SKROMNY SUPER POCZATKUJACY SPIEWAJACY IGOR TRZYMAMAKCIUKI ZA SPRAWIEDLIWE ROZPATRZENIE SPRAWY SPADKOWEJ NALEZY SIE PANU JAK NIKOMU NA SWIECIE ZA CIERPIENIA DOA TEJ PORY —-FANKA

 • Gość pisze:

  Przestancie pisac te wredne komentarze na temat Pani Ewy!!!! A co synus bez winy?????

 • Gośćgosc pisze:

  Leniuszek do pracy

 • Gość pisze:

  Leniuszek do pracy

 • Gość pisze:

  Nie zostawić nic swojemu jedynemu, choremu dziecku? Ot, cała prawda o „tatusiu”…

  • Gość pisze:

   Widać miał powód. Nie zawsze należy się wszystko dzieciom. Tak jak zasłużył ta i ma, ojca prywatna sprawa na kogo cały spadek zapisał. Niech się cieszy ze ojciec za niego alimenty płacił, bo by miał większe długi.

  • Gość pisze:

   Tak jak zasłużył synek tak i ma. Chory? Chyba na lenia do pracy, znam dużo osób co z tą samą chorobą już duże lata pracują. Potwierdzam to co zrobił ojciec, widać miał swoje powody.

 • Gość pisze:

  Ile lat tam mieszkałeś bo chyba długo i jak to było że teraz jest źle? A na tą dziewczynę nie licz bo ona liczy nie na ciebie tylko na Twoje pieniądze czeka a czy coś wy sądzisz to nie wiadomo bo więcej wezmą adwokaci. Nie znasz życia

 • Gość pisze:

  Taki live we fakcie wszyscy mu pomagali hajs dawali spiewali o nim piosnki i tak mu pomogli źe został bezdmomnym ale fotki ładne zamiast zachowku na kolacje akurat ha ha chcesz sobie pomóc pomóz se sam rumun się śmieje z tej sźmiry gratiś hou middag biore kase i nara czekaj jutro oddzwonie ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Przecież te zdjęcia są z 2018/19/20 roku. Jakoś na nich nie widać, aby nie miał w czym chodzić ubrany. Porządna kurtka, ta w TYN Uwaga chyba ze śmietnika była wyciągnięta.Szkoda czasu na komentowanie wszystkich kłamstw tego człowieka. Prawda sama zaczyna jak widać się bronić i ujawniać kłamstwa 😉

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×