Szukaj

Krzysztof Jackowski miał wizję na temat premiera. W Polsce szykują się wielkie zmiany. „Ten rok na pewno nie będzie spokojny”

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski miał nową wizję dotycząca naszego kraju. Przepowiada wielkie zmiany. Dotkną one także Mateusza Morawieckiego. Co powiedział?

Krzysztof Jackowski, nazywany często jasnowidzem z Człuchowa, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce wizjonerów. Angażuje się w poszukiwania osób zaginionych, a także dzieli się swoimi przeczuciami na temat przyszłości. Kilka jego wizji się spełniło. To on przewidział m.in. trzęsienie ziemi w Japonii, a także kryzys imigracyjny.

Od jakiegoś czasu komentuje pandemię koronawirusa. Na początku grudnia poruszył temat szczepionek, miesiąc później powiedział, że na świecie wydarzy się coś znacznie gorszego niż COVID-19. Podkreślał, że w jego ocenie „na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją„. W najnowszej wizji snuje przepowiednię dla naszego kraju. Szykują się wielkie zmiany.

Krzysztof Jackowski przepowiada zmiany w naszym kraju

Jackowski prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie regularnie dzieli się z fanami przepowiedniami. Jego najnowsza wizja dotyczy m.in. przyszłości Mateusza Morawieckiego.

Jego przepowiednie spotykają się z mieszanymi uczuciami. Część osób wierzy w nie, a pozostali podchodzą do jego słów z dystansem. Jednak to, co powiedział w najnowszym filmie może oznaczać wielkie zmiany, zwłaszcza dla premiera.

Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest podstawioną postacią jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję – mówił.

Kontynuował:

Stoi przed nim dwóch mężczyzn – mówi dalej o Mateuszu Morawieckim jasnowidz Jackowski – sądzę, że ci mężczyźni nie są z rządu. Tym dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi.

Podkreślił, że najbliższe miesiące będą bardzo intensywne:

Najbliższy czas 2-3 miesięcy będzie czasem bardzo ścisłej decyzyjności premiera, nawet w stosunku do tego, co się teraz dzieje. Grzecznej, ale chwilami bezwzględnej decyzyjności. Ale uwaga, mam takie wrażenie, że w pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymieniony.

Miał też wizję, według której na miejsce Mateusza Morawieckiego przyjdzie ktoś dotąd zupełnie nieznany. Ktoś, o kim mało się dotąd słyszało.

Zostanie wymieniony na kogoś bez twarzy – podkreślił Jackowski.

Dodał też, że premier Morawiecki już wie, że do takiej zmiany dojdzie. Kiedy już to nastąpi, to według jego wizji, PiS zacznie się chwiać i może nastąpi zmiana rządzących:

Ale kiedy już dojdzie do tej zmiany premiera, i ten premier zacznie być po nim, którego postać wielu zaskoczy tym, że jest to osoba dotychczas mało aktywna, to na równi z tym PiS zacznie się chybotać bardzo mocno sam w sobie. Zacznie sie mówić o możliwości rozpadu koalicji. Może to spowodować, że pod koniec lata, może we wrześniu obecna kolaicja może stanąć przed faktem rozpadu. Oddania władzy – mówił.

Podkreślił, że zmiana będzie celowa, a premier zrobi, co miał wykonać, a jego słaby następca będzie przyczyna chaosu politycznego. Podejrzewa także, że Morawiecki realizuje tajemniczą koncepcję wali z zarazą, która zrodziła się w Europie.

Zapowiada też niespokojny rok i lato gorsze niż poprzednie:

Czując pana premiera, jako jasnowidz, czuję, że on wie, że ten rok na pewno nie będzie spokojny. Będzie o wiele bardziej niespokojny jak ubiegły.

Dalej jego wizja jest jeszcze bardziej mroczna. Przepowiada wielki planowany krach ekonomiczny. Wszystko ma się zacząć w Ameryce.

Wierzycie w wizje Jackowskiego, czy jesteście sceptyczni?


Krzysztof Jackowski podzielił się wizją

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją

Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku

Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Dodaj komentarz

 • Gość MAŁGORZATA BALEWSKA pisze:

  Poźyjemy , zobaczymy aź strach się bać
  🤔

 • Gość pisze:

  A ja mam wizje „będzie padac”

 • Gość pisze:

  Tych dwóch kapo to zydzi Fogelman – juz od czasów „okragłostołowych ” pomagał okradac Polaków mafiom zydowskim z USAela i ten w rózowej mycce sierżant moSSadu nie pamietam nazwiska. USA jest wyżarte ekonomicznie przez te pasożyty i teraz zrobią tam nastepny „krach gospodarczy a ” socjalni” juz postaraja sie aby kamień na kamieniu tam nie pozostal, Polska jest pod zydoska okupacja polscy wygodni frajerzy a wy na bruk.
  Iskara pójdzie ale z Rosji a wy do pieca.

 • Gość pisze:

  On nie jest żadnym jasnowidzem jest uważnym obserwatorem

 • tosia pisze:

  Kilka jego przepowiedni sprawdziłam. Wszystkie jak kulą w płot. Temu panu już dziękuję.

 • Wróżka. pisze:

  Skończą ludzi się zmartwienia
  Znikną lęki oraz troski,
  Kiedy nagle wyjdzie z cienia,
  Człowiek nazwiskiem Dąbrowski!

 • joker pisze:

  To nie jest kwestia wiary, tylko sprawdzalności, a ta jest zerowa.

 • Gość pisze:

  Zwycięstwo Trampa też przewidział

 • Gość 23 pisze:

  Nie trzeba być jasnowidzem,żeby wiedzieć,że to co się teraz dzieje jest sztuczne i jest wielką manipulacją ludzkimi umysłami. Pandemie ogłoszono w czasie kiedy na cej Ziemi zachorowało 0,00004% ludzi. Wystarczy wpisać w google wyraz Pandemia i wszystko robi się jasne.

 • Gośćlolo pisze:

  To okropne jak jesteśmy manipulowani tą pseudopandemią i jak ludzie wierzą w to co mówią w tv

 • Gość pisze:

  Az strach sie bac

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×