Szukaj

Krzysztof Ibisz we wzruszających słowach wspomina zmarłego ojca. Jego szczery wpis wyciska łzy u wszystkich internautów

Krzysztof Ibisz i Anna Grodzka

Krzysztof Ibisz i Anna Grodzka

Krzysztof Ibisz wspomina ojca

Krzysztof Ibisz miesiąc po śmierci swojego ojca, opublikował wzruszający wpis na Instagramie. Jego słowa wyciskają łzy u wszystkich internautów.

Ostatni miesiąc był dla Krzysztofa Ibisza prawdziwym dramatem. 14 lutego zmarł ukochany ojciec dziennikarza – Władysław Ibisz. Pogrzeb nestora odbył się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny w Warszawie, a zmarły został pochowany w rodzinnym grobie na Cmentarzu w Wilanowie. Po pogrzebie prezenter umieścił na swoim profilu pożegnalny post.

Żegnaj Kochany Tato. Czuwaj nade mną jak do tej pory. Dziękuję, że jestem. Razem z Tobą odchodzi część mnie. Tęsknię za Tobą. Władysław Ibisz 1933-2019 – napisał

Ibisz zawsze był profesjonalistą, zatem mimo ogromnej tragedii nie zrezygnował z obowiązków służbowych, z uśmiechem na ustach poprowadził zatem premierowy odcinek Tańca z gwiazdami. Podczas programu dziennikarz nawet przez chwilę nie dał po sobie poznać, że jego serce przeszywa niesamowity dramat. Po miesiącu od tragedii, Krzysztof Ibisz wspomina swojego ojca na Instagramie w niezwykle wzruszających słowach.

 Pierwszy miesiąc bez Ciebie. Czas nie leczy ran. Nie ma do kogo zadzwonić codziennie . Jesteś poza zasięgiem … Nie ma kto podać mi prognozy pogody w trasie , wiadomości ze świata. Nikt nie mówi „zadzwoń jak dojedziesz bez względu na porę”. Nikt tak się nie martwił „ bo coś mi się może stać”. Nikt tak jak Ty nie potrafił poprawić mi humoru. Nikt tak się nie uśmiechał widząc Nicponia. Pewnie po Tobie tak kocham psy . Nikt… Czuwaj dalej nade mną Tato – napisał Ibisz

Do wpisu gwiazdor Polsatu dołączył piękne foto swojego ojca zrobione w Warszawie nad Wisłą w 1956roku. Ten wzruszający post poruszył wszystkich fanów dziennikarza. Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów wsparcia od internautów.

Jak ja Pana rozumiem. Zaraz minie 2 lata odkąd nie ma brata. Dzwoniłam jeszcze jakiś czas potem. Nie ma dnia kiedy nie myślę. Dużo siły życzę.

Czas przemija , pamięć nie

Wspomnienia najpiękniejsze są

Też tęsknię – od ośmiu miesięcy… Tęsknię za moim ukochanym Jonem, za jego wsparciem, cierpliwością, ciepłem, poczuciem humoru… Za miłością, którą mnie darzył… Na szczęście zostały mi piękne wspomnienia i listy, które pisał. Życzę siły, bo nie raz jeszcze będzie potrzebna.

Panie Krzysztofie, czas nie leczy ran, czas uczy nas z nimi żyć

Szkoda mi pana z powodu straty ojca, ale najważniejsze, że pan jeszcze żyje panie Ibisz.

Ja wiem, że wszyscy się spotkamy z osobami, które zmarły.

Wspieramy Krzysztofa Ibisza w tych ciężkich chwilach.

 

Wielki debiut syna Krzysztofa Ibisza w „Tańcu z gwiazdami”! Jak długo przygotowywał się do tej roli? [WIDEO]

Poruszony Krzysztof Ibisz komentuje śmierć ukochanego ojca: „Przeżyłem najgorsze chwile” [WIDEO]

Krzysztof Ibisz znów jest singlem! Jego piękna partnerka spakowała manatki i wyprowadziła się!


Krzysztof Ibisz wspomina zmarłego ojca

Krzysztof Ibisz wspomina zmarłego ojca

scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×