Szukaj

Ibisz świętuje urodziny. Aż ciężko uwierzyć, że ma tyle lat. Jego młody wygląd to zasługa sekretnej receptury

Krzysztof Ibisz skończył 55 lat. Mimo tak dojrzałego wieku prezenter wciąż wygląda młodo. Czy pije tajemniczy eliksir młodości?
Krzysztof Ibisz - sekret wyglądu

Krzysztof Ibisz - sekret wyglądu

Krzysztof Ibisz w polskim show-biznesie dał się poznać z wielu stron. To popularny prezenter, dziennikarz, konferansjer, aktor i osobowość telewizyjna. Jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych postaci. Na początku lat 90. związał się zawodowo z TVP, następnie przeszedł do TVN, a w 2000 roku dołączył do redakcji Polsatu.

Ibisz był prowadzącym teleturniejów, m.in. takich jak: Czar Par, Awantura o kasę, Życiowa szansa i Rosyjska ruletka. Znany jest również jako gospodarz najważniejszych programów rozrywkowych Polsatu: Jak oni śpiewają, Bar, Dwa Światy oraz Dancing with the Stars – Taniec z gwiazdami. Ma za sobą również epizod polityczny, był posłem na Sejm RP I kadencji.

Krzysztof Ibisz kończy 55 lat. Jaki jest sekret jego młodego wyglądu?

Dziennikarz kończy dziś 55 lat, jednak urody i młodego wyglądu śmiało może pozazdrościć mu niejeden dwudziestolatek. Wszyscy mówią o tym, że najwidoczniej posiadł jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic na świecie i on jeden zna przepis na eliksir młodości. Fakt postanowił sprawdzić, co sprawia, że z roku na rok Krzysztof Ibisz wygląda i czuje się coraz lepiej. Zapytany wprost o tę skrywaną tajemnicę na sekretną recepturę młodości, odpowiada z uśmiechem:

Przepis na niego znajduje się w tym samym sejfie, w którym trzymana jest receptura coca-coli. A jak wiadomo, ta jest najbardziej strzeżonym przepisem na świecie.

Mam dobrą wiadomość: po moich trzydziestych urodzinach, które będę obchodził w dniu osiemdziesiątych urodzin, wyjawię ludzkości jego recepturę!

Choć 50 już za nim, to Ibisz wciąż nie odczuwa upływu czasu. Na jego twarzy zmarszczki pojawiają się chyba tylko i wyłącznie od uśmiechu. Na ile lat się aktualnie czuje?

Mogę tylko powiedzieć, że czuję się dokładnie jak 30 lat temu. Kocham życie, ludzi i mam wrażenie, że świat mi to odwzajemnia. Nie przeszkadzam mojemu organizmowi przy pomocy złej diety, braku ruchu i używek.

Jak Krzysztof Ibisz świętuje 55 urodziny?

Krzysztof każdy dzień traktuje, jak coś szczególnego. Nie zależnie od tego czy obchodzi akurat urodziny, czy nie, stara się czerpać z życia jak najwięcej. Docenia, to co ma i cieszy się każdym nowym dniem. Jednak nie znaczy to, że zapomina o swoim święcie. Celebruje je w rodzinnym gronie, gdyż uważa, że jest to święto trzech osób: dziecka oraz rodziców. Z tej okazji, co roku szykuje mamie niespodziankę:

Urodziny to tak naprawdę święto trzech osób: dziecka i rodziców. To święto najbardziej rodzinne, nawet ma to w swojej nazwie. Dlatego w dniu urodzin o 9:30, czyli o godzinie, w której przyszedłem na świat, zwykle zjawiam się u mojej mamy z bukietem kwiatów, żeby podziękować jej za cud życia.

Nie zapomina o swoich fanach. Na Instagramie opublikował zdjęcie z młodości, na którym prezentuje się niezwykle przystojnie.

View this post on Instagram

Dziś, w dniu moich urodzin????, dziękuję Rodzicom???? za to, że jestem na świecie????. Świecie, który bardzo kocham i który mnie pasjonuje. Dziękuję im, że obudzili we mnie ciekawość drugiego człowieka. Każdy dzień jest dla mnie szczególny. Czekają nowe wyzwania, nieodkryte przygody, zawiłe i zaskakujące sprawy do załatwienia , nowe bitwy do wygrania. Każdego dnia jestem wdzięczny, że spotykam na swojej drodze Was, wspaniałych, życzliwych, inspirujących ludzi. To Wy sprawiacie, że urodziny mam codziennie ????????. Dziś ????, ja Wam życzę zdrowia, pogody ducha, ciągłego zachwytu nad życiem i wiary w drugiego człowieka ????????????????❤️ #urodziny #dziekuje #wdzięczność #????????‍♂️

A post shared by Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official) on

Panie Krzysztofie, składamy serdeczne życzenia od całej redakcji!


Krzysztof Ibisz - kwesta na Powązkach z synem i byłą żoną

Krzysztof Ibisz - kwesta na Powązkach z synem i byłą żoną

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz w 1994 roku

Krzysztof Ibisz w 1994 roku

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×