Z „M jak miłość” po 19 latach znika jedna z najważniejszych gwiazd. Rodzina Mostowiaków już nie będzie taka sama

M jak miłość

M jak miłość

M jak Miłość straci kolejną gwiazdę. Po 19 latach z serialu odchodzi jeden z aktorów. Jak uzasadnia swoją decyzję i co z granym przez niego bohaterem?

M jak Miłość jest fenomenem w historii polskiej telewizji. Serial jest obecny na antenie nieprzerwanie od dwóch dekad. W ubiegłym roku fani, producenci i aktorzy świętowali 20-lecie emisji pierwszego odcinka hitu opowiadającego o perypetiach rodziny Mostowiaków. Każdy odcinek ogląda kilka milionów widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą losy ulubionych bohaterów.

W popularnej produkcji swoją karierę rozpoczęło wielu znanych aktorów. Wystarczy wspomnieć choćby Małgorzatę Kożuchowską, której serial pomógł w zdobyciu kolejnych propozycji pracy. Popularność, jaką przyniosła jej rola Hanki Mostowiak (zrezygnowała z roli w 2011 roku), błyskawicznie przekuła w kolejne kontrakty. W jej ślady poszedł także jej serialowy mąż – Kacper Kuszewski, który w 2018 roku opuścił obsadę. Teraz widzom przyjdzie pożegnać się z jego serialowym synem.

Gwiazda M jak Miłość po 19 latach odchodzi z serialu

Krystian Domagała dorastał razem z serialem M jak Miłość. Pierwszy raz pojawił się w 75. odcinku i to on od niemowlęcia wcielał się w rolę Mateusza, syna Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski). W produkcji występował przez 19 lat. Okazało się, że już nie pojawi się na planie:

Są osoby w ekipie, które znam niemal od urodzenia. Zdecydowanie traktuję ich jak rodzinę, bo jestem z nimi związany całe życie. Widzieli przez te wszystkie lata, jak się zmieniam i dojrzewam. Jestem do tych ludzi bardzo przywiązany. Panią Teresę Lipowską traktuję jak moją trzecią babcię, a ona mnie jak swojego wnuka. To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać – wyznał Domagała w jednym z wywiadów.

Produkcja wyraziła już zgodę na usunięcie postaci granej przez Krystiana Domagałę z M jak miłość. Swoją decyzję 19-letni aktor tłumaczy sprawami prywatnymi. Razem z nim obsadę opuści Monika Mielnicka (grająca rolę żony Mateusza – Lilki). W 1580 odcinku serialowa para wyprowadzi się z Grabiny i już nigdy tam nie wróci.

Żegnają się z serialem, ponieważ młody aktor uczy się do matury, a Mielnicka studiuje psychologię, w związku z czym potrzebują czasu na naukę:

Na razie skupiam się na maturze, którą będę miał w maju. Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji.

Fani serialu mogą być rozczarowani, że kolejni członkowie rodziny Mostowiaków wyprowadzają się do Australii, a tym samym znikają z ekranu.


Krystian Domagała opuszcza M jak Miłość

Krystian Domagała opuszcza M jak Miłość

Krystian Domagała opuszcza M jak Miłość

Krystian Domagała opuszcza M jak Miłość

Krystian Domagała opuszcza M jak Miłość

Krystian Domagała opuszcza M jak Miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×