Szukaj

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wyprowadzają się z Warszawy! Znamy powód

Paulina Krupińska - dzieci

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują wspólnie zamieszkać na południu Polski, z dala od centrum show-biznesu. Kiedy się przeprowadzą i czym podyktowana jest ich zaskakująca decyzja? 

Paulina Krupińska i jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka wspólnie wychowują dwójkę dzieci: dwuletniego syna Jędrzeja i czteroletnią córkę Antoninę. Mimo że małżonkowie tworzą jeden z najgorętszych i najlepiej zarabiających duetów w polskim show-biznesie, potrafią połączyć swoje obowiązki tak, że nie muszą korzystać z pomocy niani:

Z Sebastianem robimy wszystko sami. Żyjemy jak normalni ludzie. W naszym przypadku brak niani to świadomy wybór. Jeśli za kilka lat pojawią się jakiekolwiek problemy wychowawcze, mogłabym mieć pretensje do siebie, że coś przegapiłam. Mamy wolne zawody, więc możemy tak poukładać nasze kalendarze, żeby się wymieniać. Nie potrzebujemy niani – mówiła modelka w 2017 roku w wywiadzie dla magazynu “Show”.

Dzieci są dla Pauliny i Sebastiana najważniejsze. W trosce o ich swobodne dorastanie, małżonkowie planują się przeprowadzić na południe Polski. Cała rodzina ponoć planuje zamieszkać w rodzinnych stronach Karpiela-Bułecki, czyli w górach:

Mieszka tam duża rodzina Sebastiana, praktycznie każdy sąsiad to nasz „wujek”. Poza tym jest dużo otwartej przestrzeni, w pobliżu lat – to, czego nie ma tutaj, w Warszawie. Mnie dzieciństwo kojarzy się właśnie z taką wolnością, więc chcemy to zapewnić synowi i córce – przyznała Paulina w jednym z wywiadów.

Myślicie, że to dobry pomysł?

Zobacz: Paulina Krupińska uchwyciła dzieci w najlepszym momencie! To pierwsze wspólne zdjęcie Jędrzeja i Antoniny!

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała słodkie zdjęcie z synem. Mały Jędrek wyrasta na łamacza dziewczęcych serc!

Zobacz: Rozczochrana, bez makijażu… Paulina Krupińska pokazała fanom niezbyt wyjściowe zdjęcie


Dzieci Pauliny Krupińskiej – Antonina i Jędrzej podczas wspólnej zabawy na majówce w Hiszpanii

Dzieci Pauliny Krupińskiej – Antonina i Jędrzej podczas wspólnej zabawy na majówce w Hiszpanii

Paulina Krupińska z synem Jędrkiem

Paulina Krupińska z synem Jędrkiem

Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×