Szukaj

Królowa Elżbieta II zwołała pilne spotkanie z Harrym. Mamy przeciek w sprawie nieobecnej Meghan Markle

Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta II

Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta II

Szok i niedowierzenie, które wywołała u 93-letniej królowej Elżbiety II decyzja księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle, by odłączyć się od rodziny królewskiej, powoli mijają. Królowa postanowiła w końcu działać! Teraz dopiero pokaże, kto tu rządzi?

Zachodnie media donoszą, że królowa Wielkiej Brytanii, Elżbieta II, choć czuje się zraniona i zdradzona, zdecydowała się stawić czoła problemowi, jakim okazał się dla niej wnuk Harry, który razem z żoną, Meghan Markle, zapragnął przestać pełnić swe książęce obowiązki i częściowo przenieść się do Ameryki Północnej, by tam żyć swoim życiem i zyskać niezależność finansową.

Królowa wezwała krnąbrnego wnuka w trybie pilnym na spotkanie kryzysowe. Jak informuje źródło agencji Reuters, ma się ono odbyć już jutro w Sandringham – w posiadłości królowej w Norfolk we wschodniej Anglii.

Wezmą w nim także udział ojciec Harry’ego, książę Karol, i jego starszy brat, książę William. Natomiast Meghan Markle, która obecnie przebywa w Kanadzie z synem Archiem, połączy się z uczestnikami tego wyjątkowego spotkania telefonicznie.

Będzie to pierwsza konfrontacja członków rodziny królewskiej od czasu ogłoszenia przez księcia Harry’ego i Meghan Markle decyzji o odłączeniu się od monarchii.

Jego celem ma być dokonanie „odpowiednich  ustaleń”, co do przyszłości. Z pewnością będzie burzliwie, ponieważ ani książę Harry, ani tym bardziej jego temperamentna żona nie są potulnymi barankami.

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Markle zresztą już wciela w życie swój plan, który obmyśliła z mężem. Gazeta Times poinformowała w sobotę, że Meghan podpisała umowę z Disneyem na dubbing postaci. Zarobione przez nią pieniądze mają zostać przeznaczone na działalność charytatywną, a konkretnie – na pomoc słoniom.

Królowa ma ukrytego asa w rękawie?

Królowa podobno bardzo się przygotowała do poniedziałkowej konfrontacji. Razem ze sztabem swoich doradców oraz konsultantami zarówno z rządu brytyjskiego, jak i kanadyjskiego, robiła, co mogła, by wypracować odpowiedni kompromis. Źródła z pałacu twierdzą, że to się udało. A tego, co konkretnie ustalono i czy książę Harry oraz Meghan Markle przestaną być traktowani jak czarne owce, zapewne dowiemy się już jutro.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×