Szukaj

Królowa Elżbieta II zwołała pilne spotkanie z Harrym. Mamy przeciek w sprawie nieobecnej Meghan Markle

Szok i niedowierzenie, które wywołała u 93-letniej królowej Elżbiety II decyzja księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle, by odłączyć się od rodziny królewskiej, powoli mijają. Królowa postanowiła w końcu działać! Teraz dopiero pokaże, kto tu rządzi?
Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta II

Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta II

Zachodnie media donoszą, że królowa Wielkiej Brytanii, Elżbieta II, choć czuje się zraniona i zdradzona, zdecydowała się stawić czoła problemowi, jakim okazał się dla niej wnuk Harry, który razem z żoną, Meghan Markle, zapragnął przestać pełnić swe książęce obowiązki i częściowo przenieść się do Ameryki Północnej, by tam żyć swoim życiem i zyskać niezależność finansową.

Królowa wezwała krnąbrnego wnuka w trybie pilnym na spotkanie kryzysowe. Jak informuje źródło agencji Reuters, ma się ono odbyć już jutro w Sandringham – w posiadłości królowej w Norfolk we wschodniej Anglii.

Wezmą w nim także udział ojciec Harry’ego, książę Karol, i jego starszy brat, książę William. Natomiast Meghan Markle, która obecnie przebywa w Kanadzie z synem Archiem, połączy się z uczestnikami tego wyjątkowego spotkania telefonicznie.

Będzie to pierwsza konfrontacja członków rodziny królewskiej od czasu ogłoszenia przez księcia Harry’ego i Meghan Markle decyzji o odłączeniu się od monarchii.

Jego celem ma być dokonanie „odpowiednich  ustaleń”, co do przyszłości. Z pewnością będzie burzliwie, ponieważ ani książę Harry, ani tym bardziej jego temperamentna żona nie są potulnymi barankami.

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Markle zresztą już wciela w życie swój plan, który obmyśliła z mężem. Gazeta Times poinformowała w sobotę, że Meghan podpisała umowę z Disneyem na dubbing postaci. Zarobione przez nią pieniądze mają zostać przeznaczone na działalność charytatywną, a konkretnie – na pomoc słoniom.

Królowa ma ukrytego asa w rękawie?

Królowa podobno bardzo się przygotowała do poniedziałkowej konfrontacji. Razem ze sztabem swoich doradców oraz konsultantami zarówno z rządu brytyjskiego, jak i kanadyjskiego, robiła, co mogła, by wypracować odpowiedni kompromis. Źródła z pałacu twierdzą, że to się udało. A tego, co konkretnie ustalono i czy książę Harry oraz Meghan Markle przestaną być traktowani jak czarne owce, zapewne dowiemy się już jutro.


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×