Szukaj

Krystyna Pawłowicz obraziła Kingę Rusin! Gwiazda TVN fenomenalnie odpiera atak posłanki PiS!

Krystyna Pawłowicz najwyraźniej nie przepada za popularną prezenterką TVN – Kingą Rusin. Posłanka PiS nie wytrzymała i w ostrych słowach dała upust swoim przemyśleniom na temat nowej akcji organizowanej przez gwiazdę telewizji.
Kinga Rusin, Krystyna Pawłowicz

Kinga Rusin, Krystyna Pawłowicz

Po burzliwych wydarzeniach medialnych związanych z konfliktem między Kingą Rusin a Zofią Klepacką, gwiazda TVN-u postanowiła nadać całej sprawie publicznego wydźwięku. W tym celu Rusin wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą powołali publiczną inicjatywę pod hasłem: Biało-czerwone serca.

Piszecie na priv o przypadkach dyskryminacji, nietolerancji i przemocy, mowie i czynach pełnych zła i nienawiści. Piszecie też, że chcecie stawać publicznie w obronie słabszych. Opisujecie dobro, które można czynić razem. Jesteście Polakami, patriotami z dobrymi sercami, Biało-Czerwonymi Sercami! – poinformowała Kinga.

Okazuje się, że ten wspaniały pomysł, który docenili wszyscy fani prezenterki, nie znalazł poparcia u posłanka PiS – Krystyny Pawłowicz, która natychmiast wyraziła swoje zdanie w sieci. Polska prawnik nie pohamowała się przed obrażaniem adresatki swojej wypowiedzi, w mocnych słowach zwraca się do Kingi Rusin:

 Co za bezczelność i arogancja tych całkowicie wyalienowanych śmierdzących leni… Daję jej nagrodę antypolskiej chuliganki – napisała Pawłowicz.

Posłanka wyśmiała arogancko nową inicjatywę Kingi, która powstała w Internecie. Dziennikarka jednak nie pozostawiła tego bez komentarza, na profilu Rusin pojawił się mocny odwet skierowany do Pawłowicz:

Krystyna Pawłowicz opluła nas i nasze @bialoczerwone_serca ! Według niej jestem „antypolskim chuliganem”. Te słowa naruszają moje dobra osobiste, ale nas głównie rozśmieszyły. Pani Pawłowicz, nas, Biało-Czerwonych Serc jest więcej! Państwo Polskie to my, wszyscy Polacy, a nie Pani, wylewająca swoje frustracje. Proszę nienawiść zdusić w swoim sercu. Pomodlimy się za Panią. A jak to nie pomoże, to Panią pozwiemy. Przypomnimy Pani granice wolności słowa.

Brawo WY! Od wczoraj nas Biało-Czerwonych Serc @bialoczerwone_serca jest ponad 24 tysięce łącznie na insta i fb! Po jednym dniu! Dołączajcie! Namawiajcie znajomych! Całkowicie spontanicznie powstaje nasza społeczność: Polaków patriotów o dobrych sercach, którzy nie zgadzają się na zło. Naszym celem jest nagłaśnianie spraw: aby wszyscy mogli szybciej reagować na zło i wspierać dobro. Już przesyłacie niesamowite historie opisujące ludzi dobrej woli oraz te naprawdę bulwersujące. Piszcie!

My Polacy mamy nie tylko dobre serca, ale i waleczne. Wszyscy chcemy przeciwstawić się złu: pogardzie dla innych grup ludzi, kłamstwu i bezprawiu.

Ps. Przepraszam za mało poważne ale za to biało-czerwone zdjęcie. Wybór celowy, z nadzieją że dzięki temu ważna treść dotrze do większej liczby ludzi – napisała Kinga Rusin i Marek Kujawa

Czy popieracie nowy projekt Kingi Rusin?

View this post on Instagram

Nasza społeczność @bialoczerwone_serca nie spodobała się posłance Pawłowicz. Padły słowa o byciu „antypolskim chuliganem”. Naruszają one dobra osobiste. Ale nas głównie rozśmieszyły. Pani Pawłowicz, nas Biało-Czerwonych Serc jest więcej. Państwo Polskie to my wszyscy Polacy, a nie Pani, wylewające swoje frustracje. Proszę nienawiść zdusić w swoim sercu. Pomodlimy się za Panią. A jak to nie pomoże, to Panią pozwiemy. Przypomnimy Pani granice wolności słowa. Brawo WY! Od wczoraj nas Biało-Czerwonych Serc @bialoczerwone_serca jest ponad 22 tysięcy łącznie na insta i fb! Po jednym dniu!  Dołączajcie! Całkowicie spontanicznie powstaje nasza społeczność: Polaków patriotów o dobrych sercach, którzy nie zgadzają się na zło. Naszym celem jest nagłaśnianie spraw: aby wszyscy mogli szybciej reagować na zło i wspierać dobro. Już przesyłacie niesamowite historie opisujące ludzi dobrej woli oraz te naprawdę bulwersujące. Piszcie! My Polacy mamy nie tylko dobre serca, ale i waleczne. Wszyscy chcemy przeciwstawić się złu: pogardzie dla innych grup ludzi, kłamstwu i bezprawiu. Piszecie, że należy być solidarnym, że należy walczyć BEZ przemocy: presją społeczną, prawdą, mówieniem STOP głośno i wyraźnie, środkami zgodnymi z prawem. Jesteście wielcy! Ludzie czyniący zło zawsze się jakoś tłumaczą, np. że oni „tylko wypowiadają poglądy” albo „robią to co inni”. Ale wolność, w tym wolność słowa kończy się tam gdzie zaczyna krzywda drugiego. Można się ostro spierać politycznie, nie akceptować pomysłów, cudzych postaw czy sposobu życia. Ale nie ma tolerancji dla zła! Tak, trzeba krzyczeć, gdy ktoś mówi o innych, że są gorsi z urodzenia. Tak, trzeba zareagować gwałtownie, gdy ktoś kogoś bije w autobusie. Zło nie może być anonimowe, ani pozostać niezauważone. Podobnie jak dobro. Udostępniajcie ten profil  i namawiajcie wszystkich do przystąpienia do Biało-Czerwonych Serc! Kinga Rusin i Marek Kujawa

A post shared by Biało-Czerwone Serca (@bialoczerwone_serca) on

View this post on Instagram

Krystyna Pawłowicz opluła nas i nasze @bialoczerwone_serca ! Według niej jestem „antypolskim chuliganem”. Te słowa naruszają moje dobra osobiste, ale nas głównie rozśmieszyły. Pani Pawłowicz, nas, Biało-Czerwonych Serc jest więcej! Państwo Polskie to my, wszyscy Polacy, a nie Pani, wylewająca swoje frustracje. Proszę nienawiść zdusić w swoim sercu. Pomodlimy się za Panią. A jak to nie pomoże, to Panią pozwiemy. Przypomnimy Pani granice wolności słowa. Brawo WY! Od wczoraj nas Biało-Czerwonych Serc @bialoczerwone_serca jest ponad 24 tysięce łącznie na insta i fb! Po jednym dniu!  Dołączajcie! Namawiajcie znajomych! Całkowicie spontanicznie powstaje nasza społeczność: Polaków patriotów o dobrych sercach, którzy nie zgadzają się na zło. Naszym celem jest nagłaśnianie spraw: aby wszyscy mogli szybciej reagować na zło i wspierać dobro. Już przesyłacie niesamowite historie opisujące ludzi dobrej woli oraz te naprawdę bulwersujące. Piszcie! My Polacy mamy nie tylko dobre serca, ale i waleczne. Wszyscy chcemy przeciwstawić się złu: pogardzie dla innych grup ludzi, kłamstwu i bezprawiu. Piszecie, że należy być solidarnym, że należy walczyć BEZ przemocy: presją społeczną, prawdą, mówieniem STOP głośno i wyraźnie, środkami zgodnymi z prawem. Jesteście wielcy! Ludzie czyniący zło zawsze się jakoś tłumaczą, np. że oni „tylko wypowiadają poglądy” albo „robią to co inni”. Ale wolność, w tym wolność słowa kończy się tam gdzie zaczyna krzywda drugiego. Można się ostro spierać politycznie, nie akceptować pomysłów, cudzych postaw czy sposobu życia. Ale nie ma tolerancji dla zła! Tak, trzeba krzyczeć, gdy ktoś mówi o innych, że są gorsi z urodzenia. Tak, trzeba zareagować gwałtownie, gdy ktoś kogoś bije w autobusie. Przeczytajcie wczorajszego posta na @bialoczerwone_serca żeby dowiedzieć się kogo zaprosimy do współpracy, komu będziemy przyznawać wyróżnienia i anty-wyróżnienia i komu już je przyznaliśmy. Zło nie może być anonimowe, ani pozostać niezauważone. Podobnie jak dobro. Ps. Przepraszam za mało poważne ale za to biało-czerwone zdjęcie. Wybór celowy, z nadzieją że dzięki temu ważna treść dotrze do większej liczby ludzi????. Kinga Rusin i Marek Kujawa

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin zadała ostateczny cios Zofii Klepackiej: “To jest kompromitacja. Powtórzę: WSTYD”

Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?

Kinga Rusin i Marek Kujawa opublikowali wspólne oświadczenie: “Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prośby”


Kinga Rusin odpowiada Krystynie Pawłowicz

Kinga Rusin odpowiada Krystynie Pawłowicz

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kinga Rusin w jasnej stylizacji w Dzień Dobry TVN, maj 2019

Kinga Rusin w jasnej stylizacji w Dzień Dobry TVN, maj 2019

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Biała stylizacja Kingi Rusin

Biała stylizacja Kingi Rusin

Kigna Rusin - Dzień Dobry TVN

Kigna Rusin - Dzień Dobry TVN

Krystyna Pawłowicz w Playboyu

Krystyna Pawłowicz w Playboyu

44. Krystyna Pawłowicz - Ranking 50 najbardziej wpływowych Polek wg Wprost

44. Krystyna Pawłowicz - Ranking 50 najbardziej wpływowych Polek wg Wprost

×