Szukaj

Kim Kardashian zaatakowana podczas paryskiego tygodnia mody! [wideo]

Kim i Kanye

Fotografia: http://celebrity.yahoo.com

Kim Kardashian, która razem z córką i Kanye Westem przebywa na tygodniu  mody w Paryżu (zobacz: Kim Kardashian ubrała małą North w projekt słynnego francuskiego domu mody) została wczoraj zaatakowana, kiedy wchodziła w towarzystwie matki i męża na pokaz Balmaina.

 Wszystko wydarzyło się zaraz po tym jaka para wysiadła z limuzyny. Od razu otoczył ich wianuszek fotoreporterów. W tym samym momencie celebrytka została powalona na ziemię przez ukraińskiego modela i dziennikarza, Vitalija Sediuka. Na szczęście szybko doskoczyli do niej ochroniarze i odciągnęli napastnika. Całe wydarzenie trwało kilka sekund i nie wiadomo co się tak naprawdę stało. Jedne ze źródeł mówią, że Kim została złapana za włosy, ale obserwatorzy zdarzenia twierdzą, że Sedniuk próbował się tylko przytulić do celebrytki.

Po wszystkim Kim i Kanye zostali odprowadzeni na pokaz.
Napastnik przeprosił za swoje zachowanie i powiedział, że nie miał zamiaru zrobić nikomu krzywdy. Po prostu bardzo zazdrości Kanye, że ma u boku taką piękną boginię.

Vitalij Sediuk to doskonale znany policji dowcipniś. Już wielokrotnie mogliśmy zobaczyć jego popisy na czerwonym dywanie. Jego ofiara padł m.in. Brad Pitt, Will Smith, Leonardo DiCaprio, Bradley Cooper czy Amerika Ferrera. Tej ostatniej próbował wślizgnąć się pod sukienkę na festiwalu w Cannes.

Myślicie, że Vitalij takim zachowaniem chce zwrócić na siebie uwagę, czy naprawdę tak uwielbia atakowane gwiazdy?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×