Mąż Izabelli Scorupco jest miliarderem. Na czym dorobił się fortuny i jak wyglądała jego poprzednia partnerka? Sprawdziliśmy

Karl Rosengren – kto to? mąż Izy Scorupco

Karl Rosengren – kto to? mąż Izy Scorupco

Kim jest Karl Rosengren? Jaki biznes prowadzi i jak wygląda jego była dziewczyna? Fakt przeanalizował przeszłość trzeciego męża Izabelli Scorupco. Jest nie tylko bardzo przystojny, ale ma też głowę do internetów.

Izabella Scorupco w miniony weekend wyszła za mąż. Polska seksbomba, która od lat mieszka i robi karierę w Szwecji, poślubiła swojego wieloletniego partnera, Karla Rosengrena. Mężczyzna w swoim kraju uchodzi za jednego z najbogatszych Szwedów. Jest nie tylko przystojny, ale też szalenie bogaty. Na czym dorobił się imponującego majątku?

Zobacz: Izabella Scorupco wzięła ślub z miliarderem! Miała bajkową suknię ślubną! DUŻO ZDJĘĆ

Kim jest Karl Rosengren? Mąż Izabelli Scorupco jest miliarderem

Fakt przeanalizował, czym zajmuje się Karl Rosengren, o którym od wczoraj jest głośno nie tylko w szwedzkiej prasie, ale także w polskiej. Trzeci mąż Izabelli Scorupco jest bogatym przedsiębiorcą z branży gier komputerowych. Jego firma jest wiodącą platformą pokera online w Chinach.

Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą,

Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą od ponad dwóch lat

Rosengren, zanim związał się ze Scorupco, mieszkał przez długi czas w Manili, stolicy Filipin, gdzie inwestował w nieruchomości. Podobnie jak polska aktorka, której światowy rozgłos przyniosła rola Natalii Simonowej w GoldenEye– dziewczyny Jamesa Bonda, ma dziecko z poprzedniego związku.

Wcześniej był związany ze szwedzką projektantką mody, Josefine Olsson, która tworzy ubrania dla szwedzkiej rodziny królewskiej – relacjonuje dziennik.

Na próżno jednak szukać w internecie wspólnych zdjęć Karla i Josefine. Związek pary był tzw. „związkiem widmo”. Oboje ukrywali się przed szwedzkimi tabloidami. Wiadomo jednak, że Olsson reprezentuje ten sam typ urody, co piękna Polka.

Zobacz: Izabella Scorupco młodnieje w oczach! Właśnie pokazała swojego młodego kochanka miliardera! Co za ciacho!

Izabella Scorupco o swoim mężu

Izabella Scorupco nie ukrywa bezgranicznej miłości, jaką darzy swojego nowego męża. To właśnie u boku przystojnego Szweda odnalazła swoje szczęście.

 

Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej – wyznała w wywiadzie, którego udzieliła zaraz po tym, jak związała się z Karlem.

Para na co dzień mieszka w Los Angeles. U wzgórz Hollywood małżonkowie powiedzieli sobie tak i wyprawili huczne wesele, na którym nie zabrakło licznie przybyłych gości. To właśnie oni zamieścili obfite relacje w serwisach społecznościowych, w których mogliśmy podziwiać przepiękną Izabellę w pastelowej sukni ślubnej.

Zobacz: Półnaga Izabella Scorupco wypina swój śliczny biust do obiektywu! Jej ostatnia sesja to po prostu wulkan seksu!

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub


Izabella Scorupco w sukni ślubnej

Izabella Scorupco w sukni ślubnej

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub

izabela scorupco slub 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×