Szukaj

Katarzyna Bosacka przeszła na tę samą dietę, co Karolina Szostak i szybko pożałowała. Co ją zraziło?

Katarzyna Bosacka i Karolina Szostak, dieta dr Dąbrowskiej

Katarzyna Bosacka i Karolina Szostak, dieta dr Dąbrowskiej

Karolina Szostak spektakularnie schudła na diecie doktor Dąbrowskiej. Ta okazała się jednak zbyt rygorystyczna dla Katarzyny Bosackiej, która od lat walczy z nadwagą. Jak gwiazda EkoBosacka walczy o lepszą sylwetkę?

Pamiętacie spektakularną metamorfozę Karoliny Szostak? Prezenterka telewizyjna schudła ponad 30 kg na diecie doktor Dąbrowskiej. To rygorystyczna dieta i nie nadaje się dla każdego. Katarzyna Bosacka na przykład nie wytrzymała…

Chudłam wiele razy, ale jak to ktoś kiedyś powiedział – nie sztuką zrobić szpagat. Sztuką z niego wstać. Sztuką jest utrzymać to. U mnie się inaczej wydarzyło. Spektakularnie schudłam siedem lat temu, a zaraz potem zaszłam w czwartą ciążę. W ogóle tego nie żałuję, ani tych kilogramów, które mi przybyły też nie żałuję. Nie ważne ile razy upadałyśmy, ważne żeby wstać i próbować – powiedziała Bosacka na swoim kanale na YouTube.

Zobacz: Katarzyna Bosacka tonie w ofertach pracy, ale nie może przyjąć żadnej z nich! Co ma zapisane w umowie z TVN-em? [WIDEO]

Katarzyna Bosacka w czwartej ciąży (Pani, 2013 rok)

Katarzyna Bosacka w czwartej ciąży (Pani, 2013 rok)

Diety Dąbrowskiej też próbowała, ale to okazało się za bardzo skomplikowane:

Na diecie doktor Dąbrowskiej byłam dwa, czy trzy razy. Ale mam to do siebie, że muszę wyjechać, zostawić dzieci, sprzątanie, gotowanie, krzątanie się po kuchni.Muszę się zaszyć gdzieś, ale muszę być odcięta od rodziny i telefonów. Najdłużej wytrzymałam 14 dni.

Wszystko przez trudy dnia codziennego:

Jest stres, dużo bodźców i dużo rzeczy które muszę zrobić. Nie palę papierosów, nie piję alkoholu, nie biorę narkotyków. Nie mam czasu nawet książki przeczytać. Jak przestanę jeść to nic mi z przyjemności nie zostanie.

Zobacz: Ale ciało! Katarzyna Skrzynecka w bikini pokazała efekty metamorfozy! Jej dieta nie poszła na marne

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka

Na czym w ogóle polega dieta dr. Dąbrowskiej? Należy zacząć od oczyszczenia organizmu. Sześciotygodniowy post opiera się na jedzeniu tylko wybranych warzyw (korzeniowych, kapustnych, cebulowych, liściastych i dyniowatych) i niskocukrowych owoców (jabłka, cytryny i grejpfruty). Zakazane są produkty wysoko przetworzone, cukier, mięsa, słone przekąski, alkohol, biała mąka, napoje gazowane, a nawet kawa i herbata.


Karolina Szostak przed metamorfozą

Karolina Szostak przed metamorfozą

Metamorfoza Karoliny Szostak

Metamorfoza Karoliny Szostak

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×