Szukaj

Kasia Zielińska załatwiła pracę Marzenie Rogalskiej. Rzuciła ją na głęboką wodę

Marzena Rogalska i Katarzyna Zielińska

Marzena Rogalska i Katarzyna Zielińska

Marzena Rogalska po odejściu z TVP nie narzeka na brak ofert. Jedną z nich złożyła jej Kasia Zielińska. Aktorka spełni wielkie marzenie dziennikarki. Dzięki niej przeżyje przygodę życia.

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP wstrząsnęło całą branżą rozrywkową. Gwiazda po 12 latach wręczyła szefostwu wypowiedzenie. Na jej decyzję odpowiedział tłum gwiazd. W komentarzach na Instagramie pod postem, w którym poinformowała o powodach rezygnacji, roi się od gratulacji i słów uznania dla jej odwagi.

Jedną z pierwszych znanych osób, które zabrały głos była Katarzyna Zielińska. Aktorka o planach prezenterki wiedziała od dawna. Już w 2016 roku – po wypadku na planie Pytania na śniadanie podczas prezentacji sztuczki z gwoździem – Rogalska zwierzyła się jej, że chce odejść z telewizji. Gdy po pięciu latach zrealizowała swoje plany, Kasia życzyła jej na forum, by spełniła marzenia:

Do przodu żyj. Żyj kolorowo. Marzenia najpiękniejsze śnijnapisała w komentarzu.

Aktorka z Marzeną Rogalską zna się od lat 90., gdy obie mieszkały w Krakowie. Połączyło ich podobne poczucie humoru i miłość do ubrań. Znajomość gwiazd przetrwała długie lata. Po przeprowadzce do Warszawy kontynuowały wyprawy do galerii handlowych, gdzie godzinami doradzały sobie podczas zakupów. Potem prowadziły wspólne projekty – konferencje i program Kocham Cię, Polsko!.

Pani Marzena jest częstym gościem w nowym domu aktorki. Jest też ulubioną ciocią jej synów: Henryka i Aleksandra. W ważnych momentach są razem – zdradza źródło Świat & Ludzie.

Katarzyna Zielińska zatrudniła Marzenę Rogalską. Jaką pracę jej załatwiła?

Nic dziwnego, że Zielińska postanowiła wesprzeć Rogalską w trudnym dla niej czasie. Chociaż dziennikarka po odejściu z TVP nie narzeka na brak ofert i zajęć – ma program w radiu i pisze do kobiecego magazynu, to przyjaciółka rzuciła jej wyzwanie, o jakim marzyła od lat.

Katarzyna jest producentką spektakli teatralnych. Jak twierdzi tygodnik Świat & Ludzie, właśnie szykuje kolejną sztukę. Propozycję zagrania jednej z ról podobno złożyła właśnie Marzenie, która od dawna pragnęła zmierzyć się z główną rolą na scenie. Zwłaszcza po tym, jak po maturze nie przyjęto jej do żadnej ze szkół teatralnych, do których aplikowała:

Zdawałam do Krakowa, i do Warszawy – wyznała w wywiadzie dla Pani.

Podobno Rogalska nie zdała egzaminów przez wadę zgryzu, który utrudniał jej poprawną artykulację. Mimo to dopięła swego i kilka lat temu stanęła na deskach Teatru Capitol, gdzie zagrała epizod w sztuce Czy Ty to Ty?.

Marzena Rogalska w spektaklu Czy Ty to Ty?

Marzena Rogalska w spektaklu Czy Ty to Ty?

Po premierze spektaklu Kasia, która zasiadała na widowni, jako jedna z pierwszych osób podbiegła do Marzeny i pogratulowała jej talentu. Miała pochwalić ją za perfekcyjną dykcję. Już wtedy dostrzegła w niej talent aktorski, który wkrótce będzie mogła zaprezentować jeszcze większej publiczności.


Kabaret Zielińskiej i Rogalskiej

Kabaret Zielińskiej i Rogalskiej

Nowy blog Katarzyny Zielińskiej i Marzeny Rogalskiej

Nowy blog Katarzyny Zielińskiej i Marzeny Rogalskiej

Kasia Zielińska i Marzena Rogalska - Premiera aparatu Instax mini 70

Kasia Zielińska i Marzena Rogalska - Premiera aparatu Instax mini 70

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Odeszła jej sprawa – proszę nie męczyć ludzi panią Rogalską i jej wywodami Nie może ogon rządzić psem i każdy z nas robi to co karze szef,

  • Gość pisze:

   Prawda.
   Też nie rozumiem tego szumu wokół jej osoby. Molek czy Rusin i wielu innych zrezygnowalo z pracy na wizji i nikt piany nie bił

 • Gość pisze:

  Dobrze zrobila odchodzac z pistv brawo place a nie ogladam

 • PanToFelek pisze:

  Mną jej odejście z TVP nie wstrząsnęło. Nie oglądam śniadaniówek. Czyli co będzie grać w teatrze dlatego, że się nie dostała do żadnej szkoły aktorskiej?🤣🤣🤣 czy dlatego, że jest chwilowo popularna?

 • Gość pisze:

  Obie są tragiczne! Nie rozumiem tego szumu odnośnie Rogalskiej? Jak zarabiała hajsy sumienie ja nie gryzło, nie miała nawet problemu z tym, żeby na Woronicz kończyć o 11.50, a o 12.00 być już na Niepodległości. Programy, które prowadziła … operatorzy jej nienawidzili dosłownie nienawidzili, bo zgrywali gwiazdę …a cóż innych dziennikarzy traktowała jak g*****, na sponsorowanych imprezach gdzie jej za^^^^^ obowiązkiem było udzielić wywiadu i pokazać twarz, odpowiadała, ze najpierw to ona zje i sp^^^^^^^

 • Elżbieta . pisze:

  Moim skromnym zdaniem papier o ukończeniu Szkoły Aktorskiej,czy Uczelni nie jest legitymacja swiatczac a o talencie Pozdrawiam serdecznie.

 • Milir pisze:

  Zadziwiające P. Rogalska ma średnie wykształcenie. Nie jest aktorka, dziennikarka. Dziwne to wszystko.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×