Szukaj

Za oknami szaro i zimno, a Racewicz pręży ciało na niebiańskiej plaży. Chyba jednak pokazała nieco za dużo

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz śladem innych gwiazd udała się na wakacje na Zanzibar. Podzieliła się z fanami ujęciem z pięknej plaży. Ujęcia cudne, ale chyba pokazała nieco za dużo.

Joanna Racewicz pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji na słonecznym Zanzibarze. Niedawno fotografiami z wyspy chwaliła się Natalia Kukulska, a wcześniej ten sam kierunek obrali Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oraz Iwona Pavlovic z mężem.

Kiedy za oknami szaro i zimno, ty bardziej zachwycają kadry, którymi podzieliła się dziennikarka.

Joanna Racewicz: zdjęcia z wakacji

Joanna Racewicz od lat jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek. Jej profil na Instagramie obserwuje wielu fanów, a ona wychodzi im naprzeciw i publikuje posty, w których zdradza, co u niej nowego. Nie unika trudnych tematów, jak wtedy, kiedy opowiedziała o stracie dziecka.

Od jakiegoś czasu chwali się egzotycznymi wakacjami na Zanzibarze. Wyspa u wybrzeży Afryki stała się bardzo popularnym kierunkiem rodzimych gwiazd. Oglądaliśmy już wiele zdjęć, które wyglądają niczym pocztówki z podróży.

Asia także nie żałuje ujęć z urlopu. Widać, że każdą chwilę celebruje i ładuje akumulatory. Słońce, błękitne wody oceanu, piękne krajobrazy – nic dziwnego, że energie z takiego miejsca chce się wysyłać w świat. Jednak zdjęciami, które opublikowała w poniedziałek, rozbiła bank. Racewicz opala się na niebiańskiej plaży. Ubrana jest w jasną sukienkę, która namoczona pokazuje nieco więcej, niż zapewne planowała.

Błękit, który uspokaja, otula, koi, będzie mi go brakowało. Dziękuję za każdą chwilę – napisała.

Zmysłowymi zdjęciami zachwycili się internauci, którzy obserwują profil Joanny Racewicz.

  • Wow ! Genialnie !
  • Śliczna pani Joasia😇 Piękna sceneria.
  • Piękne fotografie.
  • Cudna, zjawiskowa…
  • Pięknie Pani Joanno teraz trzeba,jak najwięcej tego błękitu zachować w sobie..I dzielić się z innymi.
  • Bajecznie – piszą.

Kiedy wyjrzymy za okno i zobaczymy, co zgotował nam grudzień, tym bardziej docenimy tę odrobinę słońca, którą możemy obejrzeć na zdjęciach z wakacji Joanny Racewicz.


Joanna Racewicz na Zanzibarze

Joanna Racewicz na Zanzibarze

Joanna Racewicz na Zanzibarze

Joanna Racewicz na Zanzibarze

Joanna Racewicz na Zanzibarze

Joanna Racewicz na Zanzibarze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×