Szukaj

Joanna Mazur za chwilę kupi sobie nowe mieszkanie! Oto, ile już zebrano dla niewidomej mistrzyni świata! Kwota poraża!

Joanna Mazur odpowiada ministerstwu

Joanna Mazur odpowiada ministerstwu

Internauci zebrali pieniądze na mieszkanie Joanny Mazur

Joanna Mazur w ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami pokazała, w jakich warunkach żyje. Z pomocą przyszli internauci, którzy tylko przez weekend zebrali ponad 250 tys. zł. 

W ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami nie brakowało emocji, które wywoływały nie tylko dopracowane tańce, ale przede wszystkim historie uczestników – w tym Joanny Mazur, która pokazała w jakich warunkach mieszka. Jak przyznała po wyemitowaniu materiału, zrobiła to bo tak rzeczywiście jest:

Mamy problem ze stypendiami, mamy ogromny problem ze sponsorami, wsparciem zewnętrznym. Sponsor jest nam bardzo potrzebny do tego, żeby móc trenować i się rozwijać. Tutaj nie są żadne górnolotne wymagania, ale kwestia współpracy.

Z pomocą niemal natychmiast ruszyli internauci, którzy zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Joanny. Okazuje się, że tylko przez dwa dni udało im się zebrać ponad 250 tysięcy złotych, a kwota ta cały czas rośnie.

Joanna Mazur wspierana przez Polski Komitet Paraolimpijski?

W odniesieniu do medialnych doniesień głos zabrał Polski Komitet Paraolimpijski, który przyznał, że od lat wspiera biegaczkę. W specjalnym oświadczeniu przeczytać możemy, że Ministerstwo Sportu i Turystyki wspiera niepełnosprawną Joannę.

Na reakcję Joanny długo czekać nie trzeba było. W momencie, w którym media obiegło to oświadczenie, na swoim Instagramie biegaczka wraz z partnerem podziękowali za zainteresowanie:

Jesteśmy wdzięczni Ministerstwu Sportu za wsparcie jakiego nam udziela, choć to bardzo długa i kręta droga do przebycia dla sportowca. Dużo dobrego już zostało zrobione, jednak do zrobienia jest jeszcze więcej w obszarze profesjonalnego sportu osób niepełnosprawnych.

Podkreślali też, że proponują spotkanie z przedstawicielami ministerstwa:

Proponujemy spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa, na którym bezpośrednio będziemy mogli odnieść się do kwot ujętych w oświadczeniu i wspólnie podsumować wsparcie jakie realnie otrzymujemy. Z ogromną radością skorzystamy z wyrażonej propozycji wsparcia, które pozwoli nam realizować indywidualny cykl szkolenia. Podsumowaniem naszego spotkania będzie wspólne oświadczenie, w którym przedstawimy realne kwoty wsparcia jakie zostały nam przekazane.

Jak myślicie jak ta sprawa się zakończy?

View this post on Instagram

Cieszymy się z dyskusji jaka w ostatnich dniach przybrała na sile, dotyczącej równego traktowania sportowców pełno- i niepełnosprawnych w naszym kraju. Jesteśmy wdzięczni Ministerstwu Sportu za wsparcie jakiego nam udziela, choć to bardzo długa i kręta droga do przebycia dla sportowca. Dużo dobrego już zostało zrobione, jednak do zrobienia jest jeszcze więcej w obszarze profesjonalnego sportu osób niepełnosprawnych. Dziękujemy Ministerstwu za odpowiedź na głos społeczeństwa. Cieszymy się, że Ministerstwo w sobotni wieczór powołało sztab, który pochylił się nad naszym duetem sportowym. Wielka szkoda, że oświadczenie jest anonimowe i nie zostały potwierdzone wszystkie kwoty. Proponujemy spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa, na którym bezpośrednio będziemy mogli odnieść się do kwot ujętych w oświadczeniu i wspólnie podsumować wsparcie jakie realnie otrzymujemy. Z ogromną radością skorzystamy z wyrażonej propozycji wsparcia, które pozwoli nam realizować indywidualny cykl szkolenia. Podsumowaniem naszego spotkania będzie wspólne oświadczenie, w którym przedstawimy realne kwoty wsparcia jakie zostały nam przekazane. ————————————————————– #ministerstwosportuiturystyki #witoldbańka

A post shared by Mazur&Stawicki_T11_RunningPair (@mazurstawicki_t11_runningpair) on

 

 

 

Szokujące oświadczenie w sprawie Joanny Mazur. Polski Komitet Paraolimpijski zabrał głos

Wielkie poruszenie w sieci po ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami”! Internauci zbierają pieniądze dla niewidomej Joanny Mazur! Zgromadzona kwota już robi wielkie wrażenie!

Joanna Mazur żyje w skandalicznych warunkach. Roztrzęsiona gwiazda nie kryje żalu: “To był bardzo trudny tydzień” [WIDEO]

 

 


Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Joanna Mazur i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Joanna Mazur i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×