Szukaj

Wielkie poruszenie w sieci po ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”! Internauci zbierają pieniądze dla niewidomej Joanny Mazur! Zgromadzona kwota już robi wielkie wrażenie!

Joanna Mazur jak mieszka?

Joanna Mazur jak mieszka?

Wielka zbiórka pieniędzy dla Joanny Mazur

 Po piątkowym odcinku Tańca z gwiazdami, kiedy to Polsat pokazał w jakich warunkach mieszka Joanna Mazur, cały internet oszalał. Uruchomiono zbiórki pieniędzy dla niewidomej mistrzyni świata.

W sobotnim odcinku Tańca z gwiazdami, przed występem Joanny Mazur z Jankiem Klimentem, telewizja Polsat wyemitowała niezwykle poruszający film. W materiale zaprezentowano bowiem szokujące warunki w jakich mieszka mistrzyni świata – Joanna Mazur. Historia niewidomej lekkoatletki nieprawdopodobnie wstrząsnęła wszystkimi jurorami. Tak zdenerwowanego Andrzeja Grabowskiego świat jeszcze nie widział. Również Iwona Pavlović nie kryła swojego oburzenia i wielkiego wzruszenia do łez.

Okazało się bowiem, że Joanna Mazur, która w wieku 12 lat całkowicie straciła wzrok, mieszka obecnie w strasznych warunkach. Warto dodać, że Mazur jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy niepełnosprawnych. Ostatnio została mistrzynią świata! Wybitna polska sportsmenka, uczestniczka Tańca z gwiazdami mieszka w kilkumetrowym pokoju w internacie. W swoim pokoju nie ma łazienki i ubikacji, zatem niewidoma Joanna aby się umyć musi korzystać ze wspólnej łazienki znajdującej się na korytarzu.

Widok warunków w jakich mieszka niewidoma mistrzyni świata poruszył nie tylko jurorów, Janka Klimenta, widzów, ale również wstrząsnął całym internetem. Internauci wzięli również do serca ostrą wypowiedz Andrzeja Grabowskiego, który nie przebierał w swoich słowach.

 Bardzo dobrze, że ten film powstał, że on został pokazany. To jest kwestia Joasi i jej życia, ale prawdopodobnie kwestia nie tylko jej, bo jest wielu sportowców, szczególnie niepełnosprawnych, którzy prawdopodobnie żyją w takich warunkach. Pomyślcie państwo co się stanie, jeśli Joanna przestanie zdobywać medale i co? I ona w tym internacie zostanie? Ta mistrzyni świata z której jesteśmy dumni my Polacy, nasz kraj, nasza ojczyzna…- powiedział Grabowski

Na reakcję widzów nie trzeba było długo czekać. Natychmiast po emisji piątkowego odcinka Tańca z gwiazdami, fani Joanny uruchomili zbiórkę pieniędzy dla sportsmenki. Internauci natychmiast włączyli się do akcji ostro komentując całą sytuację.

Podczas gdy polscy piłkarze o osiągnięciach trzecioligowych są sponsorowani i nagradzani na różnych polach – niepełnosprawna Joasia zdobywająca medale w mistrzostwach Europy i świata mieszka w internacie bez własnej toalety i warunków, na jakie zasługuje. Pomóżmy jej zebrać pieniądze na mieszkanie – zachęcają internauci

Natychmiast powstały dwie akcje, pierwsza w serwisie zrzutka.pl oraz na stronie pomagam.pl. Po 12 godzinach od rozpoczęcia zbiórki na stronie pomagam.pl zebrano już 90 tysięcy złotych, natomiast na stronie zrzutka.pl zebrano ponad 7 tysięcy!

Ciekawe co na to Anna Lewandowska, która  została wybrana na stanowisko Prezesa Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych...

Dołączycie się do akcji?

Wszyscy płakali, gdy niewidoma Joanna Mazur pokazała jak mieszka na co dzień. Koszmar to mało powiedziane

Wielki szok! Z “Tańca z gwiazdami” odpadli faworyci! To przecież oni mieli zatańczyć w finale!

Joanna Mazur żyje w skandalicznych warunkach. Roztrzęsiona gwiazda nie kryje żalu: “To był bardzo trudny tydzień” [WIDEO]

 


Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×