Szukaj

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Urodzi syna czy córkę? „Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia”

Joanna Krupa jest w ciąży. Jeszcze w tym roku, wraz z mężem Douglasem Nunesem, przywitają na świecie oczekiwanego potomka. Bardzo długo aktorka nie zdradzała płci dziecka. Ostatnio podzieliła się radosną wieścią. Urodzi syna czy córkę?
Joanna Krupa w ciąży

Joanna Krupa w ciąży

Joanna Krupa jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Douglas Nunes pierwsze dziecko powitają na świecie jeszcze w tym roku. Modelka jest też jedną z największych gwiazd stacji TVN. Kiedy media obiegła informacja o tym, że spodziewa się dziecka, wiele osób zastanawiało się, czy zrezygnuje ze służbowych obowiązków. Na szczęście jednak Joanna Krupa w ciąży czuje się dobrze na tyle, że nadal aktywnie bierze udział w projektach zawodowych. Gwiazda nie tylko jest obecna w social mediach, gdzie publikuje zdjęcia, eksponujące jej ciążowe krągłości, ale także regularnie gości na planie Top Model. Niedawno odkryła ostatnią tajemnicę, a mianowicie płeć dziecka.

Zobacz: Marcin Tyszka i Joanna Krupa o ciąży Katarzyny Warnke. Jak oceniają jej występ z nagim brzuszkiem w pokazie mody? [WIDEO]

Joanna Krupa: płeć dziecka ujawniona

W wywiadzie udzielonym Vivie! modelka opowiedziała m.in. o tym, jak jej mąż zareagował na wieści o tym, że urodzi im się córeczka.

Dziewczynka. Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce.

Sama gwiazda też jest bardzo szczęśliwa, co podkreśla w rozmowie, która została opatrzona piękną sesją zdjęciową. Już za dwa miesiące na świat przyjdzie pierwsze dziecko modelki.

Czy Joanna Krupa marzyła, żeby pierwsza urodziła się córeczka?

Modelka w wywiadzie dla magazynu Viva! zdradziła, że najpierw marzyła o synu, teraz, kiedy okazało się, że będzie dziewczynka, Joanna Krupa jest równie szczęśliwa:

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę – wyznała.

Joanna Krupa ciążowy brzuszek- jesienna ramówka TVN 2019

Joanna Krupa ciążowy brzuszek- jesienna ramówka TVN 2019

Imię córki Joanny Krupy

Teraz pozostało wybrać imię dla córeczki, jesteśmy bardzo ciekawi, na jaką propozycję padnie. Wiadomo, że modelka i jej mąż mają już kilka typów, a modelce podobają się imiona dwuczłonowe.

Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać – mówi w wywiadzie.

Wybór ciągle przed parą. Joanna Krupa, spodziewa się, że zanim dojdą do kompromisu w tej sprawie, czeka ich kilka gorących dyskusji. Już nie możemy się doczekać.

Zobacz: Nie tylko Joanna Krupa zachwyca. Ta gwiazda „Top Model” też wkrótce zostanie mamą! Na zdjęciach z dumą pokazuje swoje krągłości


Nagie zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

Nagie zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

Edyta Górniak i Joanna Krupa w ciąży. Wspólne zdjęcie gwiazd

Edyta Górniak i Joanna Krupa w ciąży. Wspólne zdjęcie gwiazd

Joanna Krupa - sesja w Top Model

Joanna Krupa - sesja w Top Model

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×