Jesienna ramówka Polsatu 2019 – kreacje gwiazd: Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś, Julia Wieniawa, Reni Jusis

Jesienna Ramówka Polsat 2019

Jesienna Ramówka Polsat 2019

Polsat zaprezentował jesienną ramówkę. Kreacje gwiazd zapamiętamy na długo. Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś, Paulina Sykut i Julia Wieniawa wyglądały szczególnie spektakularnie. Zobacz zdjęcia.

Sezon wakacyjny dobiega końca. Niedawno przekonały się o tym gwiazdy TVN-u i TVP, które uczestniczyły w promocji programów, które wyświetlane będą na ekranach telewizorów jeszcze tej jesieni. W czwartek nadszedł czas, by oficjalnie została wypromowana jesienna ramówka Polsat 2019. 

Zobacz: Ramówka Polsatu. Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka wzrusza do łez. Ponad setka gwiazd uczciła pamięć producenta

Polsat: Jesienna ramówka 2019 – kreacje gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z gwiazd, która pojawiła się podczas wydarzenia. Aktorka ubrała się w stylizację, obok której nie można przejść obojętnie. Wszystko przez obłędną kreację, w której zachwycała przed obiektywami aparatów.

Oprócz niej, pojawiły się także gwiazdy pozostałe gwiazdy Tańca z gwiazdami, wśród których byli m.in. Magda Berenda, Jan Kliment, Lenka Klimentova, Reni Jusis, Sandra Kubicka, Damian Kordas, Paulina Sykut-Jeżyna, Monika Miller, Krzysztof Ibisz, Akop Szostak, Ola Kot, Joanna Lazer, Rafał Maserak.

To jednak niejedyne znane i lubiane gwiazdy Polsatu. Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy nadchodzących seriali, wśród których warto wymienić nazwiska takie jak m.in. Małgorzata SochaJulia Wieniawa, Weronika Rosati,Katarzyna Zielińska, Karolina Szostak, Karolina Gilon, Ewelina Ruckgaber, Paulina Chylewska, Paulina Drażba, Hanna Zudziewicz, Paweł Brzozowski,  Sara Janicka, Joanna Majstrak,  Dariusz Gnatowski, Agnieszka Kałuża, Joanna Racewicz, Paulina Koziejowska, Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska, Renata Pałys, Anna Ilczuk, Aleksandra Zienkiewicz, Agnieszka Hyży, Ela Romanowska, Maria Dębska, Michał Mikołajczyk, Milena Rostkowska-Galant, Emilia Komarnicka-Klynstra, Urszula Dębska, Ewelina Lisowska, Bartek Kasprzykowski, Jeremi Sikorski, Nicole Bogdanowicz, Katarzyna Ptasińska. 

Kreacje gwiazd na jesiennej ramówce Polsatu zapamiętamy na długo. Znajdziecie je w galerii.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan na ramówce Polsatu – od jej głębokiego dekoltu nie dało się oderwać wzroku. I jeszcze potem te wygibasy na scenie!

Jesienna ramówka Polsat 2019 – nowości

Prezentacja jesiennej ramówki, to przede wszystkim jednak czas, w którym gwiazdy promują programy. Okazuje się, że stacja dla swoich widzów przygotowała całą gamę nowości. W tym m.in. program Ninja Warrior Polska, który będzie emitowany we wtorki o 20:30. To właśnie wtedy widzowie poznają uczestników, którzy będą zmagać się na bardzo trudnym torze przeszkód.

Jesienią na antenie Polsatu zadebiutuje serial Zawsze warto. Opowiadać będzie losy trzech rożnych kobiet: prawniczki (Weronika Rosati), dziewczyny do towarzystwa (Julia Wieniawa) i gospodyni domowej (Katarzyna Zielińska). Panie spotkają się w dramatycznych okolicznościach i od tego momentu ich losy na zawsze będą ze sobą związane. Co z tego wyniknie? O tym będzie można przekonać się w środy o godzinie 21:05.

Zawsze Warto - Kasia Zielińska, Julia Wieniawa, Weronika Rosati

Zawsze Warto – Kasia Zielińska, Julia Wieniawa, Weronika Rosati

Polsacie zadebiutuje też program ślubny. Cztery wesela, to telewizyjne show, w którym wezmą udział cztery nieznane sobie wcześniej kobiety. Na ekranach wyświetlane będą m.in. cztery suknie ślubne, przyjęcia weselne i same śluby. Gospodarze programu przyznawać będą punkty w poszczególnych kategoriach. Ta para, która zdobędzie ich najwięcej, wybierze się w podróż poślubną.

Ostatnią z nowości będzie program Love Island. Wyspa miłościW jego trakcie, pojawi się 10 młodych singli w wieku od 18 do 35 lat. To oni podczas telewizyjnego show, będą chcieli znaleźć miłość życia i przeżyć niesamowitą przygodę. Nie będzie to łatwe. W willi pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność wywoła spore zamieszanie. Co z tego wyniknie? O tym przekonać się będzie można od poniedziałku do piątku i w niedzielę.

Karolina Gilon prowadzącą Love Island

Karolina Gilon prowadzącą Love Island

Co powróci w jesiennej ramówce Polsatu?

Nadchodzące miesiące to jednak nie tylko nowości, ale kontynuacje znanych i lubianych programów i seriali. Do ramówki powróci popularne show Taniec z gwiazdami, a wśród uczestników zobaczymy m.in. Barbarę Kurdej-Szatan czy Reni Jusis.

Także fani show Twoja Twarz Brzmi Znajomo mogą spać spokojnieNowa edycja na ekranie zadebiutuje już jesienią. Wśród uczestników znajdą się: Robert Koszucki, Adam Strycharczuk, Emilia Komarnicka-Klynstra, Kasia Ptasińska, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny, Ewelina Ruckgaber i Jeremi Sikorski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy programu

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – uczestnicy programu

Na antenę wracają także: Nasz nowy dom, który prowadzi Kasia DowborŚwiat według Kiepskich oraz serial PrzyjaciółkiJesień szykuje się więc niezwykle emocjonująco.

Zobacz: Mama Andrzeja Piasecznego nową gwiazdą TVN-u! Pani Alicja była największą niespodzianką jesiennej ramówki!


Małgorzata Socha - jesienna ramówka Polsat 2019

Małgorzata Socha - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan - jesienna ramówka Polsat 2019

Julia Wieniawaca - jesienna ramówka Polsat 2019

Julia Wieniawa - jesienna ramówka Polsat 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×