Jennifer Lopez świętuje urodziny młodszej siostry. Jest równie piękna, ale fani wiedzą swoje: „Wygląda na starszą o 10 lat od ciebie”

Jennifer Lopez pokazała siostrę

Jennifer Lopez pokazała siostrę

Jennifer Lopez pokazała młodszą siostrę. Lynda Lopez jest nie tylko tak samo piękna, ale tez jest gwiazdą. Zobaczcie.

Jennifer Lopez nie ukrywa, jak ważna jest dla niej rodzina. Kocha spędzać czas z najbliższymi, a ze swoją mamą, Guadelupe, i siostrami – Leslie i Lyndą, łączy ją bliska więź. Szczególnie przyjaźni się z młodszą z nich. We wtorek na Instagramie artystki pojawił się poruszający serce post, w którym gwiazda opisała tę relację.

Jennifer Lopez pokazała młodszą siostrę. Jak wygląda Lynda?

Okazja do wzruszającego postu są urodziny Lyndy. Młodsza siostra Jennifer właśnie skończyła 50 lat. Wokalista w pięknych słowach złożyła jej życzenia, a przy okazji zdradziła, jaką mają relację.

Moja siostrzyczko… kocham cię… jesteś i zawsze byłaś moją pierwszą najlepszą przyjaciółką… moim partnerem w zbrodni. Tą, która zawsze cieszyła się ze mną w dobrych czasach i wspierała w trudnych. Jesteś genialnym, lśniącym aniołem na ziemi o czystym sercu i prawdziwie pięknej duszy. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu, a w twoje urodziny życzę ci spokoju, zdrowia, szczęścia, sukcesu i co najważniejsze… całej miłości, jakiej może zapragnąć twoje serce. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin- napisała Lopez.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Słowa gwiazdy wzruszyły jej fanów, którzy również życzą pięknej siostrze idolki wszystkiego najlepszego. Lynda jest równie piękna, jak J.Lo, ale niektórzy fani zauważyli, że to piosenkarka wygląda na młodszą.

Kim jest Lynda Lopez, młodsza siostra Jennifer Lopez?

Lynda ma obecnie 50 lat. Jest znaną dziennikarką, współpracowała z E! News, prowadziła program ABC America This Morning. Dostała również nagrodę Grammy za program Outstanding Morning News Program.

Współpracuje z radiostacjami WBAB i WLIR, można ją także usłyszeć w WXXP-FM i w kilku innych rozgłośniach. Siostra Lopez obraca się w świecie show-biznesu od dawna, w swojej karierze przeprowadzała mnóstwo wywiadów na wyłączność ze znanymi gwiazdami, w tym również ze swoją starszą siostrą. Prowadzi wiadomości w stacji Fox 5.

Wcześniej Lynda Lopez prowadziła programy śniadaniowe i informacyjne. Dzięki słynnej siostrze, która była jurorką Idola, została specjalną radiową korespondentką talent-show.

Prywatnie przez dwa lata związana była z bardzo popularnym dziennikarzem Charlie Bookerem. Następnie miała romans z Adamem Goldfriedem, z którym ma kilkuletnią córkę Lucie Wren Lopez-Goldfried. Obecnie Lynda jest samotną matką:

Kocham ją i szanuję. Zawsze pytam ją 'potrzebujesz czegoś'. Ona odpowiada wtedy, że wszystko jest w porządku. Ale wiem, że jest wykończona. To samotna matka, ale nie taka jak ja. Otrzymuję mnóstwo pomocy, ona nie – opowiadała Jennifer Lopez w Cosmopolitan w 2013 roku.

Lynda i Jennifer razem chodzą na siłownię, wspólnie spędzają święta i wakacje. Gwiazda nie ukrywa, że ma w siostrze ogromne wsparcie.


Jennifer Lopez pokazała siostrę, Lyndę Lopez

Jennifer Lopez pokazała siostrę, Lyndę Lopez

Jennifer Lopez pokazała siostrę, Lyndę Lopez

Jennifer Lopez pokazała siostrę, Lyndę Lopez

Jennifer Lopez i Lynda Lopez w drodze na siłownię

Jennifer Lopez i Lynda Lopez w drodze na siłownię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×