Szukaj

Horror w samolocie z Jennifer Aniston na pokładzie! Było o krok od tragedii

Jennifer Aniston samolot wpadka

Jennifer Aniston samolot wpadka

Samolot z Jennifer Aniston lądował awaryjnie

Jennifer Aniston z trzema przyjaciółkami poleciały do Meksyku, gdzie świętowały 50 urodziny gwiazdy. W trakcie lotu z Los Angeles doszło do tragedii, która mogła zakończyć się katastrofą. Co wydarzyło się w trakcie podróży?

Jennifer Aniston swoje 50 urodziny zapamięta do końca życia. I wcale nie chodzi o publiczne pojednanie się z Bradem Pittem, a o chwile grozy, jakie gwiazda przeżyła podczas lotu z Los Angeles do Meksyku.

Laureatka Złotego Globa postanowiła, że będzie celebrować swoje święto nie tylko w Hollywood w towarzystwie największych gwiazd, ale także w Meksyku. Z tej okazji zaprosiła trójkę najbliższych znajomych do swojego prywatnego samolotu, którym wesoła gromadka udała się do stolicy kraju sąsiadującego z USA. W trakcie lotu o mały włos a doszłoby do katastrofy.

Jak twierdzi Fox11, samolot z Jennifer Aniston, Courtney Cox, Amandą Anką oraz Molly Kimmel, tuż po starcie stracił oponę, która spadła z jednego z tylnych kół. Członkowie załogi zgodnie uznali, że dalsza podróż może zakończyć się tragedią, dlatego podjęto decyzję o awaryjnym lądowaniu na lotnisku Ontario International Airport w Kalifornii.

Samolot tuż po godzinie 14:00 wylądował na płycie lotniska oddalonego o ok. 100 km od Los Angeles. Zanim maszyna osiadła na pasie, pilot został zmuszony do kołowania w powietrzu przez około trzy godziny w celu spalenia wystarczającej ilości paliwa.

Na miejscu na przerażonych pasażerów czekały służby mundurowe. Lokalna policja i straż pożarna przybyły na miejsce jeszcze zanim samolot spoczął na płycie. Po błyskawicznym opuszczeniu stalowego ptaka, załoga lotniska błyskawicznie przeniosła bagaże Jennifer i jej przyjaciółek do innego, większego odrzutowca.

Wreszcie po kilku godzinach Aniston i jej kumpele opuściły pokład uszkodzonej maszyny, z której udali się do kolejnej. Finalnie mocno opóźniony lot do Meksyku zakończył się happy endem.

Już wiadomo co Brad Pitt robił na urodzinach Jennifer Aniston! To potężny cios wymierzony w Angelinę!

Dzieje się! Brad Pitt z Jennifer Aniston, a Angelina Jolie z… Teraz to jej zdjęcia są na czołówkach tabloidów!

Nokaut dla Angeliny Jolie! Paparazzi przyłapali Brada Pitta z dwiema eks jednocześnie na imprezie!


Jennifer Aniston z przyjaciółką – Courteney Cox

Jennifer Aniston z przyjaciółką – Courteney Cox

Jennifer Aniston i Courtney Cox na kolacji Chanel w Malibu

Jennifer Aniston i Courtney Cox na kolacji Chanel w Malibu

Jennifer Aniston z przyjaciółką – Courteney Cox

Jennifer Aniston z przyjaciółką – Courteney Cox

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×