Szukaj

Jarosław Jakimowicz rozkleił się na wizji. Wydał pełne emocji oświadczenie i polały się łzy. Pocieszała go Ogórek

Jarosław Jakimowicz oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz postanowił wydać kolejne oświadczenie w sprawie oskarżeń o gwałt. O wszystkim opowiedział w programie W kontrze. Nie mógł powstrzymać łez.

Od kilku dni w mediach nie cichnie afera związana z wyborami Miss Generation. Kilka dni temu niezależny dziennikarz Piotr Krysiak opublikował na Facebooku swoje ustalenia, z których wynikało, że podczas konkursu jedna z uczestniczek padła ofiarą przemocy seksualnej. Jak twierdził, gwałtu miała dopuścić się bardzo znana gwiazda pracująca w TVP Info. Nie wyjawił on nazwiska rzekomego sprawcy, ale apelował do niego, by zniknął z anteny, dopóki sprawa się nie wyjaśni.

Według mojego informatora, policjanci przyjechali do szpitala bez specjalnego zestawu do pobierania wymazów. Ponoć to standardowa procedura w przypadku gwałtów. Dlaczego go nie mieli? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że poszkodowana kobieta nie została przebadana także w szpitalu przy ul. Nowowiejskiej. Nie wiadomo, dlaczego w ogóle trafiła do szpitala psychiatrycznego… – pisze w swoim poście na Facebooku Piotr Krysiak.

Jeszcze tego samego dnia Jarosław Jakimowicz postanowił odnieść się do tego, co pojawiło się w sieci. Udzielił wywiadu portalowi Onet, w którym poinformował, że odcina się od całej tej afery, a on sam nie jest zdolny do agresji:

Dlaczego od wielu miesięcy trwa śledztwo, a ja — podobno podejrzewany o gwałt – nawet nie zostałem przesłuchany?! Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet. Jak mam się w tej sytuacji bronić? Jestem, jaki jestem. Pracuję w TVP, co nie każdemu się podoba. Przyzwyczaiłem się do ataków, ale zarzuty o gwałt to przekroczenie wszelkich zasad. Jestem w każdej chwili gotowy zeznawać w prokuraturze.

Później na jego Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym zaapelował do dziennikarza, aby ten usunął swój wpis z Facebooka. Przedstawił też pisma, które wysłał do lubelskiej prokuratury w tej sprawie.

Jarosław Jakimowicz płacze na wizji. Oświadczenie w TVP Info

Jakimowicz nie zaprzecza, że był obecny podczas wyborów Miss Generation, jednak cały czas kategorycznie odcina się od wydarzeń, które przedstawił Krysiak. Zastrzeżeń co do jego pracy i zachowania nie ma także TVP, które postanowiło, że aktor cały czas będzie pojawiał się na ekranie. Jarosław Jakimowicz dzisiaj po raz kolejny postanowił odnieść się do zarzutów stawianych mu przez dziennikarza.

W programie W kontrze, który prowadzi razem z Magdaleną Ogórek, wydał krótkie oświadczenie, w którym poinformował widzów, że nie dopuścił się zarzucanego mu czynu. Na wizji nie zdołał powstrzymać łez. Cały czas podkreślał, że jest niewinny. Pocieszała go koleżanka z programu, głaskając po ramieniu.

Zniszczyliście część jakąś mojego życia. Zniszczyliście część życia mojej rodziny, moich dzieci, moich przyjaciół, ale ja udowodnię w sądzie swoją niewinność, bo prawda jest jedna – jestem niewinnym człowiekiem. Nie zniszczycie mi życia – mówił zapłakany.

Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Gwiazdor podziękował także za wsparcie, które otrzymuje od rodziny, fanów, oraz współpracowników. Powiedział też, że swoją niewinność zamierza udowodnić przed sądem.

Proszę państwa, dziękuję. Wsparcie jest przeolbrzymie, wsparcie jest od was – widzów. Pytacie, dopominacie się, kiedy wrócę do „Jedziemy”, kiedy zobaczycie mnie znowu „W kontrze”. Dziękuję za to. Dziękuję moim pracodawcom za to, że mogę tutaj siedzieć. Dziękuję panu dyrektorowi za to, że mi wierzy. Dziękuję mojej rodzinie, dziękuję znajomym, którzy piszą setki i dziesiątki wiadomości, pocieszając.
Dziękuję tym wszystkim, którzy do mnie piszą: „Nie zgadzam się z tobą, nie lubię cię, zmieniłeś się, nie akceptuję twoich poglądów, ale znam cię 15, 16, 30 lat i wiem, że być nigdy tego nie zrobił”. Bo, proszę państwa, ja bym nigdy w życiu tego nie zrobił. Jestem niewinny i udowodnię to w sądzie.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej.


Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz – oświadczenie w TVP Info

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×