Szukaj

Wielki skandal w mediach. Po wyborach miss doszło do gwałtu? Ofiara wskazuje gwiazdora TVP

TVP

TVP

Gwiazda TVP Info zgwałciła uczestniczkę konkursu piękności? Miss nagraniem wideo podobno podzieliła się z dziennikarzem śledczym Piotrem Krysiakiem, który nagłośnił całą sprawę na Facebooku. Takiej afery w mediach dawno nie było.

Nad TVP zawisły właśnie czarne chmury. Reporter Piotr Krysiak, który nie jest obecnie związany z żadną redakcją i pracuje jako „wolny strzelec”, opublikował na swoim profilu na Facebooku przerażający materiał, w którym poinformował, że jedna z gwiazd stacji TVP Info miała dopuścić się gwałtu.

Do zdarzenia miało dojść podczas wyborów Miss Generation, które odbyły się w lutym 2020 roku. Według informacji, które podał na swoim profilu dziennikarz, po całym zajściu uczestniczka konkursu piękności w Łukowie miała udać się do ginekologa, którego natychmiast poinformowała o tym, że padła ofiarą gwałtu.

Od zdarzenia minął już niemal rok, a – jak twierdzi Krysiak – policja nadal nie przesłuchała mężczyzny, który jest podawany przez pokrzywdzoną jako sprawca zdarzenia. Ofiara wszystko nagrała, a materiałem dowodowym podzieliła się z Krysiakiem:

Na pytanie, kto ją zgwałcił – kobieta uniosła telefon komórkowy, otworzyła galerię zdjęć i pokazała film z gwiazdorem TVP INFO – To on – miała powiedzieć.
Ofiara ma też drugi film. Nagrała go w ukryciu. Nie widać na nim oprawcy. Słychać, jak kobieta prosi go, żeby nie robił jej krzywdy. Słychać też oprawcę, który nie daje za wygraną – pisze Krysiak na Facebooku.

Z dalszej relacji dowiadujemy się, że rzekomo wezwana na miejsce policja miała skonsultować się z przełożonymi i zadecydować o tym, że kobietę należy umieścić w szpitalu psychiatrycznym:

Kiedy do gabinetu weszło dwóch policjantów – kobieta odtworzyła te filmy ponownie. Wtedy funkcjonariusze zatelefonowali, najprawdopodobniej do swojego przełożonego i pytali co robić. Kiedy dostali instrukcje powiedzieli, że zabierają panią do szpitala psychiatrycznego przy ul. Nowowiejskiej.Według mojego informatora, policjanci przyjechali do szpitala bez specjalnego zestawu do pobierania wymazów. Ponoć to standardowa procedura w przypadku gwałtów. Dlaczego go nie mieli? Nie wiadomo.
Wiadomo natomiast, że poszkodowana kobieta nie została przebadana także w szpitalu przy ul. Nowowiejskiej. Nie wiadomo, dlaczego w ogóle trafiła do szpitala psychiatrycznego… – pisze w swoim poście na Facebooku Piotr Krysiak.

Piotr Krysiak: „Gwiazdor TVP gwałcicielem?”

Piotr Krysiak na swoim profilu zamieścił bardzo obszerny opis całej sprawy. Ze szczegółami zrelacjonował to, co działo się w szpitalu, ponieważ stamtąd pochodzi jego informator. Osoba przywołana we wpisie miała zdradzić wiele szczegółów całego zajścia, a nawet to, że ofiara rzekomo otrzymywała groźby od swojego oprawcy.

Gwiazdor TVP gwałcicielem?Gwiazda publicystyki TVP INFO miała zgwałcić uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020….

Posted by Piotr Krysiak on Monday, January 18, 2021

Nie wiadomo jednak, jak nazywa się miss, o której mowa. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku oprawcy, o którym pisze Krysiak. Dziennikarz zapewnia, że nie może opublikować imienia i nazwiska domniemanego sprawcy, z którym zresztą kontaktował się w celu wyjaśnienia całego zajścia, a który po krótkiej rozmowie telefonicznej miał odmówić jakichkolwiek wyjaśnień:

Pewnie zastanawiajcie się, dlaczego nie podaję jego nazwiska. Nie jestem dzisiaj związany z żadną redakcją. Zaś publikacja na fb nie podlega pod prawo prasowe. Pozwoliłoby to gwiazdorowi pozwać mnie o naruszenie dóbr osobistych. W tej sytuacji sąd nie potraktowałbym mnie jak dziennikarza działającego w interesie publicznym – czytamy w odważnej publikacji dziennikarza śledczego.

Jaki związek ze sprawą ma Jarosław Jakimowicz?

Według Jakimowicza wpis dziennikarza wskazuje na niego, mimo że nazwisko sprawcy nie padło ani razu. Był obecny podczas zgrupowania, na którym miało dojść do przestępstwa. Dziennikarz Onetu skontaktował się z prezenterem TVP i aktorem, a ten stanowczo zaprzecza, jakoby miał mieć cokolwiek wspólnego ze sprawą.

Dlaczego od wielu miesięcy trwa śledztwo, a ja – podobno podejrzewany o gwałt – nawet nie zostałem przesłuchany?! Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet – mówił Jakimowicz – Jak mam się w tej sytuacji bronić? Jestem, jaki jestem. Pracuję w TVP, co nie każdemu się podoba. Przyzwyczaiłem się do ataków, ale zarzuty o gwałt to przekroczenie wszelkich zasad. Jestem w każdej chwili gotowy zeznawać w prokuraturze – zadeklarował.

Wszystko, co napisał Piotr Krysiak w swoim poście, możecie przeczytać na screenach w naszej galerii. Co sądzicie o całej sytuacji?


Piotr Krysiak - oskarżenia gwałt w TVP Info

Piotr Krysiak - oskarżenia gwałt w TVP Info

Piotr Krysiak - oskarżenia gwałt w TVP Info

Piotr Krysiak - oskarżenia gwałt w TVP Info

Piotr Krysiak - oskarżenia gwałt w TVP Info

Piotr Krysiak - oskarżenia gwałt w TVP Info

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×