Jarosław Bieniuk pozbył się swoich długich włosów i pokazał nową fryzurę. Ależ z niego przystojniak!

Jarosław Bieniuk - fryzura

Jarosław Bieniuk - fryzura

Jarosław Bieniuk udał się do fryzjera i pozbył się długich włosów. Na Instagramie pokazał nową fryzurę. Ależ z niego przystojniak!

Jarosław Bieniuk z zaangażowaniem wychowuje swoje dzieci. Ma ich czworo, więc wymaga to niezłej logistyki, zwłaszcza że dla trojga jest jedynym rodzicem. Zaczął także układać swoje życie uczuciowe. Od jakiegoś już czasu jest w związku z Zuzanną Pactwą. Chociaż na początku nie obnosili się ze swoją relacją, kolorowa prasa co jakiś czas podawała nowe szczegóły. Jeden z tygodników zdradził m.in., że piłkarz bardzo poważnie traktuje partnerkę, czego dowodem jest fakt, że w krótkim czasie przedstawił ją dzieciom:

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło Na żywo.

Kiedy tabloidy się rozpisywały o ich miłości, sami zainteresowani nie komentowali. Po pewnym czasie postanowili przerwać milczenie i zaczęli publikować wspólne zdjęcia w social mediach. Spędzili razem święta i nowy rok, a podczas ferii cała rodzina byłego piłkarza wraz z jego partnerką wyjechała na narty do Szwajcarii.

Oboje także bardzo się wspierają. Bieniuk był obecny, kiedy Zuzanna prezentowała nową inię ubrań, które zaprojektowała, a ona była blisko, gdy zagrał w filmie.

Na potrzeby produkcji Jarosław zmienił fryzurę. W piątek jednak wrócił do dawnego uczesania. Zobaczcie.

Jarosław Bieniuk zmienił fryzurę. Jak wygląda?

W grudniu 2019 roku swoją premierę miał nagrodzony Złotym Lwem film Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Produkcja okazała się kinowym hitem i zainspirowała jej twórcę, Macieja Kawulskiego, do nakręcenia kontynuacji. Już wkrótce swoją premierę będzie miała druga część – Jak pokochałam gangstera.

Do jednej z epizodycznych ról wybrano Jarosława Bieniuka. Były piłkarz, ojciec dzieci Anny Przybylskiej i syna Martyny Gliwińskiej sprawdził się w zupełnie nowej roli.

Żeby oddać charakter postaci, musiał zapuścić włosy i bokobrody, bo akcja dzieje się w latach 70. i 80. Zdjęcia do filmu kręcono na starym stadionie klubu Lechia Gdańsk, a więc miejscu bardzo bliskim Bieniukowi. Z relacji świadków obecnych na planie wynika, że Jarosław przed kamerą czuł się jak ryba w wodzie.  Kto wie, może w ten sposób zacznie swoją karierę?

Zobacz: Odmieniony Bieniuk aktorem. Na planie wspierali go syn i partnerka. Nie brakowało czułości

Zdjęcia jednak już się skończyły, o czym zdjęciem z salonu fryzjerskiego powiadomił początkujący aktor. Jarek postanowił wrócić do dawnej fryzury. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje przed i po zabiegu.

Mogę już wyjść z roli – napisał.

Jak wam się podobał Bieniuk w charakteryzacji?


Jarosław Bieniuk - fryzura

Jarosław Bieniuk - fryzura

Jarosław Bieniuk w długich włosach

Jarosław Bieniuk w długich włosach

Jarosław Bieniuk gra w nowym filmie. Na planie towarzyszą mu partnerka i syn. Na zdjęciu Jarosław Bieniuk i Tomasz Wardyn

Jarosław Bieniuk gra w nowym filmie. Na planie towarzyszą mu partnerka i syn. Na zdjęciu Jarosław Bieniuk i Tomasz Wardyn

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×