Oto sobowtór księżnej Kate! Kobieta jest do niej tak podobna, że nawet księżniczka Charlotte pomyliła ją z własną mamą

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate doczekała się sobowtóra, który jest jej żywą kopią. Mamy sporo zdjęć Heidi, która wygląda niemal identycznie jak żona Williama. Podobieństwo jest uderzające. 

Księżna Kate do rodziny królewskiej dołączyła oficjalnie ponad dekadę temu. Żona Williama, zanim jeszcze stanęli przed ołtarzem, zyskała sobie sympatię Brytyjczyków. Od samego początku bardzo angażuje się w powierzone jej zadania i poświęca się obowiązkom narzuconym przez monarchię. Towarzyszy swojemu mężowi, czyli następcy tronu, ale ma też szereg własnych zobowiązań wobec korony.

Napięty grafik łączy z opieką nad trojgiem dzieci. Małżonkowie wspólnie wychowują 9-letniego George’a, 7-letnią Charlotte i 4-letniego Louisa. Żona następcy tronu stała się nie tylko wzorem macierzyństwa, ale też ikoną stylu. Jej stroje są podpatrywane przez kobiety z całego świata, a dla wielu z nich stała się wręcz modowym drogowskazem. W każdej sytuacji zachwyca kreacjami i próżno szukać u niej wpadek w tej dziedzinie. Okazuje się też, że niektóre z nich chcą wyglądać niemal identycznie. Kate ma własnego sobowtóra.

Jak wygląda sobowtór księżnej Kate?

Księżna Kate doczekała się wielu naśladowczyń, które nieustannie się na niej wzorują. Wiadomo, że niektórzy są nawet zdolni zrobić sobie operację plastyczną, aby upodobnić się do swojego idola. Zdecydowanie nie musi robić tego jedna z Brytyjek, która jest dosłownie żywą kopią Kate.

Heidi Agan, bo o niej mowa zgłosiła się do agencji, która promuje sobowtóry gwiazd. To raz na zawsze odmieniła jej życie. Zrezygnowała z pracy kelnerki i przyjęła wiele ofert marketingowych. Pojawia się na eventach i branżowych wydarzeniach, gdzie podobieństwo do księżnej czyni z niej prawdziwą atrakcję.

Heidi założyła też profil na Instagramie, gdzie w krótkim czasie zgromadziła niemal 3 tysiące obserwatorów.

Podobno nawet księżniczka Charlotte, gdy zobaczyła zdjęcie sobowtórki w jednej z gazet myślała, że patrzy na swoją mamę. Przeglądając zdjęcia, można dostrzec, że podobieństwo Heidi do Kate jest rzeczywiście uderzające.

Sporo fotografii zamieściliśmy w naszej galerii. Waszym zdaniem jest podobna do Kate?


Heidi Agan - sobowtór księżnej Kate

Heidi Agan - sobowtór księżnej Kate

Heidi Agan - sobowtór księżnej Kate

Heidi Agan - sobowtór księżnej Kate

Heidi Agan - sobowtór księżnej Kate

Heidi Agan - sobowtór księżnej Kate

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×