Szukaj

Tak mieszka Viki Gabor. Ile ozdób na ścianach! Nie tylko platynowe płyty

Jak mieszka Viki Gabor?

Jak mieszka Viki Gabor?

Viki Gabor mimo młodego wieku robi wielką karierę. Wolny czas dzieli między szkołę i dom w Krakowie, a zobowiązania w Warszawie. Sprawdziliśmy, jak na co dzień mieszka idolka nastolatek. W domu jest skromnie i nie brakuje kolorowych akcentów.

Viki Gabor ma zaledwie 13 lat, a już udało jej się osiągnąć bardzo dużo. Wystąpiła w programie The Voice Kids, gdzie zajęła 2. miejsce. Latem 2019 roku wzięła udział w programie Szansa na sukces. Eurowizja Junior, w którym zwyciężyła i mogła reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, podczas którego wykonała utwór Superhero. Nastolatka pozostawiła swoich rywali daleko w tyle i dzięki temu zapewniła Polsce zwycięstwo drugi raz z rzędu.

Jak mieszka Viki Gabor?

Viki Gabor mimo tego, że ma mało wolnego czasu, bardzo chętnie korzysta z Instagrama, na którym publikuje zdjęcia z koncertów, prób oraz domowego zacisza. Nastolatka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że social media są najważniejszym kanałem komunikacji z fanami. Zwłaszcza teraz, gdy musiała odwołać wszystkie swoje koncerty.

Viki na co dzień mieszka i uczy się w Krakowie, co jest dla niej sporym utrudnieniem. Większość zobowiązań ma w Warszawie, przez co dużo czasu spędza w podróży. Na początku roku szkolnego Viki w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że rodzice zastanawiają się nad przeprowadzką do stolicy:

Myśleliśmy, bo byłoby łatwiej. Ale dobrze jest teraz nam w Krakowie i w sumie nie wiem, czy będziemy się przeprowadzać czy nie. To jest decyzja dla moich rodziców. Nie będę decydować. Ale myśleliśmy wielokrotnie, aby się przeprowadzić. Jednak jest to bardzo ciężka decyzja, ponieważ tam mamy całą rodzinę, mam też szkołę, którą bardzo lubię.

Mimo upływu czasu, nic nie wskazuje na to, aby rodzina Viki przeprowadziła się do Warszawy. Wskazują na to również zdjęcia zamieszczane przez wokalistkę.

Rodzina Gabor mieszka skromnie, jednak na pierwszy rzut oka można zauważyć, że podążają za trendami. Na jednym ze zdjęć widoczny jest duży, naklejany zegar ścienny.

Viki Gabor

Viki Gabor

W pokoju nastolatki jedną ze ścian zdobi tapeta imitująca białą cegłę. Tuż obok znajduje się niewielki stolik i pomarańczowa lampka. Widać, że pomieszczenie jest bardzo jasne.

Viki Gabor

Viki Gabor

Młoda artystka posiada w domu również sporych rozmiarów białą szafę, w której zmieści się niezliczona ubrań. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, a na dodatek wpisane w najnowsze trendy.

Viki Gabor

Viki Gabor

W domu nie brakuje również efektownych zdobień. Na jednym ze zdjęć można zauważyć piękny kaseton sufitowy oraz duże, białe lustro z wąską białą ramą i niewielkimi kryształkami.

Viki Gabor

Viki Gabor

Dom nastolatki jest otwarty dla zwierząt. Viki posiada ukochanego pupila o imieniu Mickey. W czasie kwarantanny spędza z nim bardzo dużo czasu. Od razu widać, że są sobie bliscy.

Viki Gabor

Viki Gabor

Rodzina zadbała również o miejsce dla nagród, jakie otrzymuje wokalistka. Na jednej ze ścian znajdują się wszystkie zdobyte przez nią dotąd wyróżnienia. Wisi tam także pokryty platyną singiel Superhero.

Viki Gabor

Viki Gabor

Jak podoba wam się mieszkanie Viki Gabor?


Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor

75328486_850531635384808_1692181870860190157_n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×