Szukaj

Ida Nowakowska eksponuje ciążowy brzuszek w sesji z mężem. Już nie jest w stanie ukryć tak dużych krągłości

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska spodziewa się pierwszego dziecka. Poród zbliża się wielkimi krokami, a ona uwiecznia czas oczekiwania na zdjęciach. Właśnie opublikowała na Instagramie efekty sesji z mężem. Piękna fotografia z dużym już brzuszkiem zachwyciła internautów.

Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się podczas studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia – zanim zostali parą, byli przyjaciółmi. W końcu stało się dla nich jasne, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie. W 2015 roku pobrali się w polskiej parafii w Los Angeles.

Małżonkowie w tym roku, już  w maju zostaną rodzicami. Gwiazda Pytania na śniadanie bardzo długo ukrywała tę wiadomość przed światem. Potwierdziła ją dopiero w szóstym miesiącu.

Ida Nowakowska nie zrezygnowała jednak z pracy. Nie spodziewała się zapewne, że kiedy zasiądzie za stołem jurorskim w Dance Dance Dance spotka ją tyle emocji. Wszystko przez Agustina Egurrolę. Współpraca okazała się niełatwa.

Po ostatnim nagraniu Nowakowska obraziła się na Egurrolę. Miała muchy w nosie, wyszła za kulisy. Nie odzywała się do niego przez pewien czas, za to, jak zachował się w stosunku do Węgiel – zdradziła w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji.

Ciężarna gwiazda wytknęła choreografowi także to, że naraża ją na niepotrzebny stres:

Zarzuciła mu nawet to, że naraża ją swoim niesprawiedliwym zachowaniem na niepotrzebny stres. Ida jest w ciąży, zgodziła się na nagrania, ale chce pracować w dobrych warunkach w atmosferze szacunku i przyjaźni.

Wygląda jednak na to, że Ida i Agustin doszli do porozumienia, a przyszła mama cieszy się ciążą i już powoli odlicza dni do porodu. Na Instagramie podzieliła się nowym zdjęciem.

Ida Nowakowska w pięknej sesji z mężem

Na Instagramie Nowakowskiej pojawiło się nowe zdjęcie z sesji ciążowej z mężem. Widać już spory brzuszek gwiazdy. Poród już w maju, dlatego nic dziwnego, że Ida pięknie się zaokrągliła.

Czysta radość – napisała przyszła mama.

Zdjęcie małżonków zachwyciło internautów.

 • To najpiękniejsze, co dziś widziałam.
 • Aż promieniejecie szczęściem.
 • Cudowne ujęcie.
 • Piękna z was para. Dużo szczęścia!

Ida wygląda cudownie. Widać, że ciąża jej służy, a jej mąż jest zakochany po uszy w żonie i maleństwie.


Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  To zupełny „Cud Boski” w wielkanocny poniedziałek w TVP w 2 programie oglądałam koncert prowadzony przez ta paniusię i była płaska jak decha – wnioskuj z tego że wszystkie programy w telewizji publicznej są wcześniej nagrywane, a później łups – transmisja na żywo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Jak mama z synem…życzę szczęścia ale nie lubie Tej Pani,za parawanem śmiechu bardzo gwiazdorzy…i pamiętamy wypowiedzi na temat kobiet podczas strąku kobiet.

 • Gość pisze:

  Życzę im szczęścia i miłości.

 • Gość pisze:

  I można nie obnażać brzucha, jak niektóre celebrytki? Bardzo pięknie Pani wygląda. Zycze zdrowia dla Pani i Dzidziusia.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×