Widzowie „PnŚ” zamarli na widok Idy Nowakowskiej: „O mój Boże, to możliwe tylko w TEJ telewizji”. Tego się nie da odzobaczyć

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Treningi Idy Nowakowskiej nie poszły w las. Gwiazda wciąż jest bardzo gibka. Udowodniła to za kulisami programu Pytanie na śniadanie. Zdecydowanie na zdjęciu to ona skrada całą uwagę.

Ida Nowakowska z przytupem weszła do show-biznesu. Zanim jednak znalazła w nim miejsce, musiała pokonać długą i krętą drogę. Ukończyła studia aktorskie na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles oraz na Wydziale Nauk Politycznych. Po powrocie do Polski występowała w Teatrze Muzycznym Roma oraz Studiu Buffo.

Od dziecka uczyła się także tańca. W 2007 roku udało jej się zająć pierwsze miejsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku. Zwyciężyła w kategorii tańca współczesnego. Wkrótce swój talent postanowiła zaprezentować przed szerszą publicznością i przyszła na casting do pierwszej edycji You Can Dance. Po prostu tańcz. Ostatecznie w programie zajęła 10. miejsce. Kilka lat później sama zasiadła w panelu jurorskim, z którego oceniała występy inne.

Gwiazda nie musiała długo czekać na kolejne propozycje. W 2018 roku związała się ze stacją TVP, gdzie zadebiutowała, współprowadząc program Bake Off Junior. Najwyraźniej spełniła oczekiwania producentów, ponieważ kilka miesięcy później zaproszono ją do prowadzenia Sylwestra Marzeń z Dwójką. Kolejny rok był dla niej równie pracowity. Została jurorką w Dance Dance Dance.

Pytanie na śniadanie. Ida Nowakowska zrobiła szpagat

Nowakowska jest także jedną ze współprowadzących poranny program Pytanie na śniadanie. W mig zyskała grono fanów, którzy uwielbiają oglądać ją w śniadaniówce. Widzowie regularnie komplementują jej udział w sieci. Na Instagramie Pytania na śniadanie pojawiło się właśnie nowe zdjęcie, które przedstawia gospodarzy programu. Zdecydowanie uwagę przykuwa Ida, która wdrapała się na szczyt drabiny.

Mimo że została mamą i nie tańczy już z taką częstotliwością jak kiedyś, wciąż jest bardzo gibka. Gwiazda wygięła swoją nogę do góry i dotknęła szpilką sufitu. Trzeba przyznać, że to zdjęcie zdecydowanie należy do niej. Fani nie potrafią oderwać wzroku od wygimnastykowanej gwiazdy TVP. Niektórzy wręcz zamarli z wrażenia:

O mój Boże, to możliwe tylko w tej telewizji – napisała jedna z internautek, a kilka innych wyraziło podziw dla wygimnastykowanej prowadzącej.

Jesteście fanami Idy Nowakowskiej?


Prowadzący

Prowadzący "Pytanie na śniadanie"

Ida Nowakowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody

Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×