Życie Honoraty Skarbek zaczęło się sypać: „Mam nadzieję, że z czasem poukładam je na nowo”. To straszne przez co przechodzi. W smutnym wpisie przemyciła reklamę sukienki

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek zamieściła niepokojący wpis. Przyznała, że zmaga się z pewnymi problemami. Czyżby nie przepracowała w sobie rozstania ze Smolastym?

Honorata Skarbek zadebiutowała ponad dekadę temu. Na początku wokalistka posługiwała się pseudonimem Honey, jednak z czasem zrezygnowała z tego pomysłu. Tłumaczyła to tym, że denerwuje ją, jak ludzie przekręcają to słowo. Na swoim koncie ma cztery studyjne albumy. Udało jej się wylansować kilka przebojów – m.in.: No one, Sabotaż czy Nie powiem jak. Z czasem jej kariera nieco przygasła. Mimo że co jakiś czas wydaje nową muzykę, to nie odnosi już tak spektakularnych sukcesów.

Wokalistka przebranżowiła się i została pełnowymiarową influencerką. Prężnie działa w social mediach i rozwija swoją internetową działalność. Teraz to Instagram jest jednym z jej głównych źródeł dochodu. Poza tym jest właścicielką sklepu odzieżowego.

Honorata Skarbek o rozstaniu ze Smolastym

Niestety w życiu prywatnym Honoraty nie dzieje się najlepiej. Jakiś czas temu rozstała się z raperem Smolastym. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, jaki kontakt ma obecnie ze swoim byłym partnerem:

Uważam, że jest to niesamowicie utalentowany artysta i zawsze życzyłam mu bardzo dobrze. Sama lubię niektóre jego numery i życzę mu jak najlepiej. Nie mamy w ogóle żadnego kontaktu. Co było, minęło. Taka jest prawda.

Honorata Skarbek podupadła na zdrowiu psychicznym

Od pewnego czasu gwiazda znacząco zmniejszyła częstotliwość publikacji w swoich social mediach. 28-latka zdradziła powód mniejszej aktywności w wirtualnym świecie. Okazuje się, że jest w złym stanie psychicznym:

Wiem, że ostatnio jest mnie tutaj mniej. Od jakiegoś czasu miałam w życiu ogromny chaos, o którym praktycznie nikt nie wiedział, bo zawsze staram się rozwiązywać problemy sama, nie obciążać nikogo swoimi trudnościami, a co gorsza nie pokazywać na zewnątrz tego co dzieje się ze mną w środku – napisała na Facebooku.

W dalszej części gwiazda wyznaje, że spadło na nią zbyt wiele w jednym momencie:

W końcu coś we mnie pękło, ale co nas nie zabije to nas wzmocni, więc mogę być tylko wdzięczna losowi za nowe lekcje i nauczki. Jak zwykle nie będę się tutaj obnażać do granic, bo nigdy nie było to w moim stylu, ale życie prywatne, praca i obowiązki dosłownie w jednym czasie z hukiem zwaliły mi się na głowę, a następnie zwaliły mnie z nóg.

Skarbek nie zdradziła szczegółów, ale życzy swoim fanom siły, której jej zabrakło. Na koniec zareklamowała złotą sukienkę, którą ma na sobie. To dość zaskakujące zakończenie nieco nostalgicznego wpisu.

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Trzymamy kciuki za szybki powrót na nogi.


Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek i Smolasty

Honorata Skarbek i Smolasty

Honorata Skarbek i Smolasty

Honorata Skarbek i Smolasty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×