„Możemy potwierdzić”. Król Karol III wyciągnął konsekwencje wobec Meghan i Harry’ego. Sussexowie wydali oświadczenie po bolesnym policzku

Harry i Meghan

Harry i Meghan

Harry i Meghan zostali dotkliwie ukarani przez króla Karola III. Pojawiła się odważna reakcja monarchy na oskarżenia i zwierzenia Sussexów. Nieźle utarł im nosa. 

Harry i Meghan trzy lata temu odeszli z szeregów rodziny królewskiej. Decyzję ogłosili w social mediach, czym wywołali prawdziwą burzę nie tylko w Wielkiej Brytanii. Ich pożegnaniu z monarchią przyglądał się niemal cały świat. Windsorowie to jedna z najpopularniejszych rodzin świata nic więc dziwnego, że ich wyjazd z Londynu był wielką sensacją.

Małżonkowie bardzo długo milczeli na temat przyczyny i tłumaczyli to chęcią większej swobody w codziennym życiu. Z czasem okazało się jednak, że ich relacje z pozostałymi członkami rodziny królewskiej były niezwykle napięte. Po roku udzielili wywiadu Oprah Winfrey, w którym o powiedzieli o wielu problemach, a nawet o rasizmie, z którym miał spotkać się ich synek Archie.

Prawdziwą sensacją okazał się film dokumentalny Harry i Meghan, który kilka tygodni temu trafił na platformę Netflix. Tam nie oszczędzili żadnego z bliskich, a młodszy syn króla Karola posunął się jeszcze dalej. Harry wydał biografię, w której zawarł wiele nieznanych i przykrych wspomnień. Jego ojciec po cichu, ale dotkliwie zareagował na zwierzenia syna i synowej. Co zrobił?

Harry i Meghan potwierdzają stratę domu

Od kilku tygodni świat przygląda się mocno napiętej atmosferze pomiędzy członkami rodziny królewskiej a Sussexami. Po swoich zwierzeniach i licznych oskarżeniach czekano na reakcję ze strony Windsorów. Oficjalnie nie zdecydowali się oni na zajęcie stanowiska i nie odpowiedzieli na żadne oskarżenia. Zdecydowanie trzymali się królewskiej etykiety, która takie skandale nakazuje im przemilczeć.

Okazuje się jednak, że król nie pozostawił tego bez echa. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Meghan i Harry zostali pozbawieni domu Frogmore Cottage, a światowe media huczały o decyzji króla. Teraz sami zainteresowani potwierdzili oficjalnie, że poproszono ich o opuszczenie domu, w którym mieszkali przed wyjazdem z Londynu.

Możemy potwierdzić, że książę i księżna Sussex zostali poproszeni o opuszczenie swojej rezydencji w Frogmore Cottage – potwierdził rzecznik Harry’ego i Meghan.

Wygląda na to, że małżonkowie w Windsorze nie mają już czego szukać.

Harry o bójce z księciem Williamem

W styczniu premierę miała biografia młodszego syna króla Karola III zatytułowana Spare. Opisał on wiele nawet bardzo intymnych szczegółów, ale też atak, jakiego miał dopuścić się na niego starszy brat.

To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić – opisał Harry bójkę z następcą tronu.


Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niestety jego największy problem to związek z nieodpowiednią kobieta. Przykre.

  • Gość pisze:

   Szkoda że nie przeszkadza sie pedofil Ksiąze Andrzej, zdrajca Karol i jego żona którzy doprowadzili zniszczenia małżeństwa, choroby Diany, osierocenia dzieci. Królowa która decyzjami złamała życie swojej siostrze Annie, synowi Karolowi itd. William, który zdradził zonę z przyjaciółka Rosie, który udaje „porzadnego” a w GB aż huczy od jego dewiacji. A wszystko to na koszt podatnika.
   I najbardziej przeszkadza ci Harry, który miał odwagę zrzec sie przywilejów, tytułow i powiedziec bolesna prawdę o swojej rodzinie. Jedyny zdrowy!

  • Gość pisze:

   Problem w tym, że on nie zamierza zrzekac się ani tytułów ani przywilejów, liczyl też na pieniądze od rodziny 🙂
   Niech powie prawdę o jachtowce i jej rodzinie, ale jakoś nie ma odwagi 🙂
   A plotka o rzekomym romansie i dewiacjach to wymysl meg , wszyscy o tym wiedzą.
   Żałosna pokraka nie może wybaczyć tego, że ten lepszy brat brzydzilby się ją kijem dotknąć :)))

  • Gość pisze:

   2 marca 2023 o 19:53, – BRAWO.!!!!
   Meghan była i jest „nieodpowiednią” kobietą dla Harrego, bo jest zbyt pracowita, zbyt przedsiębiorcza, zbyt kreatywna, zbyt zaangażowana i za bardzo jej zależy….

  • Gość pisze:

   2 marca 2023 o 18:07, – BRAWO.!!!!
   Meghan była i jest „nieodpowiednią” kobietą dla Harrego, bo jest zbyt pracowita, zbyt przedsiębiorcza, zbyt kreatywna, zbyt zaangażowana i za bardzo jej zależy….

  • Gość pisze:

   Taka pracowita, a większość czasu w WB spędziła na urlopie, no tak przedsiębiorcza -prymityw wiedział, że nie wolno jej przyjmować prezentów od luksusowych marek, ale toto i tak chciało to robić. Jeszcze kreatywna i zaangażowana, chyba w znecaniu się nad personelem i wymyslaniu kolejnych kłamstw, nie zapominajmy też o nieustannym i nieudolnym kreowaniu się na ofiarę 🙂

 • Gość pisze:

  No i super

 • Gość Toja pisze:

  Bardzo dobrze zrobił. Kolejny krok to odebrać im tytuły, a na koniec wydziedziczyć.

 • Gość pisze:

  Wielkie mi halo ze dostał od brata, za mało ,powinien mu porządnie wpierdo***. Rodzinę obsmarował ,a tak naprawdę mu noc nie zrobili ,ani zezowatej .Nie zamknęli w lochu ,oczu nie wydłubali ,jakieś pierdoły jak w każdej rodzinie.I żaden rasizm kilkanaście milinów ludzi się zastanawiało jakie będzie miał włosy ich syn.

 • Gość pisze:

  I dobrze. Ile mozna pozwalac na siebie pluc. Im bardziej pozwalali tym oni bardziej pluli. Zadnej autorefleksji.

 • Gość pisze:

  Bardzo dobra decyzja Króla Karola .Żona Harrego ma bardzo zły wpływ na niego,a on bez ambicji .

 • Gość z USA pisze:

  W USA tez podali ze na ich miejsce maxsiecwprosadzic tam Prince ANDREW. Bez komentarza.

 • Gość pisze:

  A psie miski mu odesla czy wczesniej zabrał?:)
  Brawo Karol. Pewnie już są przygotowania do odebrania im tytułów, to dopiero rudego i zezowata zaboli 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×