Szukaj

Obłędnie długie włosy Harper Beckham to już przeszłość! David zafundował 7-letniej córce metamorfozę

David Beckham i Harper

David Beckham i Harper

David Beckham obciął włosy córce Harper

David Beckham kocha swoją córkę do szaleństwa, a najbardziej uwielbia w Harper jej długie włosy. Nic więc dziwnego, że nie był zbyt szczęśliwy, gdy dziewczynka oznajmiła, że chce je ściąć. Na swoim Instagramie Beckham podzielił się rozczulającym zdjęciem, na którym pokazuje jak własnoręcznie obcina 7-latce włosy. Podpis rozbawił Internautów do łez:

Ktoś jest szczęśliwy, ktoś inny nie do końca, ale nie sądziłem, że ta mała może wyglądać jeszcze piękniej niż przed skróceniem włosów – napisał.

Fani byli rozczuleni i nie zamierzali tego ukrywać:

  • Ale słodko!
  • Tak uroczo i dziewczęco
  • Cudnie! Jaka wspaniała drużyna
  • Wszyscy ojcowie są tacy sami
  • Król i jego księżniczka, bosko!

W jednym z wywiadów David wyjawił, że on i jego żona, Victoria Beckham, od początku bardzo „pieścili się” z włosami córki. Trudno się dziwić, skoro Harper jest jedyną dziewczyną pośród bandy przystojniaków:

Jakoś w zeszłym roku moja żona powiedziała: „Może powinniśmy ściąć Harper włosy?”. Odpowiedziałem: „Nie! Musimy je zapuszczać. Nie. Dotykaj”. Nie ścinaliśmy ich od kiedy się urodziła. Dlatego sięgają prawie do jej kolan. Musiałem ich bronić. Są zbyt piękne – zdradził na łamach OK! Magazine.

Ostatecznie jednak przegrał z Harper wojnę o długie włosy. Nic zresztą dziwnego, bo, jak sam twierdzi, „w obliczu jej słodkiej buzi traci wszelką moc”.

Cała księżna Diana. Księżniczka Charlotte udowodniła, że ma w sobie więcej z Lady Di niż ktokolwiek inny w rodzinie królewskiej

Dzieci Beckhamów szaleją razem na wakacjach! Victoria pobawiła się w paparazzo i opublikowała genialne zdjęcia! Przy okazji wyśmiała Davida

Styl Harper Beckham rok po roku. Najmłodsza ikona stylu kończy dziś 7 lat, a my przypominamy jej najgłośniejsze stylizacje!

Rok temu urodziny w Pałacu Buckingham, a teraz? Oto co Beckhamowie sprawili 6-letniej Harper na urodziny


David Beckham obciął Harper włosy

David Beckham obciął Harper włosy

Harper Beckham w 2018 roku

Harper Beckham w 2018 roku

Harper Beckham w 2018 roku

Harper Beckham w 2018 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×